Prachovice - Stolany 3:8

Branky: Jeruzalém, Štěpánek, Hrdlička - Vácha 5, Dostál 2, Kuchta.

Přes jasný výsledek bylo utkání dlouho na vážkách. Domácí měli tři šance, z nichž dali tři góly a tak byl po hodině hry stav 3:4. Pak dokonce Prachovice vyrovnaly, ale byl odpískán faul na brankáře. Hosté zpočátku spalovali, na co přišli, rozehráli se až v závěru.

Sestavy Holcim Prachovice: Benda Hrdlička, Bohatý, Machač, Horyna, Karvai, Ptáčník, Štěpánek, Macháček, Jeruzalém, Klug. SK Stolany: Tomáš Novotný, Hluchník, Starý, Hýl, Vávra, Dostál, Bakeš, Ždímal, Kuchta, Vácha (Fríbl, Kučera).

Chrast - Miřetice 1:1

Branky: 72. Tichý - 76. O. Polívka.

Domácí měli celý první poločas více ze hry, ale žádná z jejich šancí se neujala, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, a když během pěti minut vsítily každý z týmů po jednom góle, body se dělily.

Sestavy SK Chrast: Pavlík Fabián, Kadavý, Bouška, Drahoš, Plosza, Tichý, Lacman, Gregor (Mihulka), Hromádko, Šprongl (Novotný). Tatran Miřetice: Hrubý Slanina, O. Najman (Bureš), Kopecký, Sokol, Doležal (Kouba), O. Polívka, P. Řezníček, J. Polívka, T. Řezníček, T. Najman.

Rozhovice - Ronov 8:1

Branky: Kopp 3, Voženílek 2, Popílek, Kubeš, Rybišár - Svoboda.

Od samého počátku bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Branky padaly ze hry i po standardkách, oko diváka si tak přišlo na své. Vynikli několikabrankoví střelci Kopp s Voženílkem a autor pěti nahrávek Stejskal.

Sestavy SK Rozhovice: L. Pleskot Mojdl, Stejskal, M. Pleskot, Suchý, Kopp, Popílek, Mráz, Kopecký, Kadeřábek, Voženílek (Sýkora, Kubeš, Chmelík, Čopák, Rybišár). SK Ronov: T. Žítek -Staněk, Spěvák st., Průša, Sedlák, Spěvák ml., Šmíd, Antoš, Svoboda, Ondrášek, J. Žítek (Varga, Horák).

Tuněchody - Zaječice 1:0

Branka vlastní: 8. Kulhánek. Bojovné utkání, ve kterém byli šťastnější domácí, když je dvakrát v utkání zachránila tyč.

Sestavy SK Tuněchody: M. Kudyn L. Slezák, Bažant, D. Slezák, Kučera, Hanko, Mattuš, Pokorný, P. Kudyn, Adámek, Radouš. FC Zaječice: Tatíček D. Kulhánek (73. T. Kubelka), Hromádko, Zvolánek, Bleha, Nejtek (70. Fousek), Dejdar, Rohlík, Pavlačič (77. J. Kubelka), D. Pejcha, Spilka.

Svratouch - Křižanovice 5:4

Branky: Kyncl, Černý, Marek (pen), Chaloupka, Pavlík - Čížek, Bakeš, O. Pilař, Novák.

Domácí začali utkání lépe a po tečované střele Kyncla se ujali vedení. Do přestávky ale Křižanovice ze dvou nenápadných akcí dokázaly stav otočit. V úvodu druhé půle hosté přidali třetí úspěch a se Svratouchem to vypadalo bledě (1:3). Jenže domácí zabrali a brankami Marka z penalty a Černého vyrovnali. Tento stav však nevydržel dlouho a Křižanovice šly po jedné z mála akcí znovu do vedení. Chaloupka však znovu srovnal (4:4) a když se již zdálo, že zápas skončí nerozhodně, vstřelil vítězný gól z rychlého protiútoku Pavlík, který přeloboval vyběhnutého gólmana. Svratouch se tak raduje ze tří tolik potřebných bodů.

