H. Městec B – Tuněchody 0:1 (0:1). Branka: 44. Hýl. Domácí neproměněnými šancemi přišli o tři body, naopak soupeř z minima šancí dokázal vytěžit rozhodující gól. H. Městec B: Pošík – Sádovský, Veleba (23. Štefanča), Hlaváč, Hamsa, Celunda ml. (68. Řehák), Koníř, Zwolski, Hovorka, Vašíček (70. Janata), Celunda st. Tuněchody: L. Slezák – Bořil, Faltejsek, Fišer, Kudyn, D. Slezák, Pokorný, Vrzal (73. Hauer), Adámek, Hýl, Kučera.

Chrast – H. Bradlo 1:0. Branka: nehlášeno. Domácí konečně prolomili šňůru remíz a dosáhli na nejtěsnější výhru. Chrast: Tatíček -Vohradník, Štefec, Kratochvíl, Bouška, Kysela, Málek, Gregor, Rázek, Bondor, Šplíchal (Teplý, Bednář, Nešetřil). H. Bradlo: Zdražil - Záruba, D. Pospíšil, Dalecký, Semerád, I. Pospíšil, R. Bláha, Kumpan, J. Bláha, Kroutil, Maruna (Otava, Plašil, A. Pospíšil).

Stolany B – Miřetice 2:0 (2:0).
Branky: J. Motyčka, Jenka. To nezajímavější v utkání sledovaném osmdesáti diváky se odehrálo v první půli. Domácí se ujali vedení už ve 3. minutě, kdy otevřel skóre Jiří Motyčka. Pojistku v podobě druhého gólu potom přidal ještě před poločasovým hvizdem Jenka. Stolany B: Kramařík – Smetánka, Starý, Novotný, Přibyl, Jenka, Němec, T. Novák, Bakeš – J. Motyčka, O. Motyčka (M. Novák, Květenský, Turek). Miřetice: Alinče – Vtípil, Slanina, Hájek, Sokol, Horník, P. Řezníček, Najman, Douša, T. Řezníček, Kouba (Procházka).

H. Týnec – Svídnice 1:0 (0:0).
Branka: 61. Rabas. Domácí bez tří hráčů základní sestavy vydřeli povinné vítězství, když naopak tým Svídnice nastřelil břevno a tyč soupeřovy branky. Hr. Týnec: Horák – Blajda, Chaloupecký, Šulc, Rabas – Sládek, Friček, J. Douda, V. Douda – Huňáček, Kubeš (Krušina). Svídnice: Švadlenka – Kaška, Šustr, Langr, Dubský (Zelenka) – Pospíšil, Kožíšek, Kašpar, Kubašta – Zelinka (Dibelka), Kudýn.

Chroustovice – Luže 0:3 (0:1).
Branky: Kopecký 2, Pitra. Lídr tabulky z Luže byl od začátku lepším mužstvem a nenechal nikoho na pochybách o tom, že si své tři body nenechá ujít. Chroustovice: Rolínek – Žídek, Hotovec, Besperát, Horčička, Krejbich, Koreček, Dvořák, Havlíček, Dostál, Brychnáč (75. Fikejs). Luže: Richter – Tichý, Podroužek, Pitra, Pikhart, Roubínek, Tesař, Kopecký, J. Kapitola, M. Kapitola, Mikan (Kovačka, Peterka).

Nasavrky – Rváčov 4:2 (2:2).
Branky: M. Chvojka, Soudek, M. Čechlovský, R. Michek – M. Štefl, Šusták. ČK: 0:1 (78. Šustr). Hosté se během půl hodiny dvoubrankového vedení. Do poločasu ale favorit stačil vyrovnat a po přestávce dokončil obrat. Nasavrky: P. Chvojka – T. Michek, R. Michek, M: Chvojka, T. Dostálek, M. Dostálek, O. Čechlovský, Soudek, Štěpán, Čapek, M. Čechlovský) (Vojíř, Poldrman, Němec). Rváčov: Meloun – Šusták, Slonský, Šustr, M. Štefl, Novotný, Cach, Kavalír, Myška, Bureš, Kadidlo (Uher, Mošner).

Krouna – Proseč 1:3 (0:2). Branky: Bečička – D. Lampárek, Kysilko, Teplý. Domácí hráli a soupeř střílel góly. Krouna: Bárta – Z. Ducheček, M. Ducheček, Žďánský, Svatoň, Bečička, Vaňák, Holas, Skala, Macháček, Černý (Obrovský, Šebek, Kulhavý). Proseč: J. Lampárek – M. Marek, J. Marek, Vobejda, Kiričenko, D. Lampárek, Kysilko, Volf, Z. Marek, Novotný, Teplý (Kunhart, Pospíšil, Hromádko).

1. Luže 17 14 1 2 68:22 43
2. FC Nasavrky 17 12 2 3 60:22 38
3. Tatran Miřetice 17  8 4 5 32:22 28
4. SK Chroustovice 17    9 1 7 26:29 28
5. Sokol Krouná 17   8 2 7 40:32 26
6. SK Stolany B 17  7 5 5 28:22 26
7. FK Proseč 17  8 2 7 32:35 26
8. SK Tuněchody 17  7 4 6 30:28 25