DOROST

Česká liga U17

Chrudim – Vyšehrad 1:2, branka: Klika

1. Meteor Praha 25 20 0 5 94:31 61
2. Táborsko 25 20 0 5 75:29 59
3. Kladno 25 18 0 7 91:38 53
4. Baník Most 25 16 0 9 62:35 50
5. Motorlet Pr. 25 14 0 11 52:48 39
6. Kolín 25 13 0 12 45:46 38
7. Benešov 25 12 0 13 37:47 37
8. Viktoria Žiž. 25 13 0 12 34:53 37
9. Vyšehrad 25 11 0 14 42:46 35
10. Písek 25 11 0 14 35:37 34
11. Ústí n/Labem 25 10 0 15 33:55 29
12. Chrudim 25 8 0 17 33:72 23
13. Admira Praha 25 6 0 19 21:51 20
14. Varnsdorf 25 3 0 22 15:81 10Z

Česká liga U16

Chrudim – Vyšehrad 1:2, branka: Skoumal.

1. Admira Pha 25 20 0 5 48:16 60
2. Motorlet Pha 25 18 0 7 73:30 55
3. Vyšehrad 25 18 0 7 69:38 54
4. Táborsko 25 17 0 8 74:27 51
5. Benešov 25 17 0 8 64:45 51
6. Ústí n/ Labem 25 17 0 8 51:32 48
7. Meteor Pha 25 15 0 10 47:45 42
8. Baník Most 25 13 0 12 62:64 40
9. Písek 25 9 0 16 24:37 28
10. Kolín 25 9 0 16 37:71 24
11. Viktoria Žiž. 25 5 0 20 35:49 21
12. Chrudim 25 6 0 19 26:59 21
13. Kladno 25 7 0 18 32:76 21
14. Varnsdorf 25 4 0 21 18:71 9

Krajský přebor U19

Svídn./Slat. – H. Městec 3:0, branky: Slavík 3 (1 z pen).

Třem. – Polič./Pomezí 2:2 (PK 4:5), góly: Malý, Široký.

Živanice – Hlinsko 1:3, góly: Klika, Nevole, Solnička

1. Holice 28 19 0 9 95:69 56
2. Dolní Újezd 28 18 0 10 79:52 54
3. Svíd/Slatiň 28 18 0 10 72:54 52
4. Živanice 28 17 0 11 69:46 50
5. Ústí n. O. 28 17 0 11 58:45 49
6. Č. Třebová 28 15 0 13 78:57 46
7. H. Městec 28 14 0 14 55:54 43
8. Hlinsko 28 13 0 15 63:55 42
9. Třemošnice 28 13 0 15 60:56 42
10. Choceň 28 13 0 15 54:53 41
11. M. Třebová 28 13 0 15 74:74 39
12. Libchavy 28 12 0 16 62:60 38
13. Polič/Pomezí 28 12 0 16 51:63 35
14. Přel./Řeč. n. L. 28 13 0 15 46:78 34
15. Svitavy B 28 11 0 17 40:73 32
16. Lanškroun 28 6 0 22 34:101 19

Zbývají dohrát dvě kola.

1.A třída

Luže – Paramo Pardubice 2:0, branky: Petráň, Janoušek.
Svratouch – Vítanov 7:0, branky: Spilko 2, Vávra 2, Šuhaj, Jelínek, Kaštánek.
Miřetice – Kameničky 1:1 (PK 4:2), branky: Horník – Sodomka.
St. Hradiš. – Morav./Chroust. 2:3, branky: Hlaváček, Šotola, Rulíšek.
Pros/Holetín – Opat. n/L. 5:1, branky: Vacek 2, Pátek, Tichý (pen.), Vomáčka. 
Vraclav/Zámrsk – Proseč 4:0

Tabulka skupiny A

1. Morav./Chroust. 24 22 1 1 89:22 65
2. Pardubičky B 24 20 0 4 108:39 59
3. Prosetín/Holetín 24 19 0 5 108:42 57
4. Horní Jelení 24 18 0 6 54:33 52
5. Svratouch 24 17 0 7 87:46 50
6. Miřetice 24 14 0 10 97:44 42
7. Luže 24 10 0 14 65:51 33
8. Opatovice n. L. 23 11 0 12 44:59 32
9. Paramo Pardubice 24 8 0 16 26:62 23
10. Vítanov 25 7 1 17 49:86 22
11. Sezem/Holice B 24 6 0 18 34:89 21
12. Rosice n. L. 24 7 0 17 53:124 19
13. Kameničky 24 4 0 20 34:85 16
14. Staré Hradiště 24 4 0 20 36:102 12
Zbývají dohrát dva zápasy

Tabulka skupiny B

1. H. Újezd/Moraši 20 19 0 1 104:18 57
2. Jablonné n. O. 20 15 0 5 75:31 45
3. FC Jiskra 20 15 0 5 68:33 44
4. Žichlínek 20 11 0 9 46:50 31
5. Vraclav/Zámrsk 20 9 0 11 42:45 28
6. Polička B/Sebran 20 10 0 10 30:41 27
7. Proseč 21 8 0 13 32:44 27
8. Jaroměřice/Jevíč . 20 8 0 12 42:56 27
9. Sloupnice/Jehnědí 21 10 0 11 44:69 26
10. Tatenice 20 8 0 12 34:56 23
11. Kunčina/Mladějov 20 6 0 14 29:59 17
12. Rybník 20 2 0 18 28:72 11
Zbývají odehrát dvě kola.

Okresní přebor

Rosice/H. Týnec – Zaječ 3:3, branky: Farkaš, Čejka, Štrajt – Oplíštil 2, Rohlík.
Nasav/Ctětín – Dřenice 5:0, branky: Meduna 2, Paulus, Novák, Tomek.

1. Nasavrky/Ctětín 17 15 1 1 57:14 46
2. Rosice/H. Týnec 17 10 2 5 71:30 32
3. Dřenice 16 4 1 11 34:53 13
4. Zaječice 16 1 2 13 17:82 5

ŽÁCI

Česká liga U15

1. Povltavská FA 9 6 0 3 44:33 38
2. Chrudim 9 4 0 5 50:27 37
3. Trutnov 9 7 0 2 43:29 36
4. Náchod 9 6 0 3 49:39 33
5. Kolín 9 1 0 8 19:49 13
6. FAŠV 9 3 0 6 28:56 13

Česká liga U14

1. Náchod 9 9 0 0 92:30 50
2. Trutnov 9 5 0 4 50:31 39
3. Kolín 9 5 0 4 40:50 33
4. Povltavská FA 9 5 0 4 50:46 23
5. Chrudim 9 3 0 6 36:48 22
6. FAŠV 9 0 0 9 27:89 5

Krajský přebor, starší žáci

Prosetín – Slatiňany 8:0, góly: Tichý 2, Vařejčko, Flídr, Pešava, Modráček, Mrázek, Spilková.

Třemošnice – H. Městec 0:5, góly: Pilný 3, Feneš, Voženílek.

Tabulka nástavba D
1. Libchavy 5 4 0 1 12:7 12
2. Slatiňany 5 4 0 1 11:17 10
3. Prosetín 5 2 0 3 17:13 5
4. Ústí nad Orlicí 5 0 0 5 11:14 3

Tabulka nástavba E
1. Heřmanův Městec 5 4 0 1 19:6 12
2. Litomyšl 5 3 0 2 10:6 9
3. Třemošnice 5 2 0 3 10:21 6
4. Choceň 5 1 0 4 9:15 3

Krajský přebor, mladší žáci

Hlinsko – Svitavy 2:4, góly: Pešek 2.

Prosetín – Slatiňany 14:0, góly: Borna 4, Veverka 2, Fišer 2, Gabriel 2, Zavoral, Spilková, Vařejčko, Sršeň.

Litomyšl – H. Městec 2:0

Nástavba B
1. Hlinsko 5 4 0 1 26:9 12
2. Svitavy 5 4 0 1 20:11 12
3. Holice 5 2 0 3 12:27 6
4. Polička 5 0 0 5 6:17 0

Nástavba D
1. Ústí nad Orlicí 5 4 1 0 40:4 13
2. Prosetín 5 3 1 1 25:7 10
3. Libchavy 5 1 2 2 11:10 5
4. Slatiňany 5 0 0 5 2:57 0

Nástavba E
1. Třemošnice 5 4 1 0 30:7 13
2. Litomyšl 5 3 1 1 10:6 10
3. H. Městec 5 1 1 3 12:24 4
4. Choceň 5 0 1 4 3:18 1

Okresní přebor, starší žáci

Vítanov/Kamen – Proseč 2:1, branky: Jehlička, Vodička – Sodomka.

Ctětín/Nasav – Zaječ/Chrast 0:8, góly: Nejtek 2, Linhart, Klas, Steklý, Rohlík, Kubelka, Kulhánek.

Svratou.– Vítan./Kamen. 1:2, góly: Stodola – Petrlík, Vodička.

1. Zaječice/Chrast 18 17 0 1 111:11 51
2. Svratouch 18 15 0 3 120:20 45
3. Vítanov/Kamenič. 19 10 2 7 38:39 32
4. Proseč 19 5 1 13 36:86 16
5. Ctětín/Nasavrky 18 4 2 12 22:86 14
6. T.Kamen./H.Brad. 18 1 1 16 9:94 4

Okresní přebor, mladší žáci

Kamenič/Vítan – Rosice/H. Týnec 1:5, góly: Černý – Kysela 2, Horych 2, Polák.

Orel – Ronov 1:1, branky: Flídr – Pavlík.

Stolany – Prach/Třemoš. B 2:7, góly: Hudák, Klouček – Pokstefel 2, Ouřecký 2, Dunka, Jungmann, Břinčil.

Hlinsko B – Nasav/Ctětín 8:3, góly: Pešek 2, Otradovský 2, Bečička, Zástěra, Pokorný, Štorek – Losenický 3.

1. Nasavrky/Ctětín 18 14 2 2 100:36 44
2. Prachov/Třemoš B 18 14 2 2 80:41 44
3. Luže 18 10 3 5 76:41 33
4. Hlinsko B 19 8 3 8 86:58 27
5. Chrast/Zaječice 17 7 5 5 52:40 26
6. Svratouch 18 8 1 9 47:51 25
7. Orel 18 6 5 7 51:54 23
8. Ronov 19 6 5 8 45:50 23
9. Rosice/H. Týnec 18 4 7 7 44:49 19
10. Kameničky/Vítanov 18 5 3 10 39:42 18
11. Stolany 19 0 0 19 18:176 0