Načešice v posledním zápase přejely Křižanovice vysokou výhrou. Byl to ideální výkon vašeho týmu?

Výsledek vypadá jednoznačně, ale soupeř zejména v prvním poločase hrál daleko lépe než my. Měli jsme štěstí, že jsme dokázali na konci poločasu odskočit na 3:0. Po pauze se náš výkon zlepšil, ale k ideálu měl daleko. Mrzí nás zranění hostující hráče, snad bude brzy v pořádku.

Vy jste vstřelil čtyři branky, letos jich máte už devět. Z vaší osobní stránky jste s podzimem spokojen?

Osobně se mi na podzim povedl snad jen tento zápas, jinak branek mohlo spíš mělo být daleko více. Věřím, že jsem na podzim ještě neskončil.

Popište mi trochu vaší kariéru. Poměrně pravidelně jste střídal Načešice a Rozhovice, ve kterém z mužstev jste zažil největší úspěchy?

S fotbalem jsem začínal v Načešicích, poté jsem v dorostu byl v Heřmanově Městci, kde jsem byl i první půl rok mezi dospělými. Další půl rok jsem strávil v 1.A třídě v Načešicích, ale tam jsem cítil, že ještě nejsem na tuto soutěž dost vyhraný. Přestoupil jsem do Rozhovic, kde jsem byl poslední 4 roky. V létě se ozvali Načešice, že chtějí postavit mladší kádr a tak jsme se s dalšími kluky rozhodli vrátit. Na nějaký osobní úspěch zatím čekám, snad se dostaví už v této sezoně s Načešicemi.

Načešice v posledních letech zažily pád z krajských soutěží do okresních. Je nyní mužstvo nastaveno na návrat výše? Je to jasný cíl klubu?

Na myšlenky na postup je ještě brzy. Před sezónou jsme si dali cíl, že chceme v Načešicích hlavně zachránit fotbal a začít znovu s tréninky. Myslím si, že nikdo nepředpokládal, že nám to půjde až takhle dobře.

Jak hodnotíte dosavadní průběh podzimu?

S podzimem jsme nadmíru spokojeni, paradoxně ztráta bodů přišla v zápasech, které měli být, při vší úctě k soupeřům, minimálně o tři góly pro nás.

Zatím kráčíte soutěží bez porážky, nyní vás čeká souboj s Miřeticemi. Bude to zápas podzimu? 

Čekají nás ještě dva těžké zápasy, které ukáží, jak na tom doopravdy jsme. Věřím, že oba zvládneme za plný počet bodů a podzim dohrajeme bez por