VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga: Nejblíže Supertrefě byl Stanislav Pelikán

Chrudim – V desátém kole Fortuna ligy čtenářů Chrudimského deníku si vedlo symbolicky nejlépe deset tipérů, kteří uhodli správně sedm výsledků a získali tak 11 bodů.

13.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

Z nich se nejvíce přiblížil Supertrefě (27 gólů) STANISLAV PELIKÁN z Chrudimě II, který předpokládal, že padne 28 gólů. Můžeme mu tak blahopřát k prvenství a žádáme jej, aby nás kontaktoval kvůli předání cen (tričko s logem soutěže, hrací karta sázkové kanceláře Fortuna v hodnotě 100 Kč a dárkové balení piv Rychtář).

Na špici celkového pořadí si nadále drží šestibodový náskok PAVEL KŘEČAN z Chrudimě II., ale tři kola před koncem ještě samozřejmě nemůže jásat…

1. místo
CR0149 Pavel Křečan, Chrudim II 2 81
2. místo
CR0131 Nelinka Svobodová, Chrudim IV 5 75
CR0095 Miloslav Zita, Načešice 5 75
CR0018 Ladislav Kuta ml., Chrudim 2 75
5. místo
CR0017 Ladislav Kuta, Chrudim 2 72
CR0020 Tomáš Novák, Stolany 2 72
CR0219 Václav Pilný, H. Městec -1 72
8. místo
CR0133 Viktor Svoboda, Slatiňany 11 69
CR0120 Marcela Horníková, Bítovany 5 69
CR0030 Jiří Motyčka ml., Mladoňovice 5 69
CR0115 Ilona Jindřichovská, Holetín 2 69
CR0019 Blanka Kutová, Chrudim 2 69
CR0119 Lenka Zuzaňáková, Chrudim 2 69
14. místo
CR0130 Petr Svoboda, Chrudim IV 8 66
CR0218 Rostislav Pilný, H. Městec 5 66
16. místo
CR0040 Ondřej Vobejda, Proseč 5 64
17. místo
CR0108 Vladislav Novotný, Třibřichy 8 63
CR0026 Jan Sotona, Chrudim 5 63
CR0013 Vladimír Trunc, Seč 5 63
CR0246 Bohuslava Uchytilová, Blatno 2 63
CR0154 Miroslav Šimon ml., Chrudim III -1 63
22. místo
CR0161 Michal Čičmanec, Slatiňany 8 60
CR0063 Miroslav Honzák, Lozice 5 60
CR0200 Hana Niklová, Liboměřice 5 60
CR0156 Lucie Součková, Chrudim III 5 60
CR0109 Karel Tůma, Chrudim III 2 60
CR0143 Stanislav Josífek, Chrudim -1 60
28. místo
CR0280 Věrča Horáková, Svídnice 5 58
CR0281 Josef Svoboda, Ronov 2 58
30. místo
CR0048 Marie Havránková, Jeníkovice 5 57
CR0045 David Krčil, Skuteč 5 57
CR0054 Jaroslav Mudroch, Lukavice 5 57
CR0138 Petr Solnička, Ctětín 5 57
CR0155 Pavel Drahý, Chrudim III 2 57
CR0005 Ladislav Fabián, Chrudim 2 57
CR0059 Petr Jeřábek, Bítovany 2 57
CR0126 Jaromír Mihulka, Chrudim III 2 57
CR0012 Eva Nováková, Stolany 2 57
CR0151 Marián Polášek, Chrudim III 2 57
CR0068 Jan Šár, sen., Chrast 2 57
CR0199 Jiří Vrzáček, Chrudim III 2 57
42. místo
CR0279 Oldřich Bleša, Chrudim III 5 56
43. místo
CR0285 Pavel Krupička, Pardubice 8 55
CR0282 Pepík Svoboda, Ronov 2 55
45. místo
CR0261 Vladimír Škarvada, Hlinsko 11 54
CR0070 Helena Martínková, Chrudim IV 8 54
CR0031 Pavel Hanuš, Slatiňany 5 54
CR0259 Miloš Kyncl, Krouna 5 54
CR0258 Eva Kynclová, Krouna 5 54
CR0006 Jan Petr, H. Městec 5 54
CR0113 Josef Vacek, Chrudim III 5 54
CR0177 Stanislav Dejdar, Chrudim II 2 54
