Hosté byli po celý zápas jednoznačně lepší a zaslouženě si odezli tři body.

Rváčov: Beránek – Šustr, V. Tichý, Volf, Ptáček, Štefl, Bečička, Kavalír, Kadