Přidělená čísla

1. TJ Orel B (ne úz), 2. Tatran Miřetice B (hlášenky), 3. Sokol Žlebské Chvalovice (so úz), 4. Sokol Zaječice (ne úz), 5. SK Holcim Prachovice B (so úz), 6. SK Trhová Kamenice (so úz), 7. TJ Městec (ne úz), 8. Sokol Holetín (so úz), 9. Sokol Krouna B (so úz), 10. SK Dřenice B (hlášenky), 11. SK Chroustovice B (so úz), 12. TJ SSS Kočí (ne úz), 13. Tatran Ctětín (ne úz), 14. Sokol Jenišovice (so úz).

Los soutěže

2. kolo, 11. - 12. 8. od 17.00: Jenišovice - Holetín, Krouna B - Městec, Dřenice B - T. Kamenice, Chroustovice B - Prachovice B, Kočí - Zaječice, Ctětín - Žl. Chvalovice, Orel B - Miřetice B.

3. kolo, 18. - 19. 8.: Miřetice B - Jenišovice, Žl. Chvalovice - Orel B, Zaječice - Ctětín, Prachovice B - Kočí, T. Kamenice - Chroustovice B, Městec - Dřenice B, Holetín - Krouna B.

4. kolo, 25. - 26. 8.: Jenišovice - Krouna B, Dřenice B - Holetín, Chroustovice B - Městec, Kočí - T. Kamenice, Ctětín - Prachovice B, Orel B - Zaječice, Miřetice B - Žl. Chvalovice.

5. kolo, 1. - 2. 9.: Žl. Chvalovice - Jenišovice, Zaječice - Miřetice B, Prachovice B - Orel B, T. Kamenice - Ctětín, Městec - Kočí, Holetín - Chroustovice B, Krouna B - Dřenice B.

6. kolo, 8. - 9. 9.: Jenišovice - Dřenice B, Chroustovice B - Krouna B, Kočí - Holetín, Ctětín - Městec, Orel B - T. Kamenice, Miřetice B - Prachovice B, Žl. Chvalovice - Zaječice.

7. kolo, 15. - 16. 9. od 16.30: Zaječice - Jenišovice, Prachovice B - Žl. Chvalovice, T. Kamenice - Miřetice B, Městec - Orel B, Holetín - Ctětín, Krouna B - Kočí, Dřenice B - Chroustovice B.

8. kolo, 22. - 23. 9.: Jenišovice - Chroustovice B, Kočí - Dřenice B, Ctětín - Krouna B, Orel B - Holetín, Miřetice B - Městec, Žl. Chvalovice - T. Kamenice, Zaječice - Prachovice B.

9. kolo, 29. - 30. 9.: Prachovice B - Jenišovice, T. Kamenice - Zaječice, Městec - Žl. Chvalovice, Holetín - Miřetice B, Krouna B - Orel B, Dřenice B - Ctětín, Chroustovice B - Kočí.

10. kolo, 6. - 7. 10. od 16.00: Jenišovice - Kočí, Ctětín - Chroustovice B, Orel B - Dřenice B, Miřetice B - Krouna B, Žl. Chvalovice - Holetín, Zaječice - Městec, Prachovice B - T. Kamenice.

11. kolo, 13. - 14. 10.: T. Kamenice - Jenišovice, Městec - Prachovice B, Holetín -Zaječice, Krouna B - Žl. Chvalovice, Dřenice B - Miřetice B, Chroustovice B - Orel B, Kočí - Ctětín.

12. kolo, 20. - 21. 10. od 15.30: Jenišovice - Ctětín, Orel B - Kočí, Miřetice B - Chroustovice B, Žl. Chvalovice - Dřenice B, Zaječice - Krouna B, Prachovice B - Holetín, T. Kamenice - Městec.

13. kolo, 27. - 28. 10. od 14.30: Městec - Jenišovice, Holetín - T. Kamenice, Krouna B - Prachovice B, Dřenice B - Zaječice, Chroustovice B - Žl. Chvalovice, Kočí - Miřetice B, Ctětín - Orel B.

1. kolo, 3. - 4. 11. od 14.00: Orel B - Jenišovice, Miřetice B - Ctětín, Žl. Chvalovice - Kočí, Zaječice - Chroustovice B, Prachovice B - Dřenice B, T. Kamenice - Krouna B, Městec - Holetín.