Tuněchody – St. Hradiště 3:1 (1:1)

Branky: 35. vlastní (Svoboda), 62. Hudeček, 65. Pokorný (pen.) – 21. Svatoň.

První poločas utkání se odehrál ve vysokém tempu. Míč drželi na svých kopačkách častěji domácí, přesto šli do vedení hosté. Při následném tlaku Tuněchodských viselo vyrovnání na vlásku. Vyrovnání zařídil nešťastně Svoboda. Po změně stran se za domácí prosadil nejprve Hudeček a následně i Pokorný, který proměnil penaltu po faulu na Jiřího Adámka. Nováček z Tuněchod slaví už druhou výhru v soutěži.

Tuněchody: Elich – Horák, Hájek, D. Slezák, Lamberský (86. Douděra), Hanko, Pokorný, Vrzal (82. P. Kudyn), Hudeček, J. Adámek (67. M. Adámek), Šilhánek (77. Křivka).

Stolany – Proseč 2:4 (0:1)

Branky: 48. Vácha, 72. Tesař – 31., 57. a 88.Vopařil, 54. Marek.

Bojovné a solidní úrovně. Takové bylo utkání mezi Stolany a Prosečí. Nejvíce byl v tomto zápase vidět Vopařil, který mířil přesně hned třikrát. Na jeho první trefu sice ještě domácí odpovědět dokázali, ale na ostatní zásahy už nikoli.

Stolany: Tomáš – Novotný, Polívka, Hluchník, Fríbl, Hýl, Tesař, Kuchta (77. Jenka), Meduna, Vácha, Jirásek (52. Vávra).
Proseč: Lampárek – Z. Marek, J. Marek, Kunhart, Kiričenko, Loskot (67. Menc), Koutný, M. Marek, Hromádka, Vopařil, Mareš.

Horní Ředice – Rozhovice 1:3 (1:2)

Branky: 23. Zběhlík – 5. a 87. Stejskal, 33. Holub,

Na brzký gól Rozhovic domácí sice ještě zareagovali a vyrovnali. Branka zkušeného Holuba ale už byla vítězná. Vítězství podtrhl ještě v závěru svým druhým gólem Stejskal.

Rozhovice: Báča – Sýkora, Voženílek, Kadeřábek, Suchý (65. Kopp), Kopecký, Stejskal, Linhart (70. Svoboda), Uhlíř, Holub, Musil (81. Dušek).