CR0163 René Hromádko, Zaječice 2 54
CR0167 Pepa Kuchař, Lány 2 54
CR0245 Ladislav Uchytil, Blatno 2 54
CR0075 Natálie Dubcová, H. Městec -1 54
CR0249 Jiří Hromádko, Krouna -7 54
58. místo
CR0042 František Šplíchal, Zderaz 0 52
CR0271 Jirka Hubený, Rosice -1 52
60. místo
CR0244 Ladislav Uchytil, Hamry 11 51
CR0187 František Starka, Chrudim II 8 51
CR0248 Iva Hromádková, Krouna 5 51
CR0172 Martin Jirásek, Chrudim II 5 51
CR0299 Martin Marek, Proseč 5 51
CR0004 Štěpánka Pešavová, Chrudim 5 51
CR0191 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 51
CR0114 Jaroslava Vacková, Chrudim III 5 51
CR0121 Lenka Horáková, Svídnice 2 51
CR0086 Zdeněk Jinoch, Chrudim IV 2 51
CR0253 Milan Kalous, Hlinsko 2 51
CR0228 Josef Písař ml., Kameničky 2 51
CR0239 Růžena Slanařová, Bezděkov 2 51
CR0184 Petra Stejskalová, Chrudim 2 51
CR0146 Karel Šimon, Chrudim III 2 51
CR0141 Karel Hromek, Medlešice -1 51
CR0145 Tomášek Kuchař, Lány -1 51
CR0067 Vladislava Šárová, Chrast -1 51
78. místo
CR0297 Jiří Marek, Proseč 8 50
79. místo
CR0251 Alena Hromádková, Krouna -4 49
80. místo
CR0038 Libor Tuček, Bělá 11 48
CR0235 Vladimír Zahálka, Blatno 11 48
CR0127 David Mihulka, Chrudim III 8 48
CR0083 Eva Kacafírková, Kočí 5 48
CR0044 Zdeněk Marek, Proseč 5 48
CR0240 Jiří Nevole, Hlinsko 5 48
CR0142 Zdeněk Paleček, Miřetice 5 48
CR0211 Pavel Skalický, Dachov 5 48
CR0169 Irena Šimonová, Chrudim 5 48
CR0134 Jitka Bořilová, Chrudim IV 2 48
CR0225 Milan Dalecký, Hlinsko 2 48
CR0033 Lucie Hanušová, Slatiňany 2 48
CR0180 Jitka Jelínková, Čankovice 2 48
CR0174 Antonín Kavala, Chrudim IV 2 48
CR0159 Jan Polášek st., Chrudim III 2 48
CR0079 Zdeněk Sotona, Žumberk 2 48
CR0116 Jiří Svoboda, Chrudim III 2 48
CR0178 Jan Kozel, Chrudim -1 48
CR0066 Mirek Roztočil, Svídnice -1 48
CR0069 Jan Šár st., Chrast -1 48
100. místo
CR0277 Pavel Váňa, Slatiňany 2 47
CR0286 Eva Štursová, Slatiňany -1 47
102. místo
CR0009 Janis Bouzidis, Pardubice 11 46
CR0262 Jakub Nevole, Hlinsko 8 46
104. místo
CR0135 Jiří Bořil, Chrudim IV 5 45
CR0136 Lucie Bořilová, Chrudim IV 5 45
CR0007 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 5 45
CR0073 David Holeta, Chrudim III 5 45
CR0165 Jan Hromádko, Chrast 5 45
CR0014 Miroslav Křivánek, Zaječice 5 45
CR0089 Vlastimil Voženílek, Rozhovice 5 45
CR0047 Vladimír Havránek, Jeníkovice 2 45
CR0129 Petr Chutic, Tuněchody 2 45
CR0205 Milan Makeš, Slatiňany 2 45
CR0092 Patrik Málek, Rozhovice 2 45
CR0028 Jiří Motyčka st., Mladoňovice 2 45
CR0173 Vladimír Schuster, Zaječice 2 45
CR0081 Eva Sotonová, Žumberk 2 45
CR0093 Pavel Šagát, Rozhovice 2 45
CR0023 Zdeněk Tesař, Kočí 2 45
CR0110 Lada Polášková, Chrudim III -1 45
CR0150 Miroslav Šimon, Chrudim III -1 45
CR0207 Roman Makeš, Slatiňany -4 45
123. místo
CR0010 Pietro Tapalasa, Pardubice 5 43
CR0153 Jaroslav Tajzler, Chrudim III 2 43
125. místo
CR0032 Roman Hanuš, Slatiňany 11 42
