Tuněchody – Luže 3:7 (2:4).Branky: 16. Bořil, 25. Pokorný, 67. Kočiš z pen. – 28., 51. a 92. Tesař, 31. a 85. J. Kapitola, 27. Urban a 37. Dvořák.Brankový festival, který se nezaujatému divákovi musel líbit, protože domácí fanoušci asi moc velký důvod k radosti neměli. Tuněchody: L. Slezák – R. Fišer, Kudyn, Bubák (61. M. Fišer), D. Slezák, Pokorný, Bořil (46. Radouš), Kočiš, Kučera, Vrzal (68. M. Doucha), Adámek. Luže: Klenor – Pitra (77. Hamsa), Horák (71. Kovačka), J. Kapitola, Wenzl, Tesař, Dvořák, Urban, Mikan, M. Kapitola, Tichý (46. Pekhart.

Rváčov – Svídnice 3:2 (0:1). Branky: Vodička 3 - Drahý, Abouneama. Sedmdesát minut se na hru domácích nedalo dívat. Potom však, při závěrečném zoufalém tlaku, osvědčil svou střeleckou pohotovost Vodička, který nejen že smazal dvoubrankové manko svého týmu, ale v 85. minutě strhl vítězství na stranu domácích. Rváčov: Beránek - Cach, Vojta, M. Štefl, Picka, Mošner, Slonský, P. Štefl, Tichý, Vodička, Šusták (Odstrčil, Uher, Kadaník). Svídnice: Kubašta - Kaška, Šustr, Loučka, Novák, Starý, Kožíšek, Drahý, Abouneama, Dvořák, Fuxa, (Langr, Markovič).

Proseč – Miřetice 0:4 (0:2). Branky: T. Řezníček 2, Hájek, Douša. O vítězství hostí rozhodl závěr prvního poločasu, kdy ve 40. minutě otevřel skóre T. Řezníček a za tři minuty přidal druhý gól Hájek. Ve druhé půli přidal v 70. minutě T. Řezníček třetí branku Miřetic a jejich výhru podtrhl v 85. Douša. Domácí neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Proseč: Lédl – Z. Marek, Šplíchal, Vobejda, Jiří Marek, Kunhart, Kysilko, Volf (Kiričenko), Jar. Marek, Stodola (Lampárek), M. Marek. Miřetice: Alinče – Vtípil, Slanina, Dejnožka, Sokol (Horník), Hájek, P. Řezníček, Procházka, Douša, T. Řezníček, Kouba.

Krouna – H. Bradlo 6:0 (3:0). Branky: Skala 3, Macháček, Janko, Svatoň. Po celý zápas měli domácí převahu, kterou dokázali zúročit i brankově, takže nakonec nasázeli soupeř hezkých šest gólů. Krouna: Bárta – Z. Ducheček, M. Ducheček, Žďárský, Kulhavý, Šmahel, Vaňák, Holas, Skala, Macháček (Janko), Svatoň. H. Bradlo: Zdražil – Sádovský, D. Pospíšil, Dalecký, I. Pospíšil, Záruba, R. Bláha, Kumpan, J. Bláha, Kroutil, Maruna (Matěna, Čejka, Novák).

Nasavrky – H. Městec 7:0 (4:0). Branky: M. Čechlovský, O. Čechlovský a Vojíř 2, Štěpán. Moc nescházelo, aby vítězové dosáhli dvouciferného výsledku. Nasavrky: Dostál – T. Michek, R. Michek, Dostálek, Němec, Černý, O. Čechlovský, Soudek, Štěpán, Vojíř, M: Čechlovský (Kliment, Krejčí). H. Městec B: Čihák – Salfický, Hamsa, J. Diessl, Herget, Jan Diessl, Zwolski, Hovorka, Celunda, Krejčík, Zahrádka (Janata, F. Musil, L. Musil),.

Chroustovice – Chrast 2:1 (1:1). Branky: 44. Havlíček, 75. Žídek – 3. Hubený. Domácí měli stálou územní převahu, kterou střelci nedokázali více využít. Těsné vítězství bylo vydřené. Chroustovice: D. Pitra – M. Pitra, Žídek, Horčička, Hotovec, Havlíček (83. Koreček), Dvořák, Popp (35. Besperát), Brychnáč, Mattuš, Dostál. Chrast: Tatíček – Teplý, Bondor, Tesař (60. Štefec), Bouška, Petras (77. Vohradník), Málek, Plosza, Gregor, Hubený, Šplíchal.

H. Týnec – Stolany B 2:0 (2:0). Branky: J. Douda, Kadeřábek. Zasloužené vítězství domácího Tatranu, které se zrodilo už v prvním poločase. Od soupeře se očekával lepší výkon. Hr. Týnec: Kaplan – Blajda, Horáček, Chaloupecký, Sládek – Jos. Douda (Rabas), Friček, Kostka, V. Douda – Kadeřábek, Židek (Kubeš). Stolany B: Netolický – Smetánka, Přibyl, Michal Novák, Štorek - Marek Novák, Němec, Tomáš Novák, Bakeš - J. Motyčka, Kubát (O. Motyčka, Novotný).