Krátce po zápase jej zhodnotil:

"Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání a všichni jsme se na něj poctivě připravovali. Řekl bych, že celé mužstvo bylo rádo, že po týdnech trénování konečně přišla na řadu mistrovská sezona a šli jsme proto na trávník natěšeni, což se projevilo i na hřišti tím, že všichni hráli naplno. Vstřelili jsme brzký gól, který nám hodně pomohl. Pak sice soupeř hru vyrovnal, ale definitivně jej asi zlomila druhá branka do šatny. O přestávce jsme byli upozorněni na možný nápor Meteoru s tím, že musíme jejich tlak přestát. Naštěstí se nám brzy podařilo dát třetí branku, tou se úplně uklidnili a zápas už odehráli v naší režii. To, že jsme ještě přidali čtvrtý úspěch a měli několik dalších pěkných akcí je jen plus navíc."

Vy jste vstřelil v úvodu druhé půle třetí branku, popište ji trochu.

Řekl bych, že jsem ji dostal od kluků až do kuchyně :-) Už ani nevím, kdo dal míč Řezníčkovi do lajny, ten jej zatáhl a předložil mi jej na malý mlíko, kde jsem to pod gólmanem a trochu se štěstím prostřelil. Byl jsem tam úplně sám, takže proto říkám, že tuto branku mi plně připravili spoluhráči, já jsem jenom zakončoval.

Jedná se o váš první gól v dresu Chrudimi. Budete to mít drahé?

(smích) Už po vystřídání jsem na lavičce zaslechl něco o tom, že mám první start a první gól, takže budu platit jak mourovatý :-) Ale to je všude stejné, to k tomu patří a je to vlastně placení s radostí.

Jak se vám v Chrudimi vůbec líbí?

Musím říct, že líbí, moc. Po příchodu jsem byl překvapen kvalitou hráčského kádru a jeho šířkou, prakticky každý z týmu by mohl hrát v základu. To je pro všechny veliká motivace na sobě pracovat, protože se dá říct, že tady nemá nikdo nic jistého. To, že máme širokou a hlavně silnou lavičku, by nás mohlo udělat silným týmem.

Ve středu na vás čeká v Poháru České pošty pražská Slávie…

Myslím si, že toto utkání je odměnou pro celý klub, pro fanoušky, pro nás hráče, za to jak se tady pracuje a jak jsme pracovali v přípravě na tuto sezonu. Víme, že to bude nesmírně těžký zápas, ale určitě se budeme snažit je potrápit. Slávii se teď daří, je na špici tabulky a má dobré výsledky, ale nám se dnešní vstup do sezony taky vydařil a tak se budeme snažit jí být rovnocenným soupeřem. A třeba se nám podaří udělat i dobrý výsledek. Navíc já jsem od dětství kovaný Slávista, takže se na něj těším abnormálně.

Příští víkend, už zase v ČFL, zajíždíte na hřiště nováčka do Louňovic. O tomto soupeři toho asi moc nevíte?

Já o nich něco málo vím. V zimě jsem byl na testech ve Vlašimi a oni jsou jejich farmou. Takže vím, že měli eminentní zájem postoupit a chodili tam proto za ně hrát kluci právě z Vlašimi. Nečeká nás tam určitě nic lehkého. Jsou nováčkem soutěže, hrají první zápas doma a budou se chtít ukázat, takže to bude hodně těžké. V ČFL se ale nedá moc vybírat, těžké to bude všude, a jestli chceme být úspěšní, tak musíme vozit body z venku a potvrzovat to doma. (rp)