Tento kanonýr ve svých 39 letech stále neztrácí přesnou mušku a využívá své bohaté zkušenosti s kulatým nesmyslem. Mimo jiné si zahrál druhou ligu za SK Chrudim a za Pardubice, divizi za AFK Chrudim, Střížkov a Ždírec, vyzkoušel si regionální ligu v Rakousku a nyní již druhou sezonu válí za Luži, které chce pomoci k postupu do I. B třídy. Jeho největšími sportovními úspěchy jsou ovšem čtyři mistrovské tituly, které pomohl vybojovat futsalovému Era–Packu Chrudim.

Jičín – AFK Chrudim. „Afrkáči“ mají zatím co napravovat, když v minulém kole už podruhé na podzim doma prohráli. Na hřišti divizního nováčka by si měli zahrát na loupežníka Rumcajse a ziskem tří bodů se dostat na nulu v tabulce pravdy. Tip: 2.

Hlinsko – Holice.
Holičtí se na podzim nečekaně zlepšili. Na tipování to je těžký zápas, fandím sice týmu z našeho okresu, ale vidím to spíše na dělbu bodů. Tip: 0.

Stolany – Choceň.
Hosté patří k lepším týmům krajského přeboru, ale zkušený celek Stolan by měla povzbudit minulá výhra v derby u chrudimského Vodojemu. Proto se přikláním na jeho stranu. Tip: 1.

Česká Třebová – SK Chrudim.
Mužstvo z Ústeckoorlicka po jarním zlepšení válí i na podzim a je v utkání s nováčkem krajského přeboru favoritem. Chrudimští se budou zřejmě spoléhat spíše na domácí zápasy, i když na svém hřišti na podzim už dvakrát prohráli. Tip: 1.

Pardubice B – Třemošnice.
Pardubická rezerva má kvalitní kádr a hraje dobře. Další nováček soutěže z pod Železných hor to bude mít těžké a přes veškerou snahu to asi na body stačit nebude. Tip: 1.

Moravská Třebová – Slatiňany. Domácí tým po nečekaném sestupu z krajského přeboru tone i v I. A třídě, kde dosud nezískal ještě ani bod. Proto si myslím, že už doma zabere, zvláště když Slatiňanští se prý potýkají se značnou marodkou. Tip: 1.

Načešice – Staré Hradiště. Načešickému Mezilesí se na podzim zatím moc nedaří a příliš to nevylepší zřejmě ani v tomto duelu se soupeřem z Pardubicka. Myslím si, že se oba tradiční soupeři rozejdou s nerozhodným výsledkem. Tip: 0.

Prachovice – Hlinsko B. Tohle je opravdový oříšek tipovat. Domácí Holcim po dvou úvodních debaklech zvedl hlavu, ale pak po dvou výhrách minule smolně ztratil zápas v Rosicích, kde údajně dostal neregulérní gól. Hlinecká rezerva se potýká s nedostatkem hráčů, když si v minulém utkání zahrál v poli i náhradní brankář. Když si nevím rady, tak sázím remízu, což je i tento případ. Tip: 0.

Kameničky – AFK Chrudim B.
Mužstvo z Vysočiny uhrálo zatím jenom tři body, zatímco rezerva AFK jede jako dobře namazaný stroj a má v čele tabulky už pětibodový náskok. Myslím si, že si jej přinejmenším udrží a vyhraje i nyní. Tip: 2.

Proseč – Chroustovice. S oběma těmito soupeři jsme již s Luží na podzim hráli. Proseč proti nám podala lepší výkon než Chroustovice a předpokládám, že svoji vyšší kvalitu potvrdí i v domácím prostředí. Tip: 1.

Supertrefa:
předpokládám, že by mohlo padnout 32 gólů.