H. Bradlo – Rváčov 2:2

Branky: M. Maruna 2 – Kavalír, M. Štefl. Na promočeném terénu hosté dvakrát srovnali a málem získali tři body, ale před koncem Horník chytil M. Šteflovi penaltu.

H. Bradlo: Horník – D. Pospíšil, Sádovský, Dalecký, I. Pospíšil, Janik, R. Bláha, Kumpan, Kroutil, Maruna, J. Bláha (A. Pospíšil, Němec). Rváčov: Meloun – Veselý, V. Tichý, Volf, Vojta, J. Tichý, M. Štefl, Bečička, Ptáček, Ťopek, Kavalír (Červinka).

H. Týnec – Chroustovice 5:3

Branky: Friček 2, Černota, Unger, Židek – M. Dostál, L. Dostál, Komárek. ČK 1:1 (Blajda - L. Dostál). V derby se oba soupeři přetahovali do stavu 3:3. Poslední slovo patřilo domácím díky dvěma gólům Frička.

H. Týnec: Kaplan – Blajda, Černota, Horáček, V. Douda (Rabas), Stoklasa, Friček, Unger, J. Douda, Kubeš (Kostka), Židek. Chroustovice: Bejblík – Koreček, Horčička, Popp, Hotovec, Dvořák, L. Dostál, J. Havlíček, Komárek, Krejbich, M. Dostál (M. Havlíček, Petrák).

H. Městec B – Chrast 2:6

Branky: Hemmr, Jandáček – Hubený 2, Šnejdr, Friček, Gregor, Rázek. ČK: 2:0. Za stavu 2:4 byli v 75. minutě vyloučeni domácí Celunda a brankář Pošík, takže dochytal Koníř.

H. Městec B: Pošík – Řehák, Bareš, Chytil, Volejník, Jandáček, Koníř, Kocek, Hovorka, Celunda, Musil (Vegeš, Hemmr). Chrast: Tatíček – Kysela, Hubený, Kratochvíl, Bouška, Šnejdr, D. Málek, Plosza, Rázek, Gregor, Friček (F. Málek).

Miřetice–SK Chrudim B 2:1

Branky: 25. Douša, 45. Kouba – 71. Holec. Ve vyrovnaném střetnutí byli domácí lepší v koncovce, přitom zahodili ještě další tři tutovky. Stínem utkání bylo zranění gólmana Kramaříka, kterého muselo odvést „áro“.

Miřetice: Alinče – Dejnožka, Hájek, Slanina, Vtípil, Beran, Kouba, P. Řezníček, Polák, T. Řezníček, V. Douša (Paleček, M. Douša). SK Chrudim B: Kramařík – Pavlík, Škaryd, Šafařík, Kusý, Holec, Tesař, Pudil, Hýl, Hromádko, Soukup (Fabián, Jonáš).

Luže – Ronov 2:0

Branky: Dvořák 2. Po vyrovnané půli a poločasové průtrži mračen hosté inkasovali z penalty a domácí začali mít navrch i díky přesvědčivému výkonu brankáře Klenora. Luže: Klenor – Roubínek, Sejkora, Pekhart, Tlapák, Kapitola, Urban (Šavelka), Kopecký, Pitra, Horák, Dvořák (Černohorský).

Ronov: Žítek – Staněk, Spěvák, Polák, Daru, J. Klug, Filka (Šmíd), Žítek II., Ondrášek, Varga, V. Klug.

Bítovany – Vítanov 4:0

Branky: Kopecký, Filipi, Mihulka, Novohradský. Po vyrovnané první půli domácí soupeře jasně předčili.

Bítovany: Augustin – Filipi, Kysela, Němec, Kudrnka, Hýl, Kopecký, Müller, Mašek, Novohradský, Bárta (Mihulka, Čechlovský, Douděra). Vítanov: Hovorka – J. Daniel, Novotný, Rakouš, Novák, Neuwirth, Dalecký, J. Jůn, Poul, Doležal, Neslušan (Dvořák, Balek, Z. Daniel).

Svídnice – Nasavrky 3:4

Branky: Kubašta 2, Langr – Novák 2, Michek, Černý. Domácí vedli 2:0, ale soupeř otočil na 2:3. Svídnici se podařilo ještě srovnat, ale dvě minuty před koncem Nasavrčtí rozhodli o své těsné výhře.

Svídnice: Kudyn – Dibelka (H. Kubašta), Loučka, Šustr, Dubský – Novák, Kašpar, Kacafírek, R. Kubašta – Dvořák (Abouneama), Langr. Nasavrky: P. Chvojka – Michek (Čapek), T. Dostálek, M. Chvojka, M. Dostálek – Černý (Procházka), Fantl, Plíšek, Štěpán – Vojíř, Novák.