O nápovědu pro 4. kolo podzimní Fortuna ligy jsme požádali útočníka Marka Vallu, který se stal borcem krajského kola. Jmenovaný pochází z Dědové, ale mateřským klubem je Cerekvice nad Loučnou, kde odehrál jednu sezonu. Odtud procestoval kluby jako Ždírec, Hlinsko, Slatiňany a nyní hájí barvy SK Sokol Prosetín.

1. AFK Chrudim – Ústí n. O. Hostujícímu nováčkovi se start do divize příliš nevydařil, a proto věřím více zkušenějšímu týmu AFK. Tip: 1.

2. Hlinsko – FK Pardubice B.
Věřím, že půjde na pohled o pěkný zápas, vždyť se střetnou dva týmy ze špice tabulky. V Hlinsku mám navíc spoustu kamarádů, se kterými jsem nedávno ještě hrál. Tip: 1.

3. Žamberk – Stolany.
Domácí tým je sice nováčkem, ale rozhodně se tak ve vyšší soutěži necítí. Naopak, čeří vodu a doma svoji euforii jistě potvrdí. Tip: 1.

4. SK Chrudim – Třemošnice.
Souboj o špici tabulky, kde lze očekávat při kvalitě obou týmů dělbu bodů. Tip: 0.

5. Načešice – Litomyšl.
Věřím bojovnému týmu domácích, který ve svém prostředí body nerozdává. Naopak jeho soupeř nezačal soutěž dobře, takže na body nedosáhne ani tentokrát. Tip: 1.

6. Valy – Heřmanův Městec.
Tam zkusím překvapení, i když pro někoho to bude normální. Heřmanoměstečtí patří letos ke špičce tabulky, domácí tým zatím nepřesvědčil. Tip: 2.

7. Rozhovice – Proseč.
Přál bych Proseči, kde mám kamarády jako bratry Markovy a pak tam kope i bratr. I když to hosté budou mít těžké, jednou už musí prolomit dosavadní neúspěchy. Tip: 2.

8. AFK Chrudim B – Kameničky.
Jsem chlapec z hor, a proto věřím, borcům ze svého regionu, kteří se umějí o body zdravě poprat. Tip: 2.

9. Prosetín – Hlinsko.
V tomto derby se prostřílíme hlineckou obranou, k čemuž chci samozřejmě pomoci i nějakým gólem. Rádi bychom udrželi vítěznou sérii. Tip: 1.

10. Chrast – Luže.
Věřím hostům, kteří mají ve svém středu Máru Kopeckého, se kterým jsem kopal za dorost Vysokého Mýta. Tip: 2.

Supertrefa:
32

V nápovědě 3. kola uhodl Ladislav Matras šest správných výsledků z devíti zápasů, což mu vyneslo 9 bodů.


JAROMÍR DOLEŽAL