I. A třída

Luže – Pomezí 3:2 (3:1)

Branky: 23. Fidler, 39. Holub, 45. Koukal – 27. Stodola, 86. Nespěšný. Luže: Richter – Roubínek, Mašek, Naď, Karal, Hermann, Merkl, Kolář (60. Langer), Koukal (67. Kovačka), Holub, Fidler.

Jiří Kopecký, vedoucí mužstva Luže: „Do zápasu vstoupila obě mužstva opatrně, nám se podařilo využít druhou šanci v utkání, když se ve 23. minutě prosadil Fidler. Hosté dokázali vzápětí srovnat, když se po standardní situaci trefil Stodola. Ve 39. minutě byl v pokutovém území faulován Merkl a následný pokutový kop proměnil Holub. První poločas potom střelecky uzavřel Koukal. Druhý poločas jsme byli aktivní a vytvořili si několik brankových příležitostí, ale v 86. minutě Nespěšný za hosty z ojedinělé šance snížil na konečných 3:2."

Chrudim C – Načešice 5:3 (4:0)

Branky: 5. a 69. Netušil, 10. Jindrák, 30. Žalud, 38. Zrůst – 51. a 71. Levinský, 53. Jirásek. ČK: 1:1 (Holík – Ilko). V derby se utkala dvě mužstva ze spodku tabulky, přesto početná kulisa návštěvníků, převážně z Načešic viděla hned 8 gólů a další zajímavé fotbalové momenty. Úvod utkání a celá první půle byla převážně pod taktovkou Celtiku. Domácí se již v 5. minutě ujali díky Netušilovi veden, v 10. minutě přidal chytrým lobem druhý gól Jindrák a výkon Celtiku poté korunovaly další góly Žaluda a Zrůsta. Ve druhém poločase však hosté převzali iniciativu a výsledkem byl v 51. minutě gól Levinského.

Když za dvě minuty snížil na rozdíl dvou gólů Jirásek, vypadalo to na drama. V 69. minutě však zaúřadoval Netušil -5:1. V 71. minutě snížil na dvougólový rozdíl opět Levinský a hosté se snažili ještě zápas zdramatizovat, ale střelecky se již neprosadili. V 78. minutě byli po druhé ŽK vyloučeni domácí Holík a hostující Ilko a tak obě mužstva dohrávala o desíti. Domácí si již zbytek utkání pohlídali.

Chrudim C: Hort – Dušek, Zelinka, Pejcha, Holík – Jindrák, Svoboda (83. Lacman), Hlavatý, Žalud, D. Zrůst – Netušil (69. Zjevík). Načešice: Lédl – A. Jirásek, Marek, Mládek (14. Levinský), D. Svoboda – Rohlík (54. Bříza), M. Svoboda, Dobrovolný, Ilko – F. Jirásek, Chmelík.

Martin Škrha, vedoucí mužstva Chrudimi C: „Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. První jsme zvládli na jedničku druhý byli lepší hosté. Musím poděkovat hráčům za přístup, nasazení a bojovnost, že utkání odehráli v takovém tempu. Hlavně v prvním poločase. Za něj jsme si výhru zasloužili.
Rostislav Kučera, trenér Načešic: „Tragický první poločas rozhodl o osudu utkání. Absolutně odevzdaný výkon, bez disciplíny a plný chyb v první části byl naším nejhorším v zatím odehraných zápasech. V druhém poločase jsme přeci jen ukázali svoji lepší tvář, ale pokud prohráváte o čtyři branky, těžko se takový zápas otáčí. Od prohraného derby v Heřmanově Městci jsme se nedokázali „zrestartovat" a dnešní zápas to jenom potvrdil. Možná by to chtělo do mužstva zapracovat psychologa, aby klukům vyčistil hlavy a naladil je zpět na vítěznou vlnu. Na druhou stranu věřím, že horší už to být nemůže a tato porážka nás konečně nakopne."

Litomyšl – Heřmanův Městec 0:2 (0:1)

Branky: 10. Dostál, 81. Straka. Heřmanův Městec: Zrůst – Hlaváč, Peter, Dvořáček, Jablečník Matěj, Vegeš (80. Šafránek), Mach, Jablečník David, Straka, Dostál (75. Šimon), Salfický (90. D. Zrůst).

Jaroslav Holeček, trenér Heřmanova Městce: „K utkání do Litomyšle jsme jeli s jasným cílem vyhrát a dostat se na třetí místo. Do utkání jsme vstoupili aktivně a od první minuty jsme daly jasně domácím najevo, že nejsme žádná banda turistů. Do vedení jsme se dostali v 10. minutě, kdy 70 metrů dlouhé sólo dorostence Vegeše a jeho gólová nahrávka na volného Dostála znamenala naše vedení. Soupeřovy dlouhé míče dobře odvracela naše obrana a defacto jsme Litomyšl do žádné větší šance nepustili. Mohli jsme v poločase vést klidně 0:4.

