Nasavrky – Rozhovice 5:1 (1:1).

Domácí kapitán čtyřmi góly vypráskal ambiciózní celek Rozhovic.

Falta - branky: Vojíř 4, M. Čechlovský – Popílek. Nasavrky: Drášil – Michek, T. Dostálek, Rejholec, M. Dostálek – Boháč, O. Čechlovský, Soudek, Pilný – Vojíř, Dostál (M. Čechlovský, Poldrman, Šic). Rozhovice: L. Pleskot – Voženílek, Henc, Chmelík, Sýkora, M. Pleskot, Suchý, Kadeřábek, Kubeš, Mráz, Popílek. Střídali Kopecký, Kusý.

Chroustovice – Tuněchody 0:2 (0:0).

V přímém souboji o lídra tabulky byli úspěšnějším a lepším mužstvem hosté, kteří od samého začátku diktovali tempo hry hlavně v úvodu a v závěru utkání,kdy se dokázali prosadit i střelecky.

Fakta - branky: 65. Hýl, 90. Faltejsek. Chroustovice: Záleský – Úskoba, Horčička, Hotovec, Havlíček, Dvořák, Uhlíř (83. Rejman), Žídek (55. Krejbich), Komárek, Lebeda, M. Dostál. Tuněchody: M. Kudyn – Slezák, Bažant, Bořil, P. Kudýn (87. Faltejsek), Hýl, Pokorný, Vrzal, Adámek, Mattuš, Kučera.

Svratouch – Svídnice 1:0 (1:0).

Ve vyrovnaném prvním poločase dokázali domácí proměnit jednu z šancí. Hosté měli také ale brankář Kyncl ji bravurně chytil. V druhém poločase byli aktivnější hosté, ale do větší šance se nedostali. V závěru mohli navýšit vedení domácí, ale také neproměnili.

Fakta - branka: Prokůpek. ČK: 0:2 (Dušek, Dubský). Svratouch: T. Kyncl – Kučera, Vojta st., Tichý, Janušinský, Kaštánek, Kapitán, Popelka, F. Kyncl, Prokůpek, Pavlík (Zavřel, Drahoš, F. Kaplan, J. Kaplan). Svídnice: Švadlenka – Pospíšil, Šustr, Drahý, M. Zelenka, Kašpar, Dušek, Bláha, Kubašta, J. Zelenka, T. Loučka (Kaška, P. Loučka, Dubský, Drahý).

Vítanov – Holetín 3:1 (0:1).

Výkony mužstev odpovídaly jejich postavení ve spodních patrech tabulky. Hosté se v první půli ujali vedení, domácí po přestávce přece jenom otočili vývoj zápasu.

Fakta - branky: Poul 2, Cestr (pen.) – Ondráček. Vítanov: Hovorka – Novotný, Neuwirth, Kopecký, Doležal, Neslušan, Boháč, Picek, Stehno, Kučera, Cestr, (Sodomka, Daniel, Poul, Ondráček). Holetín: Halamka – Černý, Ondráček, Ročňák, Kadidlo, Filipi, Talácko, Vodička, Zárybnický, Volf, Ceral.

Prachovice – Proseč 1:6 (0:2).

Překvapivě vysoký výsledek dvou soupeřů ze špice tabulky. Dá se říci, že to byl střelecký koncert bratrů Markových, kteří obstarali všechny góly Proseče. Výsledek mohl být vyrovnanější. Prachovičtí totiž nevyužili nejméně čtyři velmi dobré šance a čestný úspěch vstřelil Budinský až v poslední minutě zápasu.

Fakta - branky: Budinský – Jar. Marek 3, M. Marek 2, Jiří Marek. Prachovice: Jandáček – Machač, Ptáčník, Štěpánek, Horyna, Mrázek, Mrázek, Pavlíček, Vojáček, Jerusalém, Klepetko, Budinský (Hrdlička, Hájek). Proseč: Lampárek – Z. Marek, Šplíchal, Menc, Jiří Marek, Dvořák, M. Marek, Volf, Jar. Marek, Mareš, Hromádka (Novotný, Jeřábek, Linhart).

Hr. Týnec – Ronov 4:2 (2:2).

Vyrovnané utkání rozhodli domácí až v samotném závěru. Ke konci prvního poločasu došlo z důvodu zranění ke střídání v brance Ronova.

Fakta - branky: Unger pen., Blajda, Rabas, Kaločaj – Svoboda, Staněk. Hr. Týnec: Till – Blajda (Svoboda), Huňáček (Černota), Stoklasa, Sládek – Douda, Jelínek (Rabas), Unger, Holec – Žídek, Krušina (Kaločaj). Ronov: T. Žitek (Zadina) – Staněk, Petržilka, Sedlák (Kočárník), Jelínek – Hutla (M. Spěvák), Filka, Žitek, Ondrášek – Varga (J. Spěvák), Svoboda.

Rváčov – Stolany 3:3 (2:2).

V utkání velmi dobré úrovně si obě mužstva dokázala rovnoměrně vytvářet brankové příležitosti, a tak je konečná remíza spravedlivým vyjádřením vyrovnaného zápasu.

Fakta - branky: M. Šusták 2, Ptáček – J. Motyčka 2, Turek. Rváčov: Jeníček – Šírek, M. Šusták, J. Šusták, Ptáček, Odstrčil, Cach, Záhorka, P. Ťopek, Slonský, Havránek (Uher, Kadidlo, T. Ťopek). Stolany: Kramařík – Starý, Hluchník, Novotný, Růžička, Chvojka, Vávra, P. Motyčka, Jenka, J. Motyčka, Ždímal (Fríbl, Turek, Smysl, Kučera).