Družstvo U 19 sehrálo dvojutkání proti svým vrstevníkům z Dukly Praha a naprosto odlišnými výsledky. Dobrou prověrkou byl i duel s hradeckými „votroky".

MFK Chrudim U 19 - FK Dukla Praha U 19 2:7 (Žalud, Netušil). Sestava MFK: Vala Tlapák, Kosař, Strnad, D. Veselský Mrázek, Dastych, Hannich, Opina Netušil, Žalud (Zrůst).

MFK Chrudim U 19 - FK Dukla Praha U 19 1:0 (Zrůst). Sestava MFK: Kudláček Kovář, Krystl, Svoboda, Bareš J. Veselský, Paclík, Motl, Opina Mlynka, Meduna (Zrůst, Žalud).

MFK Chrudim U 19 - FC Hradec Králové U 19 0:2. Sestava MFK: Vala Strnad, Tlapák, Kosař, Bareš Mrázek, Hannich, Opina, Zrůst Netušil, Formáček (Kabrhel, Paclík, Motl, Kovář, Trojan, D. Veselský).

MFK Chrudim U 16 - st. dorost FK Skuteč 0:5. Sestava MFK: Votoček (Zíma) Karal (Kopecký), Holeček, Šprongl (Dušek (Secký) Pavliš (Grulich), Jelínek (Kozák), Pirkl (Zavřel), Valenta (Stránský), Zrůst (Kalas), Felkl (Chráska). Hosté byli fyzicky zdatnější, což se potvrdilo i ve výsledku.

MFK Chrudim U-16 - ml. dorost FK Kutná Hora 6:0. Branky: Zavřel, Valenta, Zrůst, Pirkl, Stránský, Chráska. Sestava MFK: Zíma Secký, Holeček, Šprongl, Kopecký Grulich, Pirkl, Zavřel, Valenta, Stránský, Zrůst (Votoček, Dušek, Pavliš, Chráska, Jelínek, Cimburek). Chrudimští vstřelili sice šest gólů, ale vzhledem k výrazné územní převaze jich mohlo být více.

MFK U 16 - Jihlava U 16 2:5. Branky: Dušek, Chráska). Sestava MFK: Zíma Karal, Pirkl, Kopecký, Dušek Pavliš, Zavřel, Jelínek, Valenta, Stránský Kalas (Votoček, Zrůst, Chráska, Cimburek, Felkl). Proti vedoucímu celku moravské skupiny ligy U 16 začali domácí velmi dobře a již ve 4. minutě se ujali vedení gólem Duška z přímého kopu. Soupeř ale postupně převzal iniciativu a otočil skóre ve svůj prospěch. Na začátku druhé půle se ještě trefil Chráska, ale skóre se nakonec zastavilo na stavu 2:5.

FK Pardubice U 15 - MFK Chrudim U 16 3:3. Branky: Grulich, Stránský, Cimburek. Sestava MFK: Votoček Kopecký, Holeček, Šprongl, Dušek, Grulich, Valenta, Pirkl, Pavliš, Stránský, Kalas (Zíma, Elich, Secký, Karal, Kozák, Cimburek, Chráska). Chrudimští předváděli dobré kombinace, ale v koncovce byli málo efektivní.

MFK Chrudim U 16 - FK Pardubice U 16 1:1. Sestava MFK: Zíma (Votoček) Pavliš, Šprongl, Holeček, Dušek Grulich, Jelínek, Kozák, Tlapák, Stránský Kalas (Vodička, Elich, Cimburek, Secký, Kopecký). Domácí vyrovnali v poslední minutě.