CR0071 Stanislav Pelikán, Chrudim II 11 42
CR0227 Josef Písař, Kameničky 11 42
CR0084 Luděk Čičmanec, Slatiňany 8 42
CR0001 Jiří Beran, Chrudim IV 5 42
CR0021 Gabriela Nováková, Stolany 5 42
CR0202 Jana Pavlíková, Chrudim III 5 42
CR0229 Jiří Písař, Kameničky 5 42
CR0132 Josef Svoboda, Slatiňany 5 42
CR0234 Milan Zahálka, Blatno 5 42
CR0097 Miloslav Zita st., Načešice 5 42
CR0137 Jan Bořil, Chrudim IV 2 42
CR0197 Zbyněk Buřval, Stolany 2 42
CR0198 Helena Emrová, Chrudim II 2 42
CR0125 Luboš Fišer, Tuněchody 2 42
CR0117 Jana Fišerová, Tuněchody 2 42
CR0034 Hana Hanušová, Slatiňany 2 42
CR0162 Jan Hromádko, Zaječice 2 42
CR0166 Květa Hromádková, Zaječice 2 42
CR0152 Martin Souček, Chrudim III 2 42
CR0171 Jan Kaplan, Jenišovice -1 42
146. místo
CR0294 Pavel Urválek, Chrudim III 5 41
147. místo
CR0283 František Bena, Chrudim IV 2 40
CR0216 Alena Rabasová, H. Týnec 2 40
CR0144 Vlastimil Stryka, Chrudim III 2 40
CR0269 Zdeněk Korejtko, Hlinsko -1 40
CR0025 Josef Sedlák, Chrudim -1 40
CR0041 Jan Šplíchal, Proseč -4 40
153. místo
CR0035 Jaromír Hanuš, Slatiňany 8 39
CR0247 Vladimír Jehlička, Filipov 8 39
CR0105 Miloš Moravec, Slatiňany 8 39
CR0301 Martin Nevole, Hlinsko 5 39
CR0236 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 39
CR0257 Míša Vyoralová, Svratouch 5 39
CR0233 Lenka Dostálová, Hlinsko 2 39
CR0206 Horymír Filip, Pardubice 2 39
CR0208 Lukáš Makeš, Slatiňany 2 39
CR0232 Karel Pátek, Hlinsko 2 39
CR0201 Zdeněk Pavlík, Chrudim III 2 39
CR0036 Jan Sychra, Bělá 2 39
CR0087 Hana Voženílková, Rozhovice 2 39
CR0056 Zdeněk Zavoral, Skuteč 2 39
CR0193 Ladislav Starý, Zaječice -1 39
CR0238 Ladislav Tlapák, Všeradov -1 39
CR0002 Martin Pešava, Chrudim -4 39
170. místo
CR0011 Lubomír Rozsypal, R. Lhota 5 38
171. místo
CR0189 Martin Starka, Chrudim II 8 37
CR0008 Lutis Tinkilis, Pardubice 8 37
CR0264 David Holec, Hlinsko 5 37
CR0188 Jaroslava Starková, Chrudim II 5 37
CR0027 Jan Synek, Pardubice 5 37
CR0268 Jan Uher, Hlinsko 5 37
CR0058 Petr Chaloupka, Žďárec 2 37
CR0263 Martin Remeš, Mokrýšov 2 37
CR0124 Milan Vaško, Slatiňany 2 37
180. místo
CR0194 Marie Stará, Zaječice 11 36
CR0203 Olga Pavlíková, Praha 5 36
CR0022 Radek Pecina, Chrudim 5 36
CR0140 Miloslav Polák, Miřetice 5 36
CR0139 Ivana Bakešová, Ctětínek 2 36
CR0226 Romana Brožková, Kameničky 2 36
CR0107 Kristýna Novotná, Třibřichy 2 36
CR0106 Tereza Novotná, Třibřichy 2 36
CR0231 Dana Pátková, Hlinsko 2 36
CR0147 Karel Šimák, Chrudim III 2 36
CR0082 Josef Jeníček, Nasavrky -1 36
CR0254 Jiří Rejda, Svratouch -1 36
CR0094 Lukáš Petráň, Rozhovice -4 36
193. místo
CR0304 Michal Kyncl, Hlinsko 8 35
194. místo
CR0256 Míra Kučera, Svratouch 8 34
CR0266 Milan Tichý, Filipov 5 34
CR0055 Antonín Hradec, H. Městec 2 34
CR0275 Libor Pilař, Křižanovice 2 34
CR0255 Romana Vyoralová, Svratouch 2 34
199. místo
CR0052 Jan Bohata st., Slatiňany 5 33
CR0029 Miluše Motyčková, Mladoňovice 5 33
