Benešov – Chrudim 0:1

Fakta – branka: 26. z pen. Kopecký. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 5:4. Diváci: 335. Poločas: 0:1. Benešov: Tetour – Kluk, Braný (71. Svoboda), Polom, Žák (78. Turek), Jíša, Čapek (87. Skopec), Manzia, Juroška, Hrubý, Zákostelský. Chrudim: Mrázek – Drahoš, Adámek, Radouš, Dostálek (65. Kesner), Vodrážka (79. Langr), Kopecký (76. Nadrchal), Kučera, Řezníček, Vácha (66. Holub), Sixta (87. Vladyka).

Pavel Jirousek, trenér Chrudimi: „Bojovné utkání, kde se domácí snažili držet míč, ale nebyli nebezpeční, kdežto my ano. Se ziskem tří bodů panuje pochopitelná spokojenost."

Štěchovice – Union 2013 2:3

Fakta – branky: 39. Müller, 66. Hřebeček – 72. a 77. Macháček, 49. Ševčík. Rozhodčí: Melničuk. ŽK: 0:0. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Štěchovice: Sňozík – Švejda, Müller, Busta, Novák (89. Cienciala) – Hudec (46. Pavlík), Jakobovský, Hřebeček, Prosek – Laušman, Pánek (76. Říha). Union: Nguyen – Veselka, Faitl, Žalman, Rozsévač – Hájek (81. Motyčka), Mokošín, Holeček (46. Janouch), Janda, Fejk (46. Ševčík) – Macháček.

Petr Ježek, sekretář SK Union 2013: „V prvním poločase jsme hráli poměrně ustrašeně. Branku domácích jsme téměř neohrozili. Po přestávce trenér posílil útočnou vozbu o Janoucha, což se ukázalo jako rozhodující. Také jsme dokázali vyrovnat, ale následně jsme dostali druhý gól z přísně nařízeného trestného kopu, navíc po tečované střele. Jenže pak přišly velké chvíle Jirky Macháčka, který dvakrát „kollerovsky" hlavou skóroval po standardní situaci."

Chomutov – Převýšov 1:0

Fakta – branka: 60. Ježdík. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 4:1. ČK: 0:1 (84. Urbanec). Diváci: 251. Poločas: 0:0. Chomutov: Zaťko – Tomášek, Hyneš, Bohata, Klimeš – Kwame, Doksanský (61. Nobst) – Strada, Pikl (90. Mariotti), Ježdík (87. Grubiša) – Hanich (93. Kukačka). Převýšov: Ottmar – Doležal, Jarkovský, Kouřil (81. J. Černý), Mareš – Jan Dvořák – Bodlák (60. Špidlen), Kopáč (70. Labík), J. Kučera (64. T. Sedláček), Urbanec – Prokeš.

Jan Kraus, trenér Převýšova: „V první půli jsme byli lepší, jenže neproměnili jsme dvě gólovky. O osudu utkání rozhodl náš nedůraz při obranné standardce a vůbec k celkové hře. Někteří hráči by si měli uvědomit, že bez stoprocentního nasazení a bojovnosti se fotbal hrát nedá."

Další výsledky – 9. kolo: Písek – Louňovice 0:2, Domažlice – Králův Dvůr 3:2, Admira  – Jirny 3:1, Vyšehrad – Meteor 3:2, Čáslav – Bohemians Praha 1:3, Zápy – Vltavín 1:0.