Sokol Svratouch: Šmahel Marek, Chaloupka, Popelka, Kapitán Drahoš, Kyncl, Černý, Pavlík Bodlák, Bureš (Janušínský, Jelínek, Kaplan, Kašpar). SK Křižanovice: Bejr F. Pecina, Čížek, O. Pecina, O. Pilař, M. Žák, J. Žák, Novák, Bakeš, Štěpán, L. Pilař (Gregor, Mastík).

Svídnice - Holetín 2:0

Branky: 70. M. Zelenka, 76. J. Zelenka.

Šlo o velmi pěkné utkání. Po vyrovnané první půli rozhodli v druhém poločase o zisku obou bodů pro Svídnici bratři Zelenkové.

Sestavy TJ Svídnice: Fuxa Sokol (54. Kápička), Šustr, Pospíšil, M. Zelenka, Opavský, Dušek, Bláha (61. Polák), Kubašta st., J. Zelenka (87. Dibelka), Kubašta ml. Sokol Holetín: Byrtus Zeman, Žejdlík, V. Vondráček, Marek (58. Doležal), Wasserbauer, Starý, Novák, Zdražil (89. Plachý), Ceral, Beneš.

Kameničky - Krouna 2:0

Branky: 51. Sádovský, 74. Horák.

Slušně hrané derby sledovalo 150 diváků. V první půli se hosté snažili a zaslouženě drželi bezbrankový stav. Po změně stran se Kameničky rozehrály a dvěma góly rozhodly o svém vítězství, navíc ještě neproměnily tři další šance.

Sestavy FK Kameničky: Kampů V. Zavřel, Chmelík, P. Adámek, Sadílek, J. Adámek, Pešek, Pérko, Horák, Netolický, Janáček (D. Adámek, Hromádko, Sádovský, Jehlička). Sokol Krouna: Kulhavý Z. Ducheček, Drahoš, Bárta, Stodola, Bečička, Vaňák, Macháček, Černý, Svatoň, Bělský (Kiričenko, Charous, Pražan, J. Ducheček).

Vítanov - Skuteč 3:0

Branky: Kučera 2, J. Jůn.

Domácí favorita zaskočili aktivní hrou a nepustili jej v prvním poločase do žádné šance, naopak sami dvakrát udeřili. Skuteč po změně stran přidala, pozornou obranu Vítanova se jí však překonat nepodařilo. Naopak v závěru potrestal další chybu Kučera.

Sestavy SK Vítanov: Bednár Neuwirth, Marek, Pilař, J. Jůn, Stehno, Cestr, Picek, Doležal, Kučera, L. Jůn (Uher, Novák, Novotný, Daniel). Junior Skuteč: Vočadlo Polívka, Kučera, Bačák, Talácko, Polanský, Rosůlek, Naď, Filipi, Škorpík, Felkl (Bačkovský, Šmaha, Sysel, Vamberský).

Dohrávka: Kameničky - Křižanovice 7:1

Branky: 18. a 25. J. Adámek, 27. Chmelík, 37. Pérko, 52. a 86. Čermák, 59. P. Adámek - 57. vlastní V. Zavřel.

Převaha domácích byla naprosto jednoznačná, porážka Křižanovic mohla být mnohem vyšší.

Sestavy FK Kameničky: Kampů V. Zavřel, Chmelík, P. Adámek, Sadílek, J. Adámek, Pešek, Pérko, Horák, Hromádko, Janáček (D. Adámek, T. Zavřel, Hrabčuk, Čermák). SK Křižanovice: Bejr Fr. Pecina, Čížek, O. Pecina, Rulík, O. Pilař, M. Žák, J. Žák, Novák, Štěpán, L. Pilař (Gregor, Mastík, Bakeš).(rp, dom)