CR0049 Oldřiška Treichlová, Smidary 5 33
CR0164 Eva Hromádková, Chrast 2 33
CR0303 Viktorie Kokešová, Mikulovice 2 33
CR0288 Jaroslav Brůna, Bělá -1 33
CR0213 Vlasta Skalická, Dachov -1 33
CR0118 Mirek Svoboda, Ronov -1 33
CR0157 Jiří Souček, Chrudim III -4 33
CR0112 Libor Žák, Rohozná -4 33
209. místo
CR0287 Radovan Štursa, Slatiňany 2 32
CR0295 Petr Lichtenberg, Chrudim III 0 32
CR0050 Jana Teznerová, Vejvanovice -1 32
212. místo
CR0123 Daniel Vaško, Slatiňany 8 31
CR0064 Hana Honzáková, Lozice 5 31
CR0230 Miroslav Dostál, Hlinsko 2 31
CR0217 František Rabas, H. Týnec 2 31
CR0170 Michal Rozsypal, Chrudim II 2 31
CR0250 Pavel Hromádko, Krouna -4 31
218. místo
CR0220 Ondřej Pilný, H. Městec 5 30
CR0051 Jana Bohatová, Slatiňany 2 30
CR0241 Ivana Nevolová, Hlinsko 2 30
CR0204 Vladimír Pavlík, Praha 2 30
CR0309 Milan Brychnáč, Chrudim 0 30
CR0179 Lukáš Čelinák, H. Týnec -1 30
CR0237 Leoš Tlapák, Všeradov -1 30
CR0160 Žaneta Víšková, Slatiňany -1 30
226. místo
CR0316 Leoš Benák, Hlinsko 8 29
CR0300 Petr Záplata, Ctětín 5 29
CR0265 Matouš Nevole, Hlinsko -1 29
229. místo
CR0076 Stanislav Barvíř, Pardubice 5 28
CR0122 Martin Vaško, Slatiňany 5 28
CR0077 Pavel Barvíř, Zlín 2 28
CR0195 Tomáš Klůc, Chrast 2 28
CR0104 Olga Moravcová, Slatiňany 2 28
CR0190 Alena Starková, Chrudim II 2 28
CR0311 Marcela Váňová, Slatiňany 2 28
CR0284 Silvie Voženílková, Rozhovice -1 28
237. místo
CR0183 Jiří Košťák, Chrudim II 8 27
CR0080 Lenka Sotonová, Žumberk 5 27
CR0072 Miloslav Kopecký, Rozhovice 2 27
CR0158 Dagmar Peštová, Chrudim III 2 27
CR0091 Josef Petrus, Sobětuchy 2 27
CR0168 Irena Šimonová, Lány 2 27
CR0289 Bohuslav Bulva, Bělá -1 27
CR0181 Josef Jelínek, Čankovice -1 27
CR0291 Jaromír Patočka, Bělá -1 27
CR0290 Jaromír Patočka ml., Bělá -1 27
CR0175 Bohumil Štursa, Chrudim II -1 27
248. místo
CR0278 Petra Holetová, Chrudim III -1 26
249. místo
CR0272 František Jelínek, Čankovice 5 25
CR0099 Jitka Fuksová, Tuněchody 2 25
CR0267 Ladislav Kavalír, T. Kamenice 0 25
CR0298 Jaroslav Marek, Proseč 0 25
CR0313 Martin Severýn, Hlinsko 0 25
CR0276 Martin Jinoch, Chrudim III -4 25
255. místo
CR0212 Petr Skalický, Dachov 8 24
CR0088 Marie Voženílková, Rozhovice 5 24
CR0224 Karel Tomšík, Hlinsko 2 24
CR0100 Iveta Fuksová, Tuněchody -1 24
CR0090 Lucie Petrusová, Sobětuchy -1 24
CR0098 Josef Fuksa, Tuněchody -4 24
261. místo
CR0148 Jan Kudrnka, Chrudim IV 5 23
CR0101 Markéta Stanková, Tuněchody -1 23
263. místo
CR0242 Radek Nevole, Hlinsko 5 22
CR0085 Kája Remeš, Pardubice 2 22
CR0310 Jindřiška Svobodová, Slatiňany 2 22
CR0024 Jan Kachlík, Rozhovice -1 22
267. místo
CR0043 František Šplíchal, Skuteč 5 21
CR0128 Jana Mihulková, Chrudim III 2 21
CR0186 František Zita, Morašice 2 21
CR0305 Adam Cach, Hlinsko 0 21
CR0196 Aleš Emr, Chrudim II -1 21
CR0307 Michael Kysela, Skuteč -1 21
CR0192 Lenka Solničková, Zaječice -1 21
