Celodenního klání se zúčastnilo deset mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin po pěti účastnících. Chrudimští byli nalosováni do skupiny B, v níž se postupně střetli se Šumperkem B (1:3), TJ Liblice (5:0), SK Holice modrá (9:0) a TJ Borohrádek (2:0). Se ziskem 9 bodů a skóre 17:3 postoupili do čtvrtfinále, kde na ně čekal domácí „černý" tým. Výhrou 2:0 pak mladí MFKáči postoupili do bojů o medaile.

V semifinále se utkali s áčkem Šumperka a také tento silný tým dokázali porazit bez obdržené branky 2:0. Ve finále pak na ně čekala šumperská rezerva, která je dokázala v základní skupině porazit 3:1. Nyní jim to ale Chrudimští shodným výsledkem vrátili a mohli se tak radovat z celkového primátu v turnaji.

Na úspěšném vystoupení se podílela tato sestava MFK Chrudim: Robin Synek, Jan Fidler, Jakub Tesař, Kryštof Vrančík, Lukáš Nejedlý, Radek Burkoň, Štěpán Mach.

Konečné pořadí turnaje: 1. MFK Chrudim, 2. Šumperk B, 3. Šumperk A, 4. Borohrádek, 5. Nemošice, 6. Holice „černí", 7. Moravany, 8. Liblice, 9. Holice „modří", 10. FK Pardubice 1899. Radek Pecina