V prvním poločase sice na hřišti dominovali a byli lepším mužstvem, ale kýžený gól nedokázali vsítit. Především šance Langra, Krčála nebo Kopeckého po gólu vyloženě volaly.

Ve druhém poločase domácí hru opticky vyrovnali, ale vyloženější šanci si připravit nedokázali. Chrudimští byli stále aktivnější, ale nedařilo se jim dostat do koncovky. Když už se k zakončení propracovali, tak nebylo přesné.

Ke smůle hostí rozhodli domácí ze standardní situace v 64. minutě Krausem, který dorazil vyražený trestňák Balšánka z hranice šestnáctky.
Zbytek utkání se MFKáči snažili o vyrovnání, ale obranu domácích překonat nedokázali a Cábelíci nejtěsnější náskok udrželi.

Chrudimští tak odjíždějí z Králova Dvora s prázdnou, ale za předvedenou hru se stydět rozhodně nemusejí. Fotbal se však hraje na góly a ten Chrudimští nedali.

Zdroj: Youtube

Králův Dvůr – Chrudim 1:0

Branka: 64. Kraus. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 6:4. Diváci: 140. Poločas: 0:0.

Kr. Dvůr: Vávra – Zelenka, Šilhavý, Bohánek, Hell, Petr (59. Procházka), Eliáš, Balšánek (88. Soldát), Ježdík (78. Vybíral), Hájek (90. Dochtor), Kraus.

Chrudim: Vostradovský – Krčál, Radouš, Luptovský, Dostálek, Kučera, Langr, Drahoš, Řezníček, Kesner, Kopecký.

Tomáš Dostálek, hráč Chrudimi: „Je to veliká škoda. Herně to bylo z naší strany dobré. Snažili jsme se hrát po stranách a šance jsme měli. Já s Kopčou (Kopecký) jsme tam měli velikou šanci, tu jsem asi měl zakončit sám. My to tam prostě nedokážeme dotlačit. Míče se k nám neodráží. Dnes jsme byli ve všem lepší a z jedné standardky dostaneme gól a je po nás. Tohle nás hodně mrzí, protože herně jsme se hodně zvedli."