Rváčov – SK Chrudim B 1:3
Vedoucí celek tabulky měl celý zápas mírnou převahu, takže jeho vítězství je zasloužené. Fakta – branky: Saifr - Hromádko 2, Kozel. Rozhodčí: Tláskal. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 1:1. SK Rváčov: Beránek - Volf, Veselý, V. Tichý, Vojta - Ptáček, Bečička, T. Tichý, M. Štefl - Ťopek, Saifr (Uher, Kadidlo, Krejčí). SK Chrudim B: Vrbka - Dušek, Pavlík, Kozel, Kusý, Smělý, Mrkva, Koreček, Jonáš, Hromádko, Filipi (Soukup, Zvolánek).

Chrast – Ronov 3:2
Hosté podali bojovný výkon, ale všechny tři body nakonec získali domácí. Fakta – branky: 3. Málek, 16. Koráb, 78. Chour - 40. Průša, 75. Svoboda, ŽK: 2:0. Diváci: 70. Chrast: Tatíček – Nešetřil, Mareš, Bouška, Ročeň, Koráb (Kratochvíl), Šnejdr, Hromádko, M. Plosza (Chour), Málek, J. Plosza. Ronov: T. Žítek – J. Žítek, Cach, Klepetko, Daru, J. Klug (V. Klug), Staněk, Průša, Ondráček, Varga (Spěvák), Svoboda.

Bítovany – Chroustovice 3:2
Vyrovnané utkání rozhodli domácí šťastným gólem Kysely v 65. minutě. Fakta – branky: Kopecký, Šulc, Kysela, - Dvořák, M. Dostál. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 2:2. Bítovany: Augustin – Němec, Kysela, Müller, Kudrnka, Hýl, Kopecký, Šulc, Mihulka, Bárta, Douděra (Jeřábek). Chroustovice: Bejblík – Petrák, Pitra, Krejbich, Hotovec, Dvořák, L. Dostál, M. Dostál, Koreček, Besperát, Komárek (J. Havlíček, M. Havlíček, Fikejs).

H. Bradlo – Nasavrky 1:3
Po matném výkonu domácích si Nasavrčtí z tohoto derby zaslouženě odvezli tři body. Fakta - branky: Semerád – Polívka, T. Michek, Křapka. Rozhodčí: Kudyn. ŽK: 1:4. Diváci: 140. Poločas: 1:1. H. Bradlo: Zdražil – Kumpan, Pospíšil, Dalecký, J. Bláha – R. Bláha, Sádovský, Semerád, Sýkora – M. Maruna, Kroutil (Jar. Bláha, J. Maruna, Kovačka). Nasavrky: Chvojka – T. Michek, R. Michek, Chvojka, Němec, Černý, Křapka, Soudek, Štěpán, Vojíř, Novák (Smetánka, Polívka, Fant).

H. Týnec – Svídnice 1:3
O vítězství hostů ve vyrovnaném zápase rozhodovala úspěšnost proměňování šancí. Domácí se sice ujali vedení již ve 3. minutě z trestného kopu, hosté však skóre rychle otočili dvěma brankami hlavou a hned v úvodu 2. poločasu pečetil výsledek Sokol střelou do „šibenice“. Fakta – branky: Unger - Kožíšek, Kubašta, Sokol, Rozhodčí: Krejska. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Tatran H. Týnec: Kaplan - Blajda (Topič), Černota, Horáček, Stoklasa, Kostka (J. Douda), Friček, Unger, V. Douda, Kubeš, Židek. SK Svídnice: Holeka - Sokol (Dibelka), Šustr, Kaška, Starý, Loučka, Kožíšek, Kašpar, Kubašta, Dvořák (Zelenka), Langr (Fuxa).

H. Městec B – Vítanov 2:0
První poločas se hrála vyrovnaná partie se dvěma nastřelenými tyčemi. Po změně stran domácí rezerva začala přehrávat soupeře, což se odrazilo ve výsledku. Ke konci utkání podržel svůj tým brankář Pošík, kdy vytáhl tři šance soupeře a velkou měrou se tak zasloužil o další vychytanou nulu. Fakta - branky: Tiller, Kyprý. Rozhodčí: Váša. ŽK: 1:1. Diváci: 150. H. Městec B: Pošík – Vojtěch, Bareš, Chytil, S. Uttendorfský – Chudomel, Bratršovský, Jandáček, Zahrádka – Tiller, Hovorka (Zrůst, Kyprý, V. Salfický). Vítanov: Hovorka – Novotný, Daniel, Rakouš, L. Jůn, Vařečka, J. Jůn, Dalecký, Doležal, Nosál, Poul (Neuwirth, Neslušan, Stehno).

Miřetice – Luže 1:3
Hosté byli fotbalovější a i díky hattricku Marka Kopeckého zaslouženě vyhráli. Fakta – branky: P. Řezníček (pen) – Kopecký 3. Rozhodčí: Sirůček. ŽK: 1:2. Diváků: 200. Poločas: 1:3. Tatran Miřetice: Alinče – Maťák, Hájek, Slanina, P. Řezníček, Vtípil, Beran, Sokol, Dejnožka, Douša, Paleček (Horník, O. Najman). TJ Luže: Richter – Pekhart, Terer, Sejkora, Roubínek, Pitra, Kopecký, Fritsche, Urban, Horák, Šavelka (Tlapák, Černý, Hanko).