Dvůr Králové –  Letohrad 2:0
Ladislav Doseděl, trenér TJ Dvůr Králové nad Labem: „Nemyslím si, že by zápas postrádal kvalitu. Potkala se dvě zkušená mužstva a chvílemi šlo o šachovou partii. Měli jsme v nohách čtvrteční pohárový duel s Hradcem, přesto hráči zápas po fyzické stránce zvládli. V průběhu druhé půle se zdálo, že by utkání mohla slušet remíza. Na polovině soupeře jsme ale byli nebezpečnější a vítězství považuji za naprosto zasloužené. Hodně si ceníme faktu, že náš gólman Ulrych čtyřikrát v řadě neinkasoval."
Jaroslav Veselý, trenér FK OEZ Letohrad: ,,Utkání nemělo příliš velkou kvalitu. Domácí nás dostali pod tlak velkým množstvím standardních situací. Jednu z nich jsme  neuhlídali a Kilevník nám hlavou vstřelil vedoucí gól. Případný závěrečný tlak nám pak zhatila individuální chyba."

Pardubice B –  Lhota p. L. 7:0
Jaroslav Míchal, trenér FK Pardubice B: ,,S naším posíleným mužstvem jsme si  s chutí zahráli, zakombinovali a zastříleli. Konečně jsme si po první podzimní výhře mohli zakřičet vítězný pokřik. Doufám, že to pro nás bude ten správný odrazový můstek k dalším bodům. Hned za týden nás čeká okresní derby v Holicích a věřím, že nám střelecký prach nezvlhne."
Josef Petera, trenér Sokola Lhota pod Libčany: ,,Domácí byli notně posíleni hráči A mužstva. Nicméně náš přístup k utkání byl velmi špatný. Hráči vůbec nedodržovali taktické pokyny, neběhali, nebojovali, a tak je výsledek takový, jaký je. Někteří jedinci by se nad svým přístupem měli zamyslet."

Svitavy –  Holice 6:2
Martin Pulpit, trenér TJ Svitavy: „Přestože jsme získali tři body a vstřelili šest gólů, tak upřímně řečeno nejsem s výkonem mužstva příliš spokojen. Myslím si, že v situaci, kdy soupeř šel ve druhé minutě do deseti, jsme měli svitavskému divákovi nabídnout daleko lepší fotbal. Náš výkon byl ovšem nekoncentrovaný a netaktický. S tím koresponduje i to, že se náš hráč nechá vyloučit v 75. minutě utkání za stavu 5:2. Vyzvednout musím určitě Svobodu za čtyři  góly a v mužstvu Holic Jedličku."
Jiří Tesař, trenér Holic:  ,,Toto utkání se mi nechce vůbec ani hodnotit. Vlastně ani není moc co. Od druhé minuty jsme hráli v oslabení. Stoper Ručka dostal červenou kartu, která v žádném případě neměla být. Takový šok jsme nečekali. Dále už nebudu tento zápas hodnotit."

Mšeno –  Ústí n. O. 3:0
Jan Navrátil, trenér Jiskry Ústí nad Orlicí: ,,Ani ze Mšena jsme nedokázali přivézt body. Po dlouhé cestě jsme vstoupili do zápasu velmi dobře a byli jsme aktivní i do útočné fáze. Brankovou šanci jsme si však nevypracovali. Zápas ovlivnilo brzké střídaní Hudce, který nemohl pokračovat ve hře. O pár okamžiků později jsme po hrubé chybě inkasovali naprosto laciný gól,  který domácí uklidnil. Ve druhém poločase jsme byli odhodlaní zápas otočit, ale bohužel jsme se nevyhnuli dalším fatálním chybách. Soupeř obě potrestal a vedl již o tři góly. My jsme sice náznaky šancí měli, ale naše zakončení postrádalo razanci a moment překvapení. Je to velká škoda, hráči podali týmový výkon a domácí nás určitě zásadně nepřehráli. Oni však dávali góly a my ne."

Náchod –  Jirny 1:2
Jiří  Kuneš, trenér FK Náchod: „V Bělovsi se hrálo kvalitní divizní utkání, které splnilo naše očekávání. Hosté měli velmi silné mužstvo, které nás ovšem nepřehrálo. Nebezpeční jsme byli i my s naší kombinační hrou, nicméně hosté využili své šance, a proto zaslouženě zvítězili."

N. Bydžov – Turnov  4:1
Miroslav Chalupa, trenér RMSK Cidlina Nový Bydžov: „Jsme hrozně rádi, že jsme pro nás velice důležité utkání dokázali zvládnout. Sedmdesát minut jsme pevně drželi otěže zápasu ve vlastních rukách. Vytvořili jsme si několik dobrých brankových příležitostí a výsledkem bylo čtyřgólové vedení. Poté jsme přece jen polevili a umožnili soupeři částečně zkorigovat výsledek. Celému mužstvu děkuji za předvedený výkon."

K. Hora – Nová Paka 2:0
Josef Hloušek, trenér 1. FK Nová Paka: „Sehráli jsme vyrovnaný zápas, ale na bod nedosáhli. S výkonem jsem spokojen, fotbal se hraje na góly a ty momentálně nedáváme. V pětadvacáté minutě jsme poměrně lacino inkasovali, ve druhém poločase jsme soupeře k ničemu nepustili, vytvořili si řadu šancí, ale neproměnili ani jedinou. V závěru jsme ještě přeskupili síly, ale to už bylo v křeči, a tak zákonitě přišel trest v podobě druhého gólu, a bylo po zápase."