Pomezí si odvezlo ze slatiňanského stadionu krutý výprask 11:0, střelecky při chuti byl především kanonýr domácích Kopecký, který se blýskl sedmi brankami.
„Prakticky téměř celý zápas se odehrál na půlce hostí a jenom to, že jsme ve druhé půli pořádně zvolnili tempo a pětkrát prostřídali, způsobilo, že se skóre zastavilo 'jen' na 11 gólech…" souhlasí sekretář slatiňanského celku Jaromír Hanuš. „Přesto naši kluci vyhráli naprosto jasně, fotbalem se většinu zápasu bavili a s přehledem postoupili do finále, které by se mělo hrát zkraje června v Kunčině. Kladem zápasu byla velmi slušná hra obou celků, kdy se téměř nefaulovalo, a tak měli všichni sudí snadnou úlohu," doplnil k utkání Hanuš.

Ve druhém semifinále Libišany porazily Svitavy 3:1 a slatiňanští se tak mohou těšit ve finále na dalšího účastníka krajské I. A třídy. Libišany jsou však lídrem soutěže a horkým kandidátem na postup. V semifinále už jednoho účastníka vyšší soutěže porazily, takže se dá čekat napínavější podívaná.

Poháru hejtmana – semifinále: Slatiňany – Pomezí 11:0 (7:0).

Branky: 6. Hudec, 24. Vladyka, 29. Koudelka, 31., 41., 43., 45., 49., 67. a 75. Kopecký, 62. Pokorný. Slatiňany: Augustin – Mikan, Hudec (80. Sýkora), Vodrážka (56. Beneš), Kudrnka – Pokorný, Vladyka (67. Kovařík), Trňák (56. Žďánský), Koudelka, Slováček (46. Beran) – Kopecký.