MLADŠÍ: FK Náchod - AFK Chrudim 1:4 (50. Vaněček – 15. Meduna, 47. Čerimi z pen., 59. Mlynka, 64. Žalud). V 15. minutě Žalud nahrál do vápna Medunovi, který tvrdou ránou prostřelil brankáře – 0:1. Následně své spoluhráče dvakrát podržel brankář Vala. Krátce po přestávce Čerimi unikl a předložil do vápna přihrávku Tlapákovi, který byl zastaven jen za cenu faulu. Z penalty nekompromisně zvýšil Čerimi na 0:2. Za tři minuty se podařilo domácím snížit. Nejdřive nastřelili břevno a následně dotlačil míč do sítě Vaněček - 1:2. V 59. minutě Veselský při snaze nahrát byl faulován, míč se dostal k Mlynkovi a ponechanou výhodu využil nechytatelnou bombou pod břevno – 1:3. V 64. minutě kopali hosté trestný kop z 35 metrů a Žalud prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:4. AFK: Vala - Tlapák, Ráliš, Peřina, Krystl - Dastych (58. Strnad), Veselský (61. J. Dědič), Čerimi, Žalud (70. Kabrhel) - Mlynka, Meduna (71. Mrázek). Znamená to, že mladší dorost AFK za celý podzim neprohrál, body ztratil jenom za dvě remízy a usadil se tak do zimní přestávky na prvním místě s 35 body před Viktorií Žižkov 33, FK Pardubice B 33 a Olympií Hradec Králové 26 bodů.

14. Dvůr Králové 13 0 0 13 8:58 0

STARŠÍ: FK Náchod – AFK Chrudim 1:1 (za AFK Čechlovský). Po chybě hostů v úvodu utkání se soupeř ujal vedení 1:0. Poté měli „afrkáči“ celý zápas převahu, ale proměnili pouze jednu z mnoha šancí. AFK: Liebelt - Valda, Rufer, Drahoš, Nägele - Svoboda (Čechlovský), Langr (Žalud), Vávra, Andrle - Pešek, Lacman. V čele tabulky je Liberec B s 33 body před Olympií Hradec Králové 25, AFK Chrudim 24 a Viktorií Žižkov s 24 body.

1. Sl.Liberec B 13 11 0 2 42:14 33
2. Olympia HK 13 8 1 4 30:17 25
3. AFK Chrudim 13 7 3 3 34:14 24
4. Viktoria Žižkov 13 7 2 4 37:13 23
5. Letohrad 13 7 2 4 32:26 23
6. FK Pardubice B 13 7 1 5 22:21 22
7. Jablonec B 13 6 2 5 33:26 20
8. Čáslav 13 6 2 5 36:31 20