Proseč – Třemošnice. Půjde o šlágr I. B třídy, který bude vyrovnaný, ale spíše bych věřila domácím. Oba týmy disponují dvěma skvělými kanonýry – Jaroslavem Markem a Jiřím Šebkem, bude to zajímavý souboj. Tip: 1. Správná trefa: 3:2 (1:1).

Dvůr Králové – AFK Chrudim. Teoreticky by mohlo jít o vyrovnaný zápas, ale myslím si, že na hřišti nakonec uspěje tým od Safari. Za AFK už by měl nastoupit i „hříšník“ Vladyka, což by naopak mohlo hrát pro hosty. Přesto tipuji vítězství domácích. Tip: 1.

Polička – Stolany. Stolany si po posledních neúspěších slibují, že si u soupeře, na jehož hřišti se jim tradičně daří, spraví chuť. Proto zariskuji a dávám pro hosty. Tip:2.

Prachovice – Letohrad B. V posledním utkání se v týmu Prachovic sešlo jen deset hráčů. Naskýtá se proto otázka, zda se tentokrát sejdou alespoň v jedenácti. Mužstvo je v hluboké krizi, a proto si myslím, že doma opět přijdou o všechny body. Tip:2.

Litomyšl – Heřmanův Městec. Pro Litomyšl hovoří domácí prostředí a náskok čtyř bodů v tabulce. Přesto věřím, že Jiskra tentokrát venku „zajiskří“ a přiveze bodík. Tip:0.

Moravany – SK Chrudim. Domácí, kteří hráli v loňském ročníku krajský přebor, se po špatném začátku stále zlepšují, naopak chrudimské „eskáčko“ pořád tápe a oproti loňsku zůstává za očekáváním. Tip:1.

Kameničky – AFK Chrudim B. Zřejmě těžký terén by mohl více vyhovovat tradičně bojovným domácím, kteří mají motivaci odpoutat se z chvostu tabulky. Ale rezervě AFK Se daří, takže jde o těžké tipování. Vidím to na remízu. Tip: 0.

Hlinsko B – Rváčov. Derby Vysočiny je bez favorita, protože lépe postavené v tabulce Hlinsko B má domácí azyl ve Rváčově. V rámci sousedských vztahů by to mohla být další remíza, ale něco mně napovídá, že vyhraje tým hrajícího sekretáře Aleše Melouna. Tip:2.

Mikulovice – Načešice. V tomto případě si myslím, že lídr tabulky I. B třídy, který zatím ztratil jedinou remízou chce ukončit podzimní část bez porážky. Navíc Mikulovice by dle postavení v tabulce neměly být příliš silným soustem. Tip:2.

Bítovany – Dřenice. U domácích je otázkou, v jaké sestavě nastoupí, když v minulém zápase měli čtyři vyloučené hráče! Hosté, se zkušeným trenérem Blešou této situace zřejmě využijí k vítězství. Tip:2.

Poradce jedenáctého kola Jiří Motyčka se trefil do čtyř výsledků, což znamená zisk dvou bodů