OKRESNÍ PŘEBOR

Horní Bradlo – Stolany B 1:1 (1:0). Branky: Semerád (pen.) – P. Motyčka (pen.). V první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté. Spravedlivou remízu zachránili Stolanští dvě minuty před koncem z penalty. Horní Bradlo: Zdražil – R. Bláha, I. Pospíšil, D. Pospíšil, J. Bláha, Dalecký, Semerád, Sádovský, Kumpán, Maruna, Kroutil (Záruba, A. Pospíšil). Stolany B: Kramařík – Nepovím, Štorek, Novotný, Turek, M. Novák, Němec, T. Novák, Bakeš, Přibyl, Kubát (P. Motyčka, J. Motyčka, Jánský).
Krouna – Ronov 1:2 (1:0). Branky: Skala – Průša, Kadlec. Domácí odehráli začátek utkání jen o deseti, protože se nesešli v plném počtu. Přesto se ke konci prvního poločasu ujali vedení. Ronov však dokázal dvěma góly během druhé půle výsledek otočit. Krouna: L. Bárta – Z. Ducheček, Drahoš, J. Bárta, Žďánský, Skala, Vaňák, Kulhavý, Holas, Svatoň, Černý. Ronov: T. Žítek – Staněk, Rek, V. Klug, Spěvák, Kadlec, Filka, Průša, Varga, Svoboda, J. Žítek.

III. TŘÍDA

Bojanov – Křižanovice 4:3 (Secký, Fousek, Koreček, Velehradský – Kozel z pen, Slavíček, Čeliňák). Vyhecovanému derby přihlíželo 120 diváků. Sestava vítězů: Pospíšil – Zelený, Křepelka, Jirásek (82. Kubelka), Michálek (79. Dostál) - Petr Blažek, Pavel Blažek, Fousek – Secký, Koreček, Velehradský.

Vítanov – Míčov nehráno, hosté se nedostavili.

IV. TŘÍDA

Městec - Kočí 4:0 (Rataj 2, Třasák, Vopršal). Pískal laik. Nulu vychytal Hromádko.

Svratouch – Krouna B 7:0 (Prokůpek 4, Jan Kaplan 2, Gajdoš). Nulu vychytal Kyncl.

Chroustovice B - Zaječice 1:2 (domácí nehlášeno – Z. Pejcha, Kubelka).

Tuněchody B – Chrast B 1:2 (Jonáš – Kvapil, Šplíchal).

Bítovany B – Prachovice B 2:1 (Sládek, Novotný – Klepetko).

Orel Hlinsko - Jenišovice 1:1 (Koros – nehlášeno).

Trhová Kamenice - Žlebské Chvalovice 0:3 (Zbořil, Opočenský, Kamenský). Nulu vychytal Krátký.