MFK Chrudim – Ústí n/O 2:0 (1:0)

Branky: 28. Kopecký (pen.), 87. Štoček.

Utkání začalo tlakem Chrudimských, ti se však díky zbytečným ztrátám a nepřesností ve finální části často připravovali o šance ke skórování. Hosté spíše bránili a dopředu toho také moc nevymysleli. MFKáči, kteří prostřídali téměř dvě jedenáctky fotbalistů, byli sice fotbalovější, měli více ze hry a na držení míče zvítězili, ale nedařilo se jim vstřelit branku. Té se dočkali až po faulu na Kopeckého v pokutovém území.

Gól z nařízené penalty vstřelil sám faulovaný hráč. Ve druhém poločase měli Chrudimští přeci jen více možností k dalším brankám. Trefili i břevno a několikrát podržel hosty jejich brankář, ujala se až střela Štočka v 87. minutě utkání. Domácí tak zvítězili nad Ústím 2:0.

MFK Chrudim: Mrázek (46. Trojan) – Řezníček (46. Luptovský), Krčál, Radouš, Mastík (46. Kratochvíl), Luptovský (46. Mlynka), Ráliš (46. Langr), Kučera (46. Kesner), Hauf (46. Klapka), Kopecký (46. Dostálek),