Šance nato určitě byly. Do druhé půle jsme za slunného a horkého počasí vstoupili opět aktivně a dále do soupeře doslova bušili. Míče nám létaly těsně vedle a byla jen otázka času, kdy to tam spadne. Nakonec jsme se dočkali těsně před koncem, kdy centr Davida Jablečníka proměnil Straka. Chválím celý mančaft, ale dva hráče bych chtěl vyzdvihnout a to Tomáše Dostála a Davida Jablečníka, dneska jezdili po hřišti jak kuny v kurníku a byla radost se na ně koukat. Pochvalu si zaslouží také dorostenec Petr Vegeš ,který odehrál velice slušné utkání."

I. B. třída

Řečany n. L. – Hlinsko B 2:0 (1:0)

Branky: 31. Hostinský, 79. Novotný. Domácí v úvodu kontrolovali hru a vytvořili si tři tutovky, z nichž jednu proměnili. Hlinecké šance na druhé straně vychytal řečanský brankář. Ani ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, domácí přidali druhou branku a dokráčeli k tříbodovému vítězství. Hlinsko B: Jindřichovský – Prášek, Popelka, Cepl, Krbálek, Vamberský, Holec, Slováček, Veselský, M. Nevole, Novák.

Stolany – Rohovládova Bělá 2:4 (0:2)

Branky: 75. Jirásek, 85. Hýl – 28. Chovanec, 32. a 80. z pen. Jelínek, 82. Sokol. Skóre otevřel ve 28. minutě Chovanec, který si počíhal na centr u zadní tyče. O čtyři minuty později byl faulován Jelínek a sám postižený poslal gólmana na druhou stranu. Domácí se prosadili až čtvrt hodiny před koncem, když Pšeničku prostřelil Jirásek. Odpověď Bělé ale byla zdrcující. Nejdříve se z dálky trefil Jelínek a poté dokonal tříbodové dílo Sokol. Stolany pak ještě snížily přímo z rohu. Stolany: Kramařík – Hluchník, Starý, Novotný, Hýl, Fríbl, Vávra, Tesař, Dostál, Kuchta, Vácha (Jirásek, Dvořák).

Nasavrky – Sruby 2:2 (0:2), penalty 8:7

Branky: 63. Boháč, 67. Paulus – 17. Jiráský, 38. Chadima. Utkání začalo nešťastnou srážkou domácího Peška a hostujícího Duška, který nakonec zápas nedohrál. První dvě gólové šance domácího Boháče skončily vždy u hostujícího gólmana, a ak šli do vedení hosté, když se trefil Jiráský po přihrávce Geráka. Ve 38. přidal druhý gól hostí Chadima.

Druhý poločas začal tutovkou hostí, kterou bravurně chytil domácí brankář J. Dostál a v 63. minutě konečně udeřilo na druhé straně, když se po rohovém kopu dočkal gólu Boháč. V 67. minutě si trestný kop R. Michka dorazil do branky střídající Paulus a utkání dospělo až k pokutovým kopům. Rozhodující osmou penaltu proměnil nasavrcký mladík Paulus. Nasavrky: J. Dostál, Krejčí, R. Michek, M. Dostálek, Hnízdo, Pešek, T. Michek, Plíšek, F. Dostál, Boháč, Vojíř (Starý, Paulus).

Proseč – Starý Máteřov 1:4 (1:2)

Branky: 1. Hromádka – 15., 46. a 53. Hlaváček, 28. Fenyk. Na světelné tabuli neuběhla ani minuta, když se po křídle přehnal až před brankáře Hromádka a domácí vedli 1:0 .To samé si zopakoval o několik minut později, ale střela minula o kousíček tyč. Hosté se však z tohoto úvodu rychle otřepali a také jejich první střela v 15. min. skončila v síti. Ve 27. min .si na dlouhé vhazování od postranní čáry naběhl Fenyk a hosté vedli 1:2. Domácí měli sice po celý poločas herní převahu, ale ke gólu to nevedlo, naopak na začátku druhé půle se podařilo Máteřovu vstřelit rychlý gól a v 53. minutě završil hostující Hlaváček po rohovém kopu hattrick a prakticky rozhodl o vítězství hostí. Proseč: Novotný – Volf (Kunhart), Dvořák, Z. Marek (Vopařil), Koutný – Menc (Macháček), Jar. Marek, Petr, M. Marek – Mareš, Hromádka.

Sezemice – Chroustovice 1:2 (0:1)

Branky: 70. Blažek – 45. a 71. Demeter (obě z penalt). Zajištěnou obranou a s přispěním štěstí dokázali Chroustovičtí zvítězit na hřišti Sezemic. Chroustovice: Tuček – Matucha, Štech (50. Brychta), Chytka, Koreček, Dvořák, Demeter, Komárek, Mazánek, Krejbich, Dostál.