Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Okresní přebor: Nasavrky se posunuly do čela!

Chrudim - Okresní přebor ve fotbale pokračoval o tomto víkendu 7. kolem. Čelo tabulky okupují po domácí výhře překvapivě Nasavrky.

21.9.2009

Z fotbalového utkání okresního přeboru Miřetice - Svídnice 2:2.Foto: DENÍK/Petr Doubrava

Nasavrky – Ronov 2:1 (1:0).

Branky: Bakeš, Smetánka – Průša. ČK: 0:1 (Spěvák). V bojovném ale nijak nepohledném utkání, které seldovalo 160 diváků, domácí šťastnou střelou Smetánky z otočky vytěžili všechny tři body.

Nasavrky: Procházka – T. Michek, R. Michek, Chvojka, Dostálek, Černý, Fant, Soudek, Bakeš, Vojíř, Plíšek (Smetánka, Čapek, Havel). Ronov: T. Žítek – J. Žítek, Rek, Kadlec, Daru, J. Klug, V. Klug, Průša, Ondrášek, Spěvák, Svoboda (Šmíd, Varga, Zita)

Stolany B – H. Městec B 3:0 (1:0).

Branky: Bakeš, T. Novák, J. Motyčka.Ve vyrovnaném utkání domácí dokázali proměnit vypracované šance.

Stolany B: Kramařík – Nepovím, Štorek, Novotný, Marek Novák – P. Motyčka, Němec, T. Novák, Bakeš – J. Motyčka, Kubát (Přibyl, Šulc, Jánský). H. Městec: nehlášeno.

Krouna – Rváčov 1:1 (0:1).

Branky: Černý – Vodička. ČK: 1:1 (Černý – Kavalír). V oboustranně bojovném duelu na velmi špatném hřišti vykrystalizovala zasloužená remíza, která zřejmě uspokojila obě mužstva. Utkání přihlíželo 220 diváků!

Krouna: L. Bárta – Z. Ducheček, M. Ducheček, J. Bárta, Sodomka, Skala, Vaňák, Drahoš, Vala, Svatoň, Černý (Macháček, Bělský). Rváčov: Beránek – Vl. Tichý, M. Štefl, Vojta, Ptáček – Popelka, Šusták, Saifr, Kavalír – Vodička, P. Štefl. (J. Tichý, Mareš, Michek).

H. Bradlo – Skuteč 9:0 (4:0).

Branky: Maruna 2, Kumpan 2, Dalecký, Kroutil, Semerád, R. Bláha, Zdražil pen. Jednoznačné utkání za stálé převahy domácích, kteří ji využili střelecky. Do střelecké listiny se zapsal posledním gólem gólman Zdražil.

H. Bradlo: Zdražil – Novák,I. Pospíšil, D. Pospíšil, J. Bláha – Kumpan, R. Bláha, Semerád, Dalecký – Maruna, Kroutil. (Záruba, Plašil). Skuteč: Vočadlo – Pražan, L. Tocháček, Vít, M. Tocháček, Hron, J. Bačkovský, Hradecký, Bačák, Hrubý, T. Mach. (M. Mach, V. Bačkovský, Kysela).

Chrast – Hr. Týnec 4:2 (1:2).

Branky: J. Plosza, Šplíchal, Hromádko, Mrkva z pen. – Žídek 2. Domácí mužstvo podcenilo začátek utkání a výhrů potvrdilo až třemi góly během dvaceti minut na začátku druhého poločasu.

Chrast: Tatíček, M. Plosza, Ročeň, Šnejdr (F. Málek), Hromádko, Rázek, Bouška, Slavík (Šplíchal), J. Plosza, Mrkva, D. Málek. Hr. Týnec: Kaplan, Zrůst, Černota, Horáček, Trávníček, Chaloupský, Kostka, Unger, Blajda, Ráliš (Tkáč), Žídek.

Miřetice – Svídnice 2:2 (1:1).

Branky: Douša 2 – Sokol, vlastní Půlpán. Ve vyrovnanám utkání si domácí vypracovali více šancí, ale neproměnili je.

Miřetice: Alinče – Půlpán, Štosek, Vtípil, Sokol, Beran, Maťák, P. Řezníček, Douša, T. Řezníček, Kouba. Svídnice: Švadlenka – Sokol, Loučka, Kožíšek, Dubský, Kovář, Kaška, Kacafírek, R. Kubašta, Dvořák, Aboneama (Dibelka, Starý, H. Kubašta).

Chroustovice – Luže 3:0 (1:0).

Branky: M. Dostál 2, Dvořák. V místním derby sledovaném 150 diváky začali hosté daleko lépe a v začátku si vytvářeli poměřně velký tlak. Domácím se však v 15. minutě vydařil brejk a ujali se vedení. Ve druhém poločase zvýšil Dvořák na 2:0 a definitivní podobu výsledku dal v 82. svou druhou brankou L. Dostál.

Chroustovice: D. Pitra – Mattuš, M. Pitra, Horčička, Hotovec, Dvořák, L. Dostál, M. Dostál (Koreček), Dubský (Žídek), Besperát (Popp), Mikan. Luže: Richtr – Roubínek, Pekhart, Sejkora, Pitra, Kovačka (Černý), Kapitola, Kopecký (Tlapák), Kusý, Dvořák (Pitnorodecký).