V předchozím týdnu vyhrál vaše hlasování na webové stránce Chrudimského deníku v anketě okresní Borec kola PETR KOROS. Tento třicetiletý fotbalista je hrajícím trenérem týmu Orel Hlinsko, který letos ve IV. třídě podává zlepšené výkony. „Nebýt tří kontumačních porážek kvůli chybám v registračních průkazech, atakovali bychom špici tabulky,“ míní Koros. A jak vidí nadcházející duely 11. kola naší Fortuna ligy? Hlavně remízově.


AFK Chrudim – Letohrad.
Chrudimští by jistě rádi prodloužili svou stávající vítěznou sérii na číslo šest. Letohrad, který na jaře sestoupil z ČFL, má však kvalitní kádr a zřejmě bude proti. Tip: 0.

Hlinsko – Choceň. Jako Hlinečák fandím samozřejmě Hlinsku. Jestli chce nadále atakovat vedoucí Slovan Pardubice, tak potřebuje doma uspět. Pokud se bude vůbec vzhledem k terénu hrát, tak by to mohlo dokázat. Tip: 1.

Lanškroun – Stolany. Hosté sice v minulém utkání na cizím hřišti překvapili výhrou v Letohradě, ale tentokrát budou rádi, jestli si přivezou alespoň bod. Tip: 0.

Moravany – Třemošnice. To je jeden ze šlágrů kola a souboj o špici tabulky. Mohlo by to skončit smírně. Tip: 0.

SK Chrudim – Staré Hradiště. „Eskáčko“ bude chtít potvrdit své vedoucí postavení a tradičního soupeře by mělo doma porazit. Tip: 1.

Slatiňany – Prachovice. Prachovický Holcim už v minulé sezoně jen tak tak unikl sestupu. I teď je pořádně namočen v sestupových vodách. Favoritem je domácí nováček, kterému se daří. Tip: 1.

Semanín – Heřmanův Městec. Jiskře se na podzim na hřištích soupeřů nebývale daří, proto zkusím vsadit dvojku i tentokrát. Tip: 2.

AFK Chrudim B – Prosetín. Další velmi zajímavý duel. Rezerva doma ještě nezaváhala vyjma kontumace s Kameničkami, ale Prosetín řadím k největším kandidátům postupu. Když se nemůže vsadit dvojtip, tak se přikloním opět ke své oblíbené remíze. Tip: 0.

Bítovany – Přelouč. Domácí nováček potřebuje pro klidné přezimování bodovat, soupeři se však docela daří. Zde zkusím dát pátou plichtu. Tip: 0.

Stolany B – Chrast. Chrastečtí se pohybují ve vyrovnané špici tabulky, domácí rezerva pluje v klidném středu. Větší motivaci bude mít zřejmě Chrast. Tip: 2.