Nasavrky – Pardubičky 2:2 (0:1) penalty 3:2


Branky: 53. Mikan, 55. Soudek – 22. Hrebenar, 61. Krejčí.


Hosté začali utkání mírným tlakem. Postupem času se však hra vyrovnala. V první šanci Pardubiček Rezek ještě minul branku. Ve 22. minutě však šel rozehrávat rohový kop Hrebenár a míč z jeho kopačky skončil až v brance. Domácím se podařilo vyrovnat až v padesáté minutě díky Mikanovi, který tváří v tvář gólmanovi nedal šanci. Hned o dvě minuty později Mikan nahrál Soudkovi a ten z 20 metrů vstřelil druhý gól Nasavrk. Z vedení se však domácí neradovali dlouho. V 61. minutě Boháč špatně odkopl a míč skončil na hlavě Krejčího, který srovnal skóre na 2:2.

V penaltách byli šťastnější domácí, když rozhodující kop na 6:5 proměnil Pešek.

Nasavrky: Drášil – T. Michek, R. Michek, Hnízdo, M. Dostálek, Boháč, O. Čechlovský, Soudek, Mikan, Vojíř, Plíšek. Střídali: Novák, T. Dostálek, Pešek.

Načešice – Luže 3:1 (2:1) 


Branky: 4. Dobrovolný, 24. Tlapák, 69. Mládek – 10. Naď.

Načešice začaly zostra a už ve čtvrté minutě šly do vedení. Netrvalo však dlouho a bylo znovu vyrovnáno, když se trefil nejlepší střelec hostů Naď. Domácím vyrovnání vítr z plachet nevzalo a vedení přisoudil na stranu domácích ve 24. minutě Tlapák, který vstřelil svou premiérovou branku. Domácí z aktivity neslevili ani v druhém poločase a odměnou jim byl třetí gól, který střelil Mládek z přímého volného kopu. Jeho rána šla nejdříve do zdi, ale míč se k němu vrátil a napodruhé se již nemýlil.

Načešice: Gajdošík-Stehlík, Tomčík, Lorenc 61. Rohlík st), Šafránek, Marek, Svoboda, Mládek (79. Rohlík ml.), Tlapák, F. Jirásek, Dobrovolný (86. Hladina).

Luže: Jehlička – Langer (58. Kopecký), Komárek, Kolář (46. Kapitola), Terer (67. Koukal), Merkl, Naď, Lacman, Bareš, Holub, Fidler.