Branky: 7. Motl, 63. Kopecký, 87. Ráb.
 Rozhodčí: Pavlas. ŽK: O:2. Diváci: 50.

Luže: Jehlička – Langer, Komárek, Mužíček, Kopecký, Merkl, Lacman, Naď, Bareš (70. Koukal), Shejbal (70. Kolář), Fidler.

Letohrad B – Načešice 7:1 (2:0)

Branky: 29., 44. a 46. Jakub Procházka, 62., 79. a 88. Michal Dvořáček, 56. Pokorný – 59. Svoboda (pen.)
Rozhodčí: Horníček.
ŽK: 1:0. Diváci: 50.

Načešice: Gajdošík – Svoboda, Šafránek, Jirásek, Chmelík, Dobrovolný, Marek, Tlapák (11. Hladina), Jirásek, Ilko, Stehlík (71. Rohlík).

Pomezí – Nasavrky 2:1 (1:0)

Branky: 16. Leinweber, 65. Pořízka – 59. Mikan.
Rozhodčí: Trocha. ŽK: 2:2. Diváci: 150.

Nasavrky: Drášil – Tomáš Michek, Mikan (76. Tomáš Dostálek), Hnízdo (60. Boháč), Michal Dostálek, Čechlovský, Soudek, Dostál, Vojíř, Plíšek (72. Rejholec), Roman Michek.

I. B třída

Tuněchody – S. Mateřov 2:1 (1:1)

Branky: 44. J. Adámek, 84. Doucha – 34. Hlaváček. Rozhodčí: Čapek. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (58. Mynka). Diváků: 100.

Utkání začalo ve vysokém tempu a do šancí se dostávala obě mužstva. Do vedení šli nakonec hosté střelou z rohu pokutového území. Domácí dokázali ještě do pauzy srovnat po spolupráci bratří Adámků. Po změně stran se poroučel předčasně do sprch hostující Mynka a přesilovku dokázali Tuněchodští využít zásluhou střídajícího kanonýra B mužstva Romana Douchy.

Tuněchody: Elich – Horák (64. L. Slezák), Hájek, D. Slezák, Lamberský (87. Vávra), Hanko (66. Doucha), Vrzal (85. Křivka), Pokorný, Hudeček (75. Douděra), M. Adámek, J. Adámek.

Proseč – Zámrsk 2:2 (1:1) na penalty 6:5

Branky: 50. Marek, 52. Hromádka – 21. Csernyanszký, 83. Mudrich.
Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 4:2. Diváci: 150.

V první čtvrthodině nejprve po střelách domácích hráčů zazvonilo břevno a tyč branky hostí.

Do vedení však šli ve 21. minutě hosté, když na malém vápně zapomněla domácí obrana na Csernyanszkého a ten prostřelil Lampárka.
Do kabin se tak šlo o poločase veseleji hráčům hostí. Ve druhém poločase dokázali domácí během dvou minut otočit výsledek, když nejprve ve 49. minutě zahrával Hromádka rohový kop a M.Marek vyrovnal na 1:1.

V 51. minutě se ve zmatku před brankou hostí nejlépe zorientoval Hromádka a poslal domácí do vedení 2:1. Domácí tento stav ukolébal a hosté je v 82. minutě potrestali. Po rohovém kopu vyrovnal Mudrich. Tento stav se již nezměnil a tak se šlo do penalt. V těch byli na konec šťastnější domácí 6:5.

Proseč: Lampárek – Z. Marek, J. Marek, Kunhart, Kiričenko (46. Macháček), Zelenka, M. Marek, Hromádka, Vopařil, Menc (80. Loskot).

Rozhovice – Stolany 3:1 (3:0)

Branky: 8. Stejskal (pen.), 19. Uhlíř, 26. Musil – 78. Meduna.

V prvním poločase jasná záležitost ze strany domácích Rozhovic, když se hned třikrát prosadili.

Ve druhé půli hosté přidali a branka v síti Rozhovic byla zasloužená. Domácím však dobrý výkon a tři vstřelené branky z prvního poločasu stačil k tříbodové výhře.
Spolu s dalším nováčkem z Tuněchod tak Rozhovice obsadili třetí a čtvrté místo tabulky s 14 a 13 body.

Rozhovice: Báča – Skyva, Voženílek, Kadeřábek, Suchý, Stejskal, Musil (61. Holub), Dušek (46. Svoboda), Uhlíř (79. Nagele), Sýkora, Suchý. (vkn)