Ten velmi výrazně ovlivnil výsledek utkání s Miřeticemi, které skončilo smírně. Za stavu 1:1 se po jeho dlouhém výkopu odrazil míč na hranici miřetické šestnáctky na těžkém terénu tak nečekaně, že se odrazil za záda brankáře Alinčeho.

No a za stavu 2:2 pro změnu Zdražil vyrazil pokutový kop, jehož exekutorem byl Kouba a skóre se do konce utkání již nezměnilo. Brankář Zdražil má v této sezoně již šest vychytaných nul a dokonce i tři vstřelené góly, protože vedle chytání pokutových kopů je umí i proměňovat.

A jak jak se mu povede v nápovědě pro 10. kolo Fortuna ligy, o kterou jsme ho požádali?

Letohrad – AFK Chrudim. „Afrkáči“ mají úspěšnou šňůru“ pěti výher v řadě, takže by ji mohli ještě prodloužit. Navíc fandím i kamarádovi Jardovi Kroutilovi, který za ně hraje. Tip: 2.

Choceň Hlinsko. Z týmu Hlinska se dobře znám s Matějem Slováčkem a Tomášem Koudelkou, takže i jim přeju maximální úspěch. Tip: 2.

Stolany – Lanškroun. Dotřetice budu tipovat z kamarádského pohledu, protože za Stolany kope starší brácha hlineckého Slováčka Jakub. A tým Stolan na jaře nečekaně jede, proto by to mělo být jasné. Tip: 1.

SK Chrudim – Slatiňany. V tradičním derby domácí v případě výhry budou mít již postupovou jistotu do krajského přeboru, a to si jistě nenechají ujít. Tip: 1.

Staré Hradiště – Načešice. Načešice jsou v jarní sezoně hodně oslabené a i když ani soupeř nehraje nic moc, tak doma asi uspěje. Tip: 1.

Prachovice – Semanín. Holcim se už smířil se sestupem, na jaře ještě nebodoval a nebude tomu jinak ani tentokrát. Tip: 2.

SK Chrudim B – AFK Chrudim B. Přitažlivé městské derby rozhodne asi větší kvalita kádru AFK. Tip: 2.

Prosetín – Rozhovice. Domácí se ještě nevzdávají postupových ambicí, Rozhovicím se na jaře moc nedaří, proto to vidím jasně. Tip: 1.

Hlinsko B – Holice B. Záchranářský duel by mohlo rozhodnout domácí prostředí. Tip: 1.

Horní Bradlo – Nasavrky. Derby okresního přeboru bude asi dost vyrovnané, v bráně se budu snažit, abychom uhráli alespoň plichtu. Tu ještě v kuponu nemám, tak ji dám teď. Tip: 0.