CR0252 František Starý, Hlinsko -1 21
CR0293 Renata Štolhofová, Hroubovice -1 21
CR0221 Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč. -4 21
CR0003 Josef Pešava, Chrudim III -4 21
278. místo
CR0315 Radek Remeš, Mokrýšov -1 20
279. místo
CR0065 Majka Barvířová, Pardubice 2 19
CR0215 Milan Rabas, H. Týnec 2 19
CR0061 Jaroslav Novák ml., Pardubice 0 19
282. místo
CR0057 Martin Šmaha, Skuteč 5 18
CR0273 Josef Lacman, Ctětín 0 18
CR0306 David Nevole, Hlinsko 0 18
285. místo
CR0039 Pavel Bureš, Předhradí 0 17
286. místo
CR0214 Jozef Čelinák, H. Týnec -1 16
287. místo
CR0260 Soňa Škarvadová, Hlinsko 8 15
CR0111 Jan Polášek, Chrudim III 5 15
CR0222 Tomáš Berner, Chrudim 2 15
CR0296 Naďa Štumpfová, Rozhovice 2 15
291. místo
CR0209 Jaroslav Křivský, Bojanov -1 14
292. místo
CR0223 Martin Berner, Chrudim -1 12
CR0016 Josef Štursa, Zaječice -1 12
CR0053 Jan Bohata ml., Slatiňany -7 12
295. místo
CR0062 Petr Novák, Pardubice 0 10
CR0176 Milan Stejskal, Chrudim IV 0 10
297. místo
CR0074 Marcela Holetová, Chrudim III 2 9
CR0015 Veronika Křivánková, Zaječice 2 9
CR0078 Zdeněk Dibelka, Chrudim III 0 9
CR0274 Miroslav Lacman, Ctětín 0 9
CR0185 David Profous, Chrudim -4 9
302. místo
CR0292 Karel Albert, Třibřichy 0 8
CR0210 Lenka Křivská, Bojanov -7 8
304. místo
CR0060 Jaroslav Novák, Pardubice 0 7
305. místo
CR0046 Michal Bačák, Skuteč 0 4
CR0312 Milan Štoll, Slatiňany 0 4
307. místo
CR0317 Karel Vohradník, Chrudim 0 3
CR0096 Iveta Zitová, Načešice -1 3
309. místo
CR0270 “Karas“ Jirásek, Praha -1 2
310. místo
CR0302 Jan Pilař, Křižanovice 0 0
311. místo
CR0182 Josef Jelínek ml., Čankovice 0 -2
CR0314 Petr Bukáček, Krouna -4 -2
313. místo
CR0103 Kateřina Táborská, Slatiňany 5 -3
314. místo
CR0243 Monika Zavřelová, Kameničky -1 -8
315. místo
CR0102 Denisa Táborská, Slatiňany -1 -15
316. místo
CR0308 Jiří Dobrovolný, Klokočov 2 -17
317. místo
CR0037 Drahomíra Bláhová, Bělá -4 -21

13.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Návštěva Bruce Engleman s manželkou v Luži.
4

Židovská Tóra z Luže slouží v Pensylvánii

Fenka Barunka přišla o štěňata, ale život si vybojovala.
3

Fenka přišla o štěňata, ale život si vybojovala

Požár auta mohla způsobit kuna

Chrudim – K požáru vozidla do Chrudimi vyjížděli hasiči ve středu sedm minut po půl šesté odpoledne. Jak včera uvedla tisková mluvčí hasičů Vendula Horáková, bylo to Hyundai Atos, které stálo zaparkované na veřejné komunikaci.

AKTUALIZOVÁNO

Ke sraženému cyklistovi do Tuněchod letěl vrtulník

Tuněchody - U vážné dopravní nehody zasahovali ve čtvrtek záchranáři na Chrudimsku.

Naši prvňáci z 1. B ZŠ Chrast

Chrudim - Každou středu vám představujeme letošní prvňáčky z Chrudimska.

U Vlčkovic na Orlickoústecku se při zákroku postřelil policista

Vlčkovice – Střelným zraněním policisty skončil víkendový policejní zákrok.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT