Hráči Arabela Teamu ve složení Petr Vondráček, Vlasta Korec, Standa Hložek, Emanuel Gott, Jan Berger, Michal Gulyáš, Petr Vojnar, Pavel Kožíšek, Libor Petrů, Václav Vydra, Ivo Knoflíček, Ivan Hašek, David Moravec a Petr Zelenka se utkají proti SK Sokol Prosetín od 16:45 hodin na místním fotbalovém hřišti. Slavnostního výkopu se ujme nestárnoucí herečka Jana Švandová, která společně s dalšími zástupkyněmi něžného pohlaví jako je Míša Nosková, Eva Čížkovská a Marcela Holanová doprovodí Arabela Team.

Před hlavním programem se od jedné hodiny odpoledne utká prosetínský A tým proti výběru z Chrudimska. Následovat bude od 14:30 další fotbalové klání mezi reprezentací U16 let ČR proti reprezentaci U17 let ČR.

Od 18:00 hodin již bude na řadě program pro milovníky hudby, kteří se mohou těšit na vystoupení Marcely Holanové, Emanuela Gotta, Míši Noskové, Standy Hložka či Petra Vondráčka. Nejenom svým zpěvem, ale i svými vtipy program okoření i moderátor a herec Vlasta Korec.
Program vyvrcholí ve 21 hodin taneční zábavou pod taktovkou skupiny MAT4 a od 22 hodin je pro všechny přítomné připraven slavnostní ohňostroj.

Pořadatelé nezapomněli ani na program pro maminky s dětmi, pro které je připraveno kouzelnické vystoupení Pavla Kožíška a vstup Michala Gulyáše. V průběhu celého dne je pro všechny připravena široká nabídka občerstvení jako jsou pečené krůty, vepřové kýty a další dobroty přímo z udírny. Celodenní vstupné včetně zábavy 80,- Kč a děti do 15 let zdarma.