Ronov – Zaječice 5:1

Branky: 35., 72. a 90. Svoboda, 45. a 87. Antoš – Pavlačič.

Domácí po deseti letech o vlastní pouti vyhráli! V první půli se hrála vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách, avšak Antoš učinil domácí při odchodu do kabin šťastnějšími (2:1). Po přestávce hosté fyzicky odpadli a v poslední čtvrthodině inkasovali další tři branky. 120 diváků.

Sestavy – SK Ronov: T. Žítek – Ondrášek (Daru), Průša (Spěvák ml.), Spěvák st., J. Žítek – Klug, Budínský, Staněk, Filka – Antoš, Svoboda. FC Zaječice: P. Nejtek – J. Nejtek, Hromádko, Zvolánek, Fousek, J. Kubelka, Z. Pejcha, D. Pejcha, Dejdar, Konrád, Pavlačič (T. Kubelka, D. Kubelka, M. Křičenský, P. Křičenský).

Skuteč – Křižanovice 4:1

Branky: 34. a 60. Polanský, 41. Rosůlek, 43. Sysel – 46. J. Pilař.

O skutečském posvícení měli v úvodu utkání hosté míč častěji na svých kopačkách, vytvořili si však pouze jednu šanci. Zápas se rozhodl v závěru prvního poločasu, kdy domácí vstřelili tři branky a ještě navíc neproměnili ve 42. minutě Rosůlkem penaltu. Přitom tento fotbalista patřil k nejlepším hráčům na hřišti… Krátce po změně stran pustila Skuteč svoji chybou hosty zpět do hry, ale gól Polanského v 60. minutě definitivně pečetil zasloužené vítězstvím. 150 diváků.

Sestavy – Junior Skuteč: Vamberský – Bačkovský, Vít, Kučera (20. R. Cink), Odehnal – Škorpík, Rosůlek, Škorpík, Langer (69. P. Cink) – Polanský (65. Šmaha), Sysel. SK Křižanovice: Matějka – Hnízdil, L. Pilař, Novák, Štěpán, Prokop, Kadlec, Žák (64. M. Pecina), O. Pilař, J. Pilař (85. Janeček), Rulík (78. O. Pecina).

Kočí – Vítanov 2:1

Branky: 51. Kudrnka, 77. Škaryd – 39. Jan Jůn.

Vyrovnané a slušně hrané utkání, které se muselo přítomným divákům líbit. Hosté se na konci první půle ujali ze standardky vedení, domácí ale dvěma góly po změně stran skóre otočili a šťastně dotáhli premiérový zápas v nejvyšší okresní soutěži do vítězného konce. Zejména vyrovnávací branka Davida Kudrnky z 25 metrů byla výstavní.

Sestavy – SSS Kočí: Dostál – Slanař, Vávra, Havránek, Janko – Škaryd, D. Kudrnka, Štursa, Bukač – Blažek (46. Pilař), Fantl. SK Vítanov: Josef Jůn – Cestr, Doležal (58. Cimburek), Jan Jůn, L. Jůn, Kučera (62. Šulc), Němec, Novotný, Neuwirt, Picek, Šmatlán (88. Pilař).

Miřetice – Tuněchody 0:1

Branka: 38. Adámek.

Před 150 diváky skončilo vyrovnané utkání šťastnou výhrou Tuněchod, o kterou se zasloužil po centru zprava hlavou Adámek. Spravedlivěji by zápasu slušela remíza. Soupeři se spolu na stejném místě utkají na konci srpna v semifinále Českého poháru.

Sestavy – Tatran Miřetice: Alinče – Kopecký, Sokol, O. Najman, Kouba – T. Najman, J. Polívka, P. Řezníček, Procházka – O. Polívka, T. Řezníček (Zdražil, Doležal, Hron). SK Tuněchody: Elich – L. Slezák, Bažant, Šilhánek, Pokorný, D. Slezák, Adámek, D. Mattuš, Hanko, Hudeček, Kudyn (Vrzal, M. Mattuš, Lamberský).

Rozhovice – Prosetín 2:1

Branky: 6. Stejskal, 33. Popílek – 38. Vodvárka (pen).

Zápas měl parametry krajské soutěže a sledovalo jej 150 diváků! Úvod vyšel lépe hostům, ovšem z první vážnější akce se Rozhovice ujaly vedení, z dálky se skvěle trefil Stejskal. Od té chvíle byla již hra vyrovnaná, kdy nejprve domácí zvýšili Popílkem na 2:0, Prosetínu se ale za pět minut podařilo snížit z penalty. Ve druhém poločase se hrálo po vápna, největší šanci na pojištění výsledku měl domácí Čopák.

Sestavy – SK Rozhovice: L. Pleskot – Sýkora (80. Čopák), V. Voženílek, Mráz, Suchý, Kopecký (75. Skyva), Stejskal, Nägele, Popílek (46. Tamchyna), Kopp, Kadeřábek. Sokol Prosetín: Hlouš – Haman, Šikl, Tichý (22. D. Ročňák), A. Šafránek, Kulháň, J. Ročňák, Vodvárka, Novotný, F. Šafránek, Remeš (80. Vaško).

Svratouch – Kameničky 0:0

Vyrovnaný zápas bez šancí na obou stranách skončil zaslouženou dělbou bodů. Derby sledovalo 150 diváků.

Sestavy – Sokol Svratouch: Kašpar – Pulda, Chaloupka, Kyncl, Jelínek – Kaplan, Marek, Černý, Bureš – Macháček, Pavlík. FK Kameničky: Kosař – P. Adámek, Pešek, Zavřel, Málek – Jehlička, Chmelík, Horák, Sádovský – Čermák, Netolický (J. Adámek, Janušinský, Bureš, M. Perko).

Krouna – Svídnice 1:1

Branky: 90. Bouška – 87. J. Zelenka.

O pouťové neděli a na závěr pivních slavností se hrál v Krouně v první půli vyrovnaný fotbal, domácí ale dva své brejky nedokázali gólově zakončit. Po změně stran přišla do Krouny přeháňka a domácí jakoby pokropila živou vodou. Byli lepším mužstvem, dostávali se do zakončení, ale všechny pokusy končily mimo branku nebo v náručí brankáře Švadlenky. Hosté se paradoxně ujali vedení v 87. minutě po nepřehledné situaci, kdy se zblízka trefil J. Zelenka. Krouna vrhla všechny síly do útoku a v 90. minutě po standardní situaci a důrazné hlavičce Boušky alespoň vyrovnala. Diváků: 150.

Sestavy – Sokol Krouna: Bárta – Ducheček, Bouška, Černý, Svatoň – Vávra (68. Truneček), Vaňák, Bělský, Pražan (46. Daněk) – Charous, Stodola. TJ Svídnice: Švadlenka – Pospíšil, Dušek, Dibelka, M. Zelenka – Kubašta, Fuxa (65. Kašpar), Bláha (85. Chvojka), Meduna – Sokol, J. Zelenka.

Chrast – Holetín 0:1

Branka: 63. Zavřel.

Hosté měli od počátku utkání o něco více ze hry, a to přesto, že hráli od 26. minuty o deseti, když byl vyloučen Zárybnický za vražení do protihráče. O jejich plném bodovém zisku rozhodl po hodině hry Zavřel.

Sestavy – SK Chrast: Tatíček – Mikan, Fabián, Gregor, J. Plosza, Mihulka (70. Bouška), M. Plosza, Bondor, Koky (55. Pavlík), Kadavý, Novotný. Sokol Holetín: Žejdlík – Zárybnický, Černý, Prášek, Zavřel (88. Vařejčko), Wasserbauer (86. Vacek), Vondráček (75. Pecina), Ceral, Novák, Beneš, Zdražil.