Vedení u mužstva zůstává stejně, t.j. trenér Rostislav Kučera, jeho asistent František Jirásek a vedoucí mužstva Vlastimil Jirásek. Kolektiv, kterému v minulém ročníku patřila třetí příčka, trénuje od 1. července třikrát týdně + zápasy navíc. Příprava probíhá na vedlejším hřišti a na Míčově, když na hlavní ploše probíhá rekonstrukce trávníku.

Načešičtí se mohou pochlubit již dvěma vítězstvími. 14. 7. vyhráli v Heřmanově Městci 3:2, uplynulou sobotu zvítězili v Ronově 5:0. „Obě utkání jsme absolvovali v nekompletním složení, když řada hráčů je na dovolených, někteří jsou zraněni. Slibujeme si, že příštích čtrnáct dnů budeme již kompletní. Rádi bychom úspěšně absolvovali turnaj ve Valech (28. 7.) a dobře se připravilí na utkání o body,“ říká vedoucí mužstva Vlastimil Jirásek. Generálkou pro Načešice před mistrovským podzimem bude utkání v Bílém Podolí.

Co se týče změn v kádru? Nejvíce si v Načešicích slibují od posily Rosti Pilného (na snímku), u něhož jde o opakovaný přestup. Z Míčova přichází na půlroční hostování Jan Tomčík. Navíc skončilo hostování Holeky ve Starém Mateřově.

K podzimnímu losu nám Vlastimil Jirásek řekl: „Atraktivní domácí premiéru s kvalitním nováčkem z Horního Jelení STK odsunula až na závěr podzimní sezony (první kolo se hraje až jako poslední), což je škoda. Tím začínáme druhým kolem na Paramu, kde nám příliš pšenka nekvete. Z tohoto soupeře máme vždy respekt. Jinak nad losem nespekulujeme, protože naším cílem je pokračovat zápas od zápasu. Rádi bychom minimálně zopakovali umístění z minulé sezony."