Další novic nejvyšší okresní soutěže prohrával v Proseči už o dva góly, ale v závěru stačil vybojovat alespoň remízu.

Miřetice – Nasavrky 2:1 (0:1).

Branky: P. Řezníček, Dejdar – Boháč. Zasloužené vítězství Tatranu, který i přes poločasovou ztrátu dokázal po změně stran výsledek otočit, když navíc neproměnil řadu vyložených šancí. Miřetice: Alinče – Dejnožka, Půlpán, Najman, Sokol – Beran, P. Řezníček, Dejdar, Hájek – T. Řezníček, Douša (Vašek, Kouba, Slanina). Nasavrky: Chvojka – T. Michek, R. Michek, Chvojka, M. Dostálek, Boháč, Černý, Soudek, Pilný, Vojíř, Čapek (Plíšek, T. Dostálek, L. Dostálek).

Tuněchody – Chroustovice 0:2 (0:1).

Branky: 7. Dostál, 46. Hotovec. Hosté vyškolili soupeře z efektivity. Ze dvou střel na bránu byly dva góly. Tuněchody: L. Slezák – M. Fišer (46. Horák), Kudyn, Lamberský (67. Radouš), D. Slezák – Kučera, Pokorný, Mattuš, Faltejsek – Adámek, Vrzal (61. Doucha). Chroustovice: Popelka – Koreček , Žídek, Horčička, Hotovec, Dvořák, Dostál, Havlíček, Uskoba, Besperát, Krejbich (67. Rolínek).

Chrast – Rozhovice 1:1 (0:0).

Branky: Gregor – Kubeš. Po vyrovnaném prvním poločase domácí ovládli hru, ale nedokázali se střelecky prosadit. Dělba bodů byla zasloužená. Chrast: Vostradovský – Bondor, Kysela (Vohradník), Gregor, Vokál, Teplý, Plosza, Štefec, Nešetřil, D. Málek, Slavík (Mikan). Rozhovice: Horák – Čopák, Hůlka, Kadeřábek, Sýkora, Pleskot, Suchý, Mráz, Vohralík, Kubánek, Kopecký.

Proseč – Vítanov 2:2 (0:0).

Branky: Kysilko, J. Hromádka – Cestr, Kopecký. Ani vedení 2:0 nestačilo domácím na zisk tří bodů. V 58. minutě šli domácí po bombě Kysilky do vedení. V 65. minutě prošel obranou hostí J. Hromádka a zvýšil na 2:0. Závěr však patřil mužstvu hostí, když nejprve Cestr v 80. minutě snížil na 1:2 a v 87. minutě po rohovém kopu vyrovnal Kopecký na konečných 2:2. Proseč: J. Lampárek - Kunhart, Šplíchal, Vobejda, Dvořák - Novotný (D. Lampárek), Kysilko, Volf, Z. Marek - Mareš (M. Hromádka), J. Hromádka. Vítanov: Hovorka - Neuwirth, Novotný, Kopecký, Stehno - Doležal, Dalecký, Neslušan (Bednár), Cestr, Kučera (Poul), Daniel (Rakouš).

Rváčov – Holetín 1:4 (0:3).

Branky: 73. Vodička - 2., 22. a 31. Pilař, 66. Ceral. Před krásnou diváckou kulisou hosté od počátku projevili větší touhu po vítězství. Hodně jim pomohla vedoucí branka krátce po začátku zápasu, a i když se dále hrála poměrně vyrovnaná partie, kvalita ofenzivních hráčů Holetína rozhodla o jeho jasném vítězství. Rváčov: Meloun - Vojta, Cach, Novotný, Červinka, Štefl, Šebek, Škaryd, Ptáček, Kadidlo, Vodička (Pšorn, Mareš, Odstrčil). Holetín: Halamka - Černý, Ondráček, Beneš, Zdražil, Pecina, Filipi, Wasserbauer, Pilař, Volf, Ceral (Suchý, Zárybnický, Zeman).

Hr. Týnec – Stolany B 2:1 (0:1).

Branky: Blajda, Židek pen. – Vávra. Šlo o vyrovnané utkání, ve kterém se hosté mohli po poločase radovat z jednobrankového vedení, avšak Tatran je po změně stran potrestal dvěma góly a strhl vítězství na svojí stranu. Hr. Týnec: Zrůst – Blajda, Topič, Horáček (46. Slanař), Sládek – J. Douda, Svoboda (46. Bascur), Unger, V. Douda – Šulc, Židek. Stolany B: Kramařík – Smetánka, Novák, Přibyl, Starý (Turek) – Rázek, Němec, Jenka, Vávra – Motyčka, Frýbl (Dušek).

Krouna – H. Bradlo 4:0 (1:0).

Branky: 17. a 80. Svatoň, 55. Skala, 82. Matoušek. Vítězové předčili protivníka ve všech směrech, a proto je jejich vítězství rozdílem třídy zasloužené. Krouna: Bárta – Z. Ducheček, M. Ducheček, Bělský (75. Pešek), Kulhavý – Svatoň (80. Kučera), Vaňák, Holas, Skala – Macháček, Černý (58. Drahoš). Horní Bradlo: D. Pospíšil – Záruba (75. Vykoukal), Alinče, Dalecký, Semerád – Kroutil, R. Bláha, Kumpan, J. Bláha – J. Pospíšil, Maruna.