Dobříkov – Nasavrky 1:2

Prvních patnáct minut byli lepším týmem domácí, ale své šance nevyužili. Nasavrckým hráčům jejich první střela skončila v síti brankáře Rychtaříka, když se v osmnácté minutě po přihrávce Dostála trefil O. Čechlovský.

Hostům se vydařil vstup do druhé půle, když těsně po přestávce po přihrávce za obranu přehodil hostujícího gólmana Plíšek. V padesáté druhé minutě sám před brankářem Dostál trefuje tyč. V padesáté osmé minutě sólo Plíška z poloviny hřiště končí střelou těsně vedle. V sedmdesáté šesté minutě domácí snižují na 1:2, když trestný kop našel přesně hlavu Petra Horníčka. Závěrečný tlak domácích vyrovnání nepřinesl, a tak si Nasavrky odvážejí cenné tři body.

Nasavrky: Drášil, T. Michek, Mikan, Rejholec J., Dostálek, M. Čechlovský, O. Čechlovský, Soudek, Dostál, Plíšek, R. Michek. Střídali: Vojíř, Paulus, Starý.

Litomyšl – Luže 1:1 penalty 3:2

První poločas výrazně ovlivnilo vynucené střídání dvou obránců hostů, kteří se v zápase zranili.

Po 18. minutách fotbalisté Luže prohrávali kvůli pokutovému kopu, který dokázal proměnit ve vedoucí branku domácí Kundera.

Druhá půle nabídla poněkud jinou podívanou. Hosté byli lepší a svého soupeře přehrávali. O vyrovnaný stav utkání se postaral Fidler přesnou střelou z 49. minuty.

Hostující tým pokračoval v dobrých výkonech i po vyrovnávací trefě a dokázal si vytvořit hned několik příležitostí, které zaváněly gólem. Ani jednu z nich však nedokázal úspěšně zakončit.

Rozhodnout o vítězi tak musely pokutové kopy. V těch ale fotbalisté Luže naprosto selhali. Bonusový bod navíc tak putoval na konto domácí Litomyšle.

Luže: Jehlička – Komárek, Kopecký (9. Mužíček), Kapitola (24. Langer), Bareš, Lacman, Shejbal (45. Koukal), Merkl, Naď, Holub, Fidler.

Pomezí – Načešice 6:0

Načešice: Gajdošík – Svoboda, Šafránek (61. Dobrovolný), D. Jirásek, Chmelík (54. Tlapák), Pejcha, F. Jirásek, Mládek, A. Jirásek (77. Stehlík), Tomčík, Marek.