KRAJSKÝ PŘEBOR

D. Újezd - Třemošnice

Tomáš Jambor, předseda ŽSK Třemošnice: „Netroufám si vůbec naši nedělní „návštěvu" v Dolním Újezdu prognózovat. Uvidíme, jak se nám sejde mužstvo na pátečním tréninku. Vím jen jistě, že jedeme jako „lazaret" na kolečkách a není kam šáhnout pro adekvátní hráče. Je to pro nás další ponaučení před zimní přestávkou. Soupeř bude na domácí půdě velmi silný a bude chtít plně bodovat. To se mu samozřejmě budeme snažit překazit. Snad bude trochu oslaben o vyloučeného Frňku."

Pardubičky - Hlinsko

Miroslav Bouška, vedoucí mužstva FC Hlinsko: „Zajíždíme k soupeři, který jako nováček měl famozní vstup do soutěže. V současné době po sériji několika porážek se soupeř jistě bude chtít vrátit na vítěznou vlnu. My bychom však si přáli opět přivézt nějaký bod z venku."

Svitavy B - H. Městec

Vratislav Vávra, člen výboru Jiskra Heřmanův Městec: „Další důležité utkání s těžkým soupeřem. Jestli chceme potvrdit poměrně lichotivé postavení v tabulce, která je ale značně vyrovnaná, bylo by třeba nevracet se s prázdnou. Vše bude odvislé od toho, zda domácí rezerva bude posílená, či ne. Jinak naše mužstvo jde do zápasu s odhodláním, bojovat naplno."

MFK Chrudim B - Holice

Miroslav Teplý, trenér MFK Chrudim B: „V sobotu nás čeká loňský účastník divize, který ve svém kádru nadále disponuje kvalitními hráči, a i když zůstává trochu za očekáváním, tak to určitě neznamená, že to bude snadné utkání. Holičtí sehráli vyrovnané partie s několika týmy z čela tabulky a naposledy porazili Žamberk, což se nám nepovedlo. Každopádně jsme si dali do konce podzimní části jasný cíl a ten bychom chtěli splnit."

I. A TŘÍDA

Hlinsko B - St. Hradiště

Zdeněk Eis, trenér FC Hlinsko B: „Čeká nás poslední utkání podzimu, takže samozřejmě chceme potvrdit tři body z utkání v Chrudimi. Soupeř v posledních zápasech příliš nebodoval, ale sehrál vyrovnaná utkání. Bude to učitě těžký zápas."

Pomezí - MFK Chrudim C

Jiří Hlavatý, trenér MFK Chrudim C: „Poslední utkání podzimu odehrajeme na hřišti nováčka soutěže v Pomezí. Půlsezónu chceme zakončit bodově a napravit tak domácí výpadek z minulého kola. Nebude to nic lehkého, soupeř doma body nerozdává a ještě zde neprohrál."

Slatiňany - Srch

Jaromír Hanuš, sekretář Spartaku Slatiňany: „Po zápase v Načešicích se v posledním podzimním mistráku utkáme s dalším celkem ze špice tabulky. I tento zápas bude těžký, ale protože hrajeme doma, body samozřejmě ztrácet nechceme. V tabulce pravdy jsme v mírném mínusu a věřím, že to tak po podzimu i zůstane. To by znamenalo tři body pro nás a udržení se ve vyrovnaném středu tabulky. A to je i náš cíl, který jsme si stanovili už před sezónou. Věřím, že by se nám to mohlo podařit. Samozřejmě k tomu bezpodmínečně musíme zlepšit obrannou fázi, s útočnou jsme zatím ve vyšší soutěži spokojeni."

Morašice - Načešice

Jaroslav Koky, trenér Mezilesí Načešice: „Čeká nás další papírově slabé mužstvo , které ale bude chtít doma určitě bodovat. Máme veliké problémy s takovými soupeři uhrát přijatelný výsledek, viz poslední tři kola, a tak bych byl rád uhrát tam přijatelný výsledek a nepokazit si dobře rozjetý podzim."

Prosetín - Králíky

Luboš Kropáček, trenér SK Sokol Prosetín: „V sobotu přivítáme mužstvo z Králík, které se celou podzimní sezonu výsledkově trápí. Já jen doufám, že se jim nezačne dařit v posledním kole a že naopak my potvrdíme bod ze Starého Hradiště. Ono po třech bodech by i ta následná rozlučka se sezonou byla veselejší."

I. B TŘÍDA

Mnětice - Chroustovice

Hostující mužstvo se v Mněticích pokusí potvrdit letošní dobrou formu, která ale v závěru soutěže malinko kolísá.

Nasavrky - Holice B

Luboš Dostálek, trenér FC Nasavrky: „Podle tabulky nás čeká snadný zápas, ale právě tyto utkání bývají nejtěžší. Soupeř nemá co ztratit a může hrát bez zábran. My se musíme vyvarovat jakéhokoliv náznaku podcenění a důrazně jít za ziskem bodů. Byla by škoda pokazit v posledním utkání podzimu dojem z dobře rozehrané soutěže."

V. Mýto B - Luže

Jiří Kopecký, vedoucí mužstva Luže: „V sobotu ve Vysokém Mýtě bychom chtěli zakončit vydařenou podzimní část výkonem, který povede k zisku bodů. Čekáme těžký a vyrovnaný zápas, který by měl přilákat diváky."

Rosice - Kameničky

Kamil Sádovský, trenér FK Kameničky: „V posledním zápase bychom si chtěli zlepšit postavení v tabulce, a to se soupeřem, který je těsně za námi. Pokud bude náš tým plnit všechny příkazy a nechá na hřišti trochu srdíčka a bojovnosti, tak nemám strach o slušný výsledek. Týden po soutěži se sejdeme v naší klubovně, kde posedíme a zhodnotíme podzimní sezonu."

PAVLA JANOUŠKOVÁ, JAROMÍR DOLEŽAL