Svídnice – Tuněchody 1:4 (1:2)

Branky: 5. Kubašta – 31. a 62. J. Adámek, 25. Hanko, 49. Šilhánek. Rozhodčí: Novotný. Diváci: 85.

V zápase, který již nemohl nijak ovlivnit výsledné pořadí tabulky, tým hostů předvedl své herní kvality. Zasloužená výhra hostů.

Svídnice: Švadlenka – Dibelka, Kudyn, Kašpar, Zelenka, Hůlka, Dušek, Bláha, Kubašta, Loučka, Chvojka. Tuněchody: Elich – Slezák, Hájek, Pokorný, Vrzal, M. Adámek, Šilhánek, Lamberský (28. J. Adámek), Hanko, Slezák, Mattuš.

Svratouch – Chrast 13:2 (6:0)

Branky: 25., 33. a 41. Mar. Černý, 9. a 18. Bureš, 58. a 60. Pala, 71. a 78. Pavlík, 44. Mi. Černý, 57. J. Kaplan, 67. Obrovský, 85. Jiruše – 49. Pár, 65. Novotný. Rozhodčí: Gála. Diváci: 200. Hosté přijeli v 10 hráčích a na hřišti to bylo znát, když už po prvním poločase prohrávali 6:0. V druhém poločase se hostům podařilo vstřelit 2 góly, to stačilo pouze na zmírnění výsledku. Utkání se odehrálo v sobotu v rámci oslav 40. výročí založení fotbalového oddílu.

Svratouch: Kašpar – Jelínek, Fiala, Mi. Černý (46. Obrovský), Bodlák, J. Kaplan (60. Jiruše), Kyncl, Mar. Černý, Bureš (46. F. Kaplan), Chaloupka (57. Pala), Pavlík.
Chrast: Pavlík – Pár, Koky, Vágner, Plosza, Kratochvíl, Drahoš, Geguš, Novotný, Málek.

Holetín – Rozhovice 4:3 (1:0)

Branky: 83. a 86. Filipi, 1. Wasserbauer, 69. Zárybnický – 54., 64. a 81. Holub. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Kišš. Diváci: 140. Na rychlý gól domácích našel vítěz soutěže odpověď až ve druhé půli, kdy kanonýr Holub třemi brankami otočil výsledek. Oboustranně bojovný a kvalitní zápas gradoval v závěru, kdy holetínský Filipi během tří minut stanovil konečné skóre ve prospěch domácích. Nutno vyzdvihnout výborný výkon domácího gólmana Žejdlíka

Holetín: Žejdlík – Šmok, Černý, Filipi, Chmelík, Plachý (46. Vacek, 89. Doležal), Beneš, Zeman (60. Zárybnický), Zdražil, Wasserbauer, Vondráček.
Rozhovice: Málek – Kadeřábek, Suchý, Pleskot, Popílek, Skyva, Uhlíř, Kopecký, Čopák (46. Tamchyna, Kubeš, Holub.

Vítanov - Zaječice 0:6 (0:6)

Branky: 21., 25. a 30. Čechlovský, 10. Kulhánek, 12. Pejcha, 45. Konrád.
Rozhodčí: Teplý. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Odevzdaný výkon domácích hráčů usnadnil Zaječickým cestu k snadnému vítězství. Již v prvním poločase nasázeli hosté brankáři Vítanova půltucet a bylo rozhodnuto.

Vítanov: Sedlák – Pavliš, Novotný, Stehno, J. Jůn, Neuwirth, L. Jůn (39. Šulc), Picek, Uher (74. Budínský), Kučera (54. Myška), Doležal. Zaječice: Křivka – D. Kulhánek, Hromádko, Zvolánek, T. Kulhánek (61. Kubelka), Čechlovský, Konrád (68. Kubelka), Fousek, Schinagl (46. Křičenský), Pejcha, Jeřábek.

Ronov – Křižanovice 4:1 (1:1)

Branky: 45. Urbánek, 54. Budínský, 72. Žítek, 90. Klepetko – 32. Pecina. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Prokop. Diváci: 100. Kdyby zápas skončil 10:5 nikdo by se nemohl divit. Pohledný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Hosté nastřelili třikrát brankovou konstrukci. Ronovští si v mnoha šancích vylámali zuby na skvěle chytajícím Matějkovi.

Ronov: T. Žítek – Staněk, Sedlák, Šmíd, Klug, Budínský, J. Žítek, Ondrášek, Spěvák, Klepetko, Urbánek (72. Varga). Křižanovice: Matějka- F. Pecina, Kozel, Bejr, Novák, Rulík, Kadlec, Žák, Prokop, M. Pecina, Pilař.

Prosetín – Kočí 4:2 (2:1)

Branky: 12., 27. a 52. Spilko, 75. Slavík – 39. Fantl, 72. Koreček. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Novák. Diváci: 120. Hosté se představili jako houževnatý celek, ale všechny zastínil teprve patnáctiletý Václav Spilko, který vsítil první hattrick mezi dospělými a rozhodl o výhře Prosetína. Jinak se šance střídaly na obou stranách a při nich většinou vynikli brankáři.

Prosetín: Hlouš – Slavík, Vomáčka (71. Nežádal), Černý, Vodvárka, A. Šafránek, Haman, Ročňák, Novotný, F. Šafránek, Spilko (78. Marek). Kočí: Dostál – Koreček, Vávra, Bukač (76. Pavlík), Slanař (57. Smetana), Janko, Kudrnka, Blažek, Dvořáček, Fantl, Štursa.

Miřetice – Skuteč 5:0 (2:0)

Branky: 10. a 88. O. Polívka, 22. Kouba, 72. T. Řezníček, 86. F. Sokol. Rozhodčí: Oulický. Diváci: 100. Jednoznačná záležitost domácího výběru. Jasnému výsledku se snažil zabránit jen gólman Junioru, Filip Vamberský, který chytal jak o život a zneškodnil pět tutovek.

Miřetice: Vágner – Bureš, L. Sokol (70. J. Polívka), Hron, P. Řezníček, Beran, Kouba, Pecina, T. Řezníček, F. Sokol, O. Polívka. Skuteč: Vamberský – Cink, Vít, Vočadlo, Kubík, Talácko, Horáček, Urban, Janeček (46. Odehnal), Bačkovský, Sysel.

Kameničky – Krouna 1:2 (0:0)

Branky: 61. Pérko – 57. Bělský, 77. Kulhavý. Rozhodčí: Karásek. ČK: 1:0 (88. D. Adámek). Diváků: 120. Jednalo se o vyrovnané utkání, v němž byli hosté šťastnější v koncovce, díky čemuž si odvezli všechny body.

Kameničky: Netolický – P. Adámek, D. Adámek, J. Pešek, Čermák – M. Hromádko, Sadílek (79. Vodička), Pérko, Lukášek (57. M. Pešek) – Jehlička, Hrabčuk. Krouna: Bárta – Z. Ducheček, Kulhavý, M. Ducheček, Talácko, Truneček, Vaňák, Svatoň, Vávra, Zelenka, Bělský.