Prachovice - Rozhovice 0:2

Branky: 32. Kopp, 71. Rybišar.

Utkání o šest bodů pro sebe jednoznačně rozhodli hosté. Celou první půli měli více ze hry a zaslouženě se po půl hodině ujali vedení. Po přestávce Prachovice „přitlačily na pilu", ale Rozhovičtí čtvrthodinový nápor ustáli, pak udeřili podruhé a mohli slavit.

Sestavy Holcim Prachovice: Benda Jan Bohatý, Hrdlička, Machač, Horyna, Vojáček, Macháček, Štěpánek, Jakub Bohatý, Jeruzalém, Brožek. SK Rozhovice: Pleskot Sýkora, Kadeřábek, Mráz, Stejskal, Chmelík, Kubeš, Kopp, Kopecký, Popílek, Voženílek (Popílek, Hůlka, Čopák, Rybišar, Kaválek.)

Tuněchody - Chrast 3:2

Branky: 45. Adámek, 79. Pokorný (pen.), 84. Hanko 52. a 72. Hromádko.

ČK: 0:1 (78. Novotný).

Po vyrovnané poločase otevřel skóre krátce před odchodem do kabin Adámek. Po změně stran nejprve hosté dvěma góly Hromádky stav otočili, aby Tuněchody nejprve vyrovnaly z penalty a v závěrečném náporu a při početní výhodě zaslouženě rozhodly o zisku všech bodů.

Sestavy SK Tuněchody: M. Kudyn L. Slezák, Bažant, D. Slezák, Hudeček, Mattuš, Hanko, Pokorný, Šilhánek (76. Jána), Adámek, Radouš (91. Durilla). SK Chrast: Pavlík Mikan (63. Mihulka), Fabián, Novotný, Bouška, Šprongl (58. Drahoš), Tichý, Plosza, Lacman, Gregor, Hromádko.

Svratouch - Stolany 1:2

Branky: Popelka Starý, Hýl.

Ve vyrovnaném střetnutí poslal domácí do vedení Popelka. Pak Stolany neproměnily penaltu, ale přesto ještě do přestávky vyrovnali. Ani po změně stran nebyl vidět rozdíl v umístění v tabulce a utkání směřovalo k remíze. Tři minuty před koncem však Hýl překvapil domácího brankáře a rozhodl o vítězství.

Sestavy Sokol Svratouch: Šmahel Jelínek, Chaloupka, Janušínský, J. Kaplan, Popelka, Kyncl, Černý, Pavlík, Bodlák, Bureš (Kašpar, F. Kaplan). SK Stolany: Tomáš Ceral, Hluchník, Starý, Fríbl, Hýl, Vávra, Ždímal, Kuchta, Bakeš, Kučera (Motyčka, Dostál, Rak).

Svídnice - Miřetice 2:2

Branky: 10. a 13. J. Zelenka 51.Hrubý, 70. Polívka.

Domácí opanovali první půli, hosté zase druhou, proto je konečná remíza zasloužená.

Sestavy TJ Svídnice: Kubašta st. Sokol (58. Opavský), Šustr, Pospíšil (62. Dibelka), M. Zelenka, Kaška, Dušek, Kašpar, Bláha, J. Zelenka, Kubašta ml. Tatran Miřetice: Alinče Procházka, Kopecký, Najman, Sokol, Pecina, Polívka, Kouba, Hrubý, Beran, Doležal (Slanina).

Kameničky - Ronov 4:0

Branky: 33. a 54. M. Hromádko, 71. a 90. Horák (2. z pen). ČK: 0:1 (24. Klepač). 80 diváků.

Po opatrném úvodu přišlo vyloučení hostujícího gólmana za hraní rukou mimo pokutové území, od něhož Kameničky převzaly otěže hry a zaslouženě zvítězily. A to ještě do branky Ronova nastoupil hráč z pole Hronek, který svůj tým podržel. Pochvalu zaslouží i trojice rozhodčích ve složení: Vojta Vrána, Starý.

Sestavy FK Kameničky: Kampů Zavřel, Moučka, P. Adámek, Sadílek, J. Adámek, Pešek, F. Sádovský, Horák, Pérko, Hromádko (J. Sádovský, Valla, D. Adámek, Chmelík, Hrabčuk). SK Ronov: Klepač Staněk, Spěvák st., Daru, Spěvák ml., Průša, Šmíd, Varga, Svoboda, Hronek, Žítek (Samek, Petržílka).

Skuteč - Křižanovice 1:0

Domácí výsledek nenahlásili! Od hostů víme, že v prvním poločase byla Skuteč lepší a v 15. minutě se hlavou ujala vedení. Po přestávce se obraz hry změnil, taktovku převzaly Křižanovice, ale zahodily tři vyložené šance a v 80. minutě nastřelil O. Pilař břevno. Remíza by zřejmě byla spravedlivější.

Sestava SK Křižanovice: Matějka L. Pilař, J. Štěpán, F. Pecina, O. Pecina Novák, M. Žák, Rulík O. Pilař, J. Žák, Kozel (Čížek, Gregor).

Krouna - Holetín 3:2

Branky: 52. a 90. Bečička, 85. Vaňák 40. Zdražil, 72. Wasserbauer.

V derby před 100 diváky se hosté ve 40. minutě zaslouženě ujali vedení, za domácí po přestávce vyrovnal Bečička. Wasserbauer po přímém kopu znovu převážil misky vah na stranu hostů. Domácí však bojovali dál, v 85. minutě vyrovnali a v samém závěru dokonce Bečička zajistil Krouně tečovanou střelou cenné tři body.

Sestavy Sokol Krouna: Kulhavý Ducheček, Holas, Bečička, Kiričenko Stodola (46. Vávra), Vaňák, Svatoň, P. Bělský (61. Bárta) D. Bělský (75. Pražan), Macháček (90. Drahoš). Sokol Holetín: Byrtus Černý, Vondráček, Zdražil, Filipi Zárybnický, Novák (85. Zeman), Pilař, Wasserbauer Beneš, Ceral.

Vítanov - Zaječice 1:3

Branky: 7. Kučera 28. Pavlačič, 78. Spilka, 84. Zvolánek.

Domácí se sice dostali brzy do vedení,ale to spíše nabudilo hosty, kteří byli od této doby lepším mužstvem a v poslední čtvrthodině dvěma góly rozhodli o plném bodovém zisku.

Sestavy SK Vítanov: Bednár Neuwirth, Kopecký, Cestr, Jůn, Němec, Ondráček, Picek, Stehno, Kučera, Doležal (Sedlák, Marek, Novák, Daniel). TJ Zaječice: Tatíček Kulhánek, Hromádko, Zvolánek, Nejtek, Konrád, Z. Pejcha, Kubelka, Pavlačič, D. Pejcha, Spilka (Křičenský, Stružinský, Kulhánek, Kolář, Kubelka). (rp, dne)

1. Stolany 17 14 2 1 58:19 44

2. Skuteč 18 13 4 1 71:28 43

3. Tuněchody 18 12 3 3 46:22 39

4. Kameničky 17 12 1 4 53:22 37

5. Chrast 18 9 4 5 51:31 31

6. Holetín 18 10 1 7 59:55 31

7. Miřetice 17 8 4 5 30:28 28