Chrudim se před domácím publikem představí již počtvrté v této sezóně. Stejně jako minulou sobotu, tak i tentokrát dorazí velmi silný tým. Jirny jsou v současné chvíli s devíti body na prvním místě tabulky s výborným skóre 17:6.

V minulém kole si doma doslova pohrály s Benešovem, který deklasovaly 8:0. Střelný prach útočníkům Viktorky očividně nechybí. Při venkovních utkání jsou však se střílením branek značně skromnější. Před utkáním v Chrudimi odehrály Jirny dvě venkovní utkání. V prvním kole podlehly Domažlicím na jejich hřišti 3:5. Ve třetím zápase sezóny zajížděli k pražskému Vltavínu, který dokázaly porazit 1:0.

Chrudimští v minulém kole porazili v emotivním zápase Dobrovice 2:1 díky dvěma zásahům Jana Štočka a oslavili tak 100. vítězství v ČFL. S devíti body jsou jen o skóre na třetím místě.
Chrudim se s Jirny doposud střetla dohromady šestkrát. Zajímavým faktem je, že v těchto zápasech se hostujícímu celku zatím nepodařilo vyhrát. Vítězství slavili vždy domácí.

Podaří se Chrudimským navázat na neporazitelnost domácích mužstev a načnou tak druhou stovku výher v České fotbalové lize? To vše se dozvíme už dnes. Přijďte i vy podpořit chrudimský tým v souboji o první místo.