Krajský přebor skončí poslední říjnovým víkendem s tím, že 14. a 15. kolo se předehrává o Státních svátcích (28. 9. a 28. 10.) Náhradní termín pro veškeré krajské soutěže až po KP žáků je neděle 7. listopadu. Z našeho okresu se účastní Hlinsko, Stolany a nově také Třemošnice a SK Chrudim. Obě okresní derby se hrají v 5. kole – uvidí je diváci v Třemošnici a v Chrudimi.

1. kolo, 7. – 8. 8. v 17 hodin: Česká Třebová – Lanškroun, HLINSKO – STOLANY (ne), FK Pardubice B – Srch, TŘEMOŠNICE – Dobříkov (hlášenka), Holice – Žamberk, SK CHRUDIM – Svitavy (so), Choceň – Polička, Vysoké Mýto – Živanice.

2. kolo, 14. – 15. 8.:
Lanškroun – Živanice, Polička – V. Mýto, Svitavy – Choceň, Žamberk – SK CHRUDIM (so), Dobříkov – Holice, Srch – TŘEMOŠNICE (so), STOLANY – Pardubice B (ne), Č. Třebová – HLINSKO (so).

3. kolo, 21. – 22. 8.:
HLINSKO – Lanškroun (ne), Pardubice B – Č. Třebová, TŘEMOŠNICE – STOLANY (hlášenka), Holice – Srch, SK CHRUDIM – Dobříkov (so), Choceň – Žamberk, V. Mýto – Svitavy, Živanice – Polička (hř. Stolany).

4. kolo, 28. – 29. 8.:
Lanškroun – Polička, Svitavy – Živanice, Žamberk – V. Mýto, Dobříkov – Choceň, Srch – SK CHRUDIM (so), STOLANY – Holice (ne), Č. Třebová – TŘEMOŠNICE (so), HLINSKO – Pardubice B (ne).

5. kolo, 4. – 5. 9.:
Pardubice B – Lanškroun, TŘEMOŠNICE – HLINSKO (hlášenka), Holice – Č. Třebová, SK CHRUDIM – STOLANY (so), Choceň – Srch, V. Mýto – Dobříkov, Živanice – Žamberk (hř. Stolany), Polička – Svitavy.

6. kolo, 11. – 12. 9.:
Lanškroun – Svitavy, Žamberk – Polička, Dobříkov – Živanice, Srch – V. Mýto, STOLANY – Choceň (ne), Č. Třebová – SK CHRUDIM (so), HLINSKO – Holice (ne). Pardubice B – TŘEMOŠNICE (ne).

7. kolo, 18. – 19. 9. v 16.30 hodin:
TŘEMOŠNICE – Lanškroun (hlášenka), Holice – Pardubice B, SK CHRUDIM – HLINSKO (so), Choceň – Č. Třebová, V. Mýto – STOLANY (so), Živanice – Srch (hř. Stolany), Polička – Dobříkov, Svitavy – Žamberk.

8. kolo, 25. – 26. 9.:
Lanškroun – Žamberk, Dobříkov – Svitavy, Srch – Polička, STOLANY – Živanice (ne), Č. Třebová – V. Mýto, HLINSKO – Choceň (ne), Pardubice B – SK CHRUDIM (ne), TŘEMOŠNICE – Holice (hlášenka).

14. kolo, úterý 28. 9.:
Lanškroun – STOLANY, Č. Třebová – Srch, HLINSKO – Dobříkov, Pardubice B – Žamberk, TŘEMOŠNICE – Svitavy, Holice – Polička, SK CHRUDIM – Živanice, Choceň – V. Mýto.

9. kolo, 2. – 3. 10. v 16 hodin:
Holice – Lanškroun, SK CHRUDIM – TŘEMOŠNICE (so), Choceň – Pardubice B, V. Mýto – HLINSKO (so), Živanice – Č. Třebová, Polička – STOLANY (ne), Svitavy – Srch, Žamberk – Dobříkov.

10. kolo, 9. – 10. 10.:
Lanškroun – Dobříkov, Srch – Žamberk, STOLANY – Svitavy (ne), Č. Třebová – Polička, HLINSKO – Živanice (ne), Pardubice B – V. Mýto, TŘEMOŠNICE – Choceň (hlášenka), Holice – SK CHRUDIM (so).

11. kolo, 16. – 17. 10. v 15.30 hodin:
SK CHRUDIM – Lanškroun (so), Choceň – Holice, V. Mýto – TŘEMOŠNICE (so), Živanice – Pardubice B, Polička – HLINSKO (ne), Svitavy – Č. Třebová, Žamberk – STOLANY (so), Dobříkov – Srch.

12. kolo, 23. – 24. 10.:
Lanškroun – Srch, STOLANY – Dobříkov (ne), Č. Třebová – Žamberk, HLINSKO – Svitavy (ne), Pardubice B – Polička, TŘEMOŠNICE – Živanice (hlášenka), Holice – V. Mýto, SK CHRUDIM – Choceň (so).

15. kolo, čtvrtek 28. 10.:
V. Mýto – Lanškroun, Živanice – Choceň, Polička – SK CHRUDIM, Svitavy – Holice, Žamberk – TŘEMOŠNICE, Dobříkov – Pardubice B, Srch – HLINSKO, STOLANY – Č. Třebová.

13. kolo, 30. – 31. 10. v 14.30 hodin: Choceň – Lanškroun, V. Mýto – SK CHRUDIM (so), Živanice – Holice, Polička – TŘEMOŠNICE (ne), Svitavy – Pardubice B, Žamberk – HLINSKO (so), Dobříkov – Č. Třebová, Srch – STOLANY (so).

JAROMÍR DOLEŽAL