I. A TŘÍDA

Zámrsk – H. Městec 0:2 (0:1). Vranky: 1. Šafránek, 70. Tiler. ČK: 0:1 (80. Hlaváč). H. Městec: Čihák – Radek Chudomel, Tiler, Ráliš, Roman Chudomel – M. Jablečník (55. Synek), O. Jablečník (90. Peter), Šafránek, Hlaváč – Svoboda (88. Vašíček), Salfický (77. Jošt). Trefa Šafránka do šibenice hned v 1. minutě spoluhráče uklidnila, druhý gól vstřelil Tiler po rohovém kopu. Výhru Jiskře nezkomplikovalo ani zbytečné vyloučení Hlaváče.

Pardubičky – Třemošnice 3:2 (1:0). Branky: 37. Svoboda, 59. a 77. (pen.) Poláček – 68. Šebek, 90. (+2) O. Vančura. Třemošnice: Vojáček – Lipenský (Karvai), Culek, Kunášek, Kalina (Jelínek) – O. Vančura, J. Vančura, Šindelář (68. Jarkuliš), Král ( 81.Kodeš), Forman – Šebek. Za stavu 0:0 se zranil jediný brankář Vojáček, jeho indispozice byla příčinou dvou obdržených gólů. Samotné utkání mělo kvalitu. Bohužel v závěru první půle se „dokulil" tečovaný balón za záda limitovaného Vojáčka. V 59. minutě nikým neobsazený Poláček u přední tyče dal druhý gól. V 68. minutě Šebek z přímého kopu snížil na 1:2. V 77. minutě sudí Škorpík „vymyslel" penaltu a tu Poláček lehce proměnil. V nastaveném čase ještě snížil O. Vančura na 3:2.

MFK Chrudim C – Srch 0:0. MFK C: Liebelt – Zita, Kristl, Zeman, Veselský – Meduna (70. Mervart), Svoboda (75. Beneš), Holub, Dastych (80. Jindrák) – Mlynka, Lacman. Chrudimský Celtik měl sice územní převahu, ale výraznější šanci si nevytvořil. Hosté se spoléhali na brejky a byli ke gólu blíže. Remíza ovšem odpovídá průběhu hry.

Bítovany - Letohrad B 4:0 (3:0). Branky: 19. a 43. L. Kopecký, 44. Slováček, 49. J. Kopecký. Bítovany: Augustin Hýl, Hromádko, Tichý (83. Chaloupka), Čechlovský (61. Rahimič), J. Kopecký, Koráb, L. Kopecký (85. Holík), Vágner, Koudelka, Slováček. Skóre otevřel v 19. minutě L. Kopecký z přímého kopu. Vítězové pak měli drtivý přelom obou poločasů. Ve 43. minutě dorážel L. Kopecký nádhernou střelu Korába, o minutu později po závaru uklidil Slováček míč k tyči. Nástup do II. půle ozdobila nádherná střela J. Kopeckého pod břevno. Do konce zápasu stojí za zmínku několik neproměněných šancí. ale výhra rozdílem třídy hovoří za vše.

I. B TŘÍDA

Slatiňany – Holice B 4:1 (3:0). Branky: Ficek a Trňák po 2 – J.Englich. Slatiňany: Dvořák – R. Tesař, Bř. Jeřábek, Málek (64. J. Hlušička), Kovařík – Michal Pudil, Hanuš (72. Koblasa), D. Tesař – Trňák, Ficek. V 17. minutě našel Michal Pudil hlavu Ficka a ten otevřel skóre. Výsledkem velkého tlaku byl gól ve 37. minutě. Hanuš před vápnem uvolnil Trňáka a ten se přesně trefil k pravé tyči – 2:0). Ve 42. minutě utekl bekům soupeře Hanuš, naservíroval míč před bránu a Ficek skoro z brankové čáry nemohl hlavou nedat gól – 3:0. V 77. minutě Trňák po příhře Bř. Jeřábka prošel mezi 3 beky a prostřelil gólmana – 4:0. V 84. minutě se přesnou střelou přes zeď z trestného kopu z 20 metrů trefil J.Englich – 4:1.

Luže – Krouna 2:1 (1:0). Branky: 29. Dvořák, 57. Mašek – 89. Černý. Luže: Klenor – Roubínek, Horák, Mužíček (85. Schejbal), Komárek – Šavelka, Mašek, Kopecký, Dvořák, Harenčák, Tichý (60. Stehlík). Krouna: L. Bárta – Z. Ducheček (60. M. Ducheček), Kulhavý (P. Bělský), Holas, Stodola (80. J. Bárta), Vaňák, D. Bělský, Skala, Šebek, Charous, Svatoň).

Miřetice - V. Mýto B 0:5 (0:2). Branky: L. Benda 2, Krýda, Mikan, Svatoš. Miřetice: Alinče Dejnožka, O. Najman, Doležal, L. Sokol, T. Najman, Řezníček, Hájek, Kouba, Douša, Slanina (Kopecký, Procházka, F. Sokol, Bureš). Studená sprcha pro miřetického nováčka. S tímto výkonem by podle domácího zpravodaje neměl ani na 3. třídu…

Řečany - Načešice 1:0 (1:0). Branka: 35. Bank, ČK 1:1 (87. Linhart 87. Pokorný). Načešice: Lédl Martin Chmelík, Radek Chmelík, Mládek, Petřík, Hladina (69. Jirásek), Nevečeřal, Dobrovolný, Tamchyna (69. Bříza), Svoboda, Pokorný. V prvním poločase Načešičtí nevyužili tři tutovky a soupeř je z jediné šance potrestal. Ve druhém poločase měli hosté sice herně navrch, ale soupeř je do koncovky prakticky nepustil. Vítězství domácích asi zasloužené není, ale bez vstřeleného gólu nelze pomýšlet na nějaký výsledkový zázrak.

Kameničky - H. Jelení 2:2 (1:2). Branky: Jan Sádovský, Moučka vlastní Houžvíček. Kameničky: Kosař Bureš, P. Adámek, P. Chmelík, F. Sádovský, Sadílek, Jehlička, Jan Sádovský, Nekvinda, M. Pérko, Horák (Janáček, M. Netolický, Hromádko, Moučka). Vyrovnaný zápas, místy dost tvrdý. Hosté šli do vedení po vlastním gólu Bureše již v 6. minutě. „Kamna" srovnala skóre za čtyři minuty Janem Sádovským, ale „Jeleni" po půlhodině hry opět vedli po trestném kopu Houžvíčka 1:2. Domácím se podařilo vyrovnat po závěrečném tlaku v 88. minutě Moučkou.

Prosetín - Rosice 2:1 (1:1). Branky: 34., 73. Remeš 23. Münzberger. Prosetín: Zdražil Tichý, M. Haman, Kropáček, P. Haman J. Ročňák, A. Šafránek (60. Karásek), Zvara, P. Šafránek Vodvárka, Remeš (84. Kulháň). V I. poločase byla hra vyrovnaná, hosté se ujali po náhodné střele vedení, poté domácí Remešem kontrovali. Druhý poločas byl již v režii Prosetínských, kteří si vytvořili řadu brankových příležitostí, ale proměnili až přízemní střelu Martinem Remešem. Soupeř i přes porážku zanechal v Prosetíně dobrý dojem.

Sezemice - Hlinsko B 2:1 (2:0). Branky: Lába, Horák Krbálek. Hlinsko B: Jindřichovský Janoušek, Volf, Cach, Bříza Krbálek, Eis, Cepl, Zavřel Netolický, Slavík ml. ( M. Bouška). Domácí šli do vedení již v 5. minutě a než se hosté vzpamatovali, inkasovali ve 20. minutě další zbytečný gól. Až po tomto „budíčku" Hlinsko zapnulo, vypracovalo si několik šancí (ta Slavíkova snad nešla neproměnit!), ale kontaktní branka přišla až na začátku 2. poločasu. Tlak a snaha již vyrovnání nepřinesla a hosté odjeli naprosto zbytečně bez bodu.

SHRNUTÍ VÝSLEDKŮ

I. A TŘÍDA

Svitavy B – D. Újezd 2:2 (1:1). Branky: Frolo, L. Jukl – Mandlík 2. Březová – Valy 8:3 (4:2). Branky: Kobylík 4, Klimeš 2, Martínek, Látal – M. Bažant, Mihovský, Budínský. Zámrsk – H. Městec 0:2 (0:1). Branky: Tiler, Šafránek. St. Hradiště – Libchavy 3:1 (1:0). Branky: Ricardo 2, Götz – Kopfštein. Pardubičky – Třemošnice 3:2 (1:0). Branky: Poláček 2 (1 z pen.), Svoboda – Šebek, O. Vančura. Chrudim C – Srch 0:0. Bítovany – Letohrad B 4:0 (3:0). Branky: L. Kopecký 2, J. Kopecký, Slováček.

I. B TŘÍDA – skupina A

Slatiňany – Holice B 4:1 (3:0). Branky: Ficek a Trňák 2 – J. Englich. Luže – Krouna 2:1 (1:0). Branky: Dvořák, Mašek – Černý. Miřetice – Vysoké Mýto B 0:5 (0:2). Branky: Matula 2, Krýda, Mikan, Svatoš. Řečany nad Labem – Načešice 1:0 (1:0). Branka: Bank. Kameničky – Horní Jelení 2:2 (1:2). Branky: J. Sádovský, Moučka – Houžvíček, vlastní. Prosetín – Rosice nad Labem 2:1 (1:1). Branky: Remeš 2 – Münzberger. Sezemice – Hlinsko B 2:1 (2:0). Branky: Lába, Horák – Krbálek.

1. Slatiňany  20 12 5  3 54:25 41
2. Horní Jelení 18 11 5  2 38:26 38
3. Holice B 19 10 4  5 54:38 34
4. Řečany n. L.  19 10 4  5 30:19 34
5. Načešice  18 10 3  5 41:20 33
6. Prosetín  19  9 4  6 31:30 31
7. Kameničky  19  9 3  7 35:33 30
8. Luže  20  8 2 10 27:31 26