Svitavy B – Nasavrky 3:2 (1:0)

Branky: Ryšavý, Svoboda, P. Křížek – Mikan, M. Dostálek. ČK: 1:0 (64. Jukl).

První šanci utkáni měli domácí fotbalisté, tu však ještě proměnit nedokázali. Na gól si museli Svitavští počkat až do 20. minuty, kdy se po centru z pravé strany trefil hlavou přesně Ryšavý.
V prvním poločase se už nikdo neprosadil. To druhou půli začali domácí slibným tlakem, ale ani ten jim nepřinesl vážnější šanci. Po hodině hry se dostal k dobré střele nasavrcký Soudek, ale míč skončil pouze v boční síti. O čtyři minuty později viděl druhou žlutou kartu domácí Jukl a zamířil předčasně do sprch.

O další čtyři minuty později využil výhodu jednoho hráče v poli Mikan a vyrovnal. Deset minut před koncem, ale přišla chyba Nasavrk a domácí vrátili vedení na svou stranu. O pět minut později bylo pro hosty ještě hůře, když třetí gól přidal nikým nebráněný Křížek. Nasavrčtí sice dokázali obratem snížit, když Dostálek vykřesal v 87. minutě naději na bod, ale závěrečný tlak Nasavrk už k vyrovnávacímu gólu nevedl.

Nasavrky: Drášil – T. Michek, R. Michek, Hnízdo, M. Dostálek, Boháč, O. Čechlovský, Soudek, Mikan, Vojíř, Plíšek (M. Čechlovský, Krejčí, T. Dostálek, Pavlík).

Načešice – V. Mýto B 3:3 (1:0) 4:3 pp.

Branky domácích: 84. a 87. Jirásek, 33. Dobrovolný (pen.).

Úvodní utkání nové sezony začalo ve svižném tempu. První branková příležitost se odehrála hned v druhé minutě, gólmana Lédla však zachránila branková konstrukce. Gólu se tak diváci dočkali až ve 33. minutě, kdy byl faulován Svoboda a penaltu proměnil Dobrovolný 1:0. Vyrovnání přinesla 47. minuta, kdy z 30 metrů napřáhl hostující Kajrslík a míč zapadl za Lédla. O pět minut později se hosté radovali podruhé, kdy zmatku v domácí obraně využil Schwab a poslal hosty do vedení – 1:2.

Pro Načešice to byl těžký direkt, což bylo znát i na jejich výkonu. Poslední desetiminutovka zápasu byla jen pro silné jedince. V 80. minutě využil chyby Lédla při rozehrávce Novotný a hosté odskočili o dvě branky. Jenže v 84. minutě snížil Daněk Jirásek a v 87. tentýž hráč poslal zápas do penalt po vyrovnání na 3:3.

V penaltovém rozstřelu napravil své chyby Lédl, kdy vychytal pro domácí první podzimní dva body.

Načešice: Lédl – Stehlík (90.Bříza), Tomčík, Pejcha, D. Jirásek, Marek, M. Svoboda, A. Jirásek (71. Mládek), Tlapák, Šafránek, F. Jirásek, M. Dobrovolný.

Luže – Roh. Bělá 3:1 (1:1)

Branky: 11. Fidler, 55. Komárek , 86. Naď – 6. Kotajny (pen.).

Vstup do zápasu se Luži nepovedl. Domácí hráč svazovala nervozita a hosté se dostali do velké šance hned ve třetí minutě. Už v 6. minutě se ujali vedení z pokutového kopu, to se prosadil Kotajny. Domácím se povedlo vyrovnat po akci v 11. minutě, kdy zakončoval Fidler. Od té doby se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. Ve druhém poločasu přidali domácí „pod kotel" a v 55. minutě odměnil jejich aktivitu Komárek gólem. Hosté se už na vyrovnání nezmohli a za domácí ještě upravil konečné skóre Naď. Luže tak zaslouženě získala první tři body do tabulky.

Luže: Jehlička – Roubínek, Komárek, Mužíček (50. Kopecký), Koukal (46. Langer), Merkl, Naď, Lacman, Bareš, Holub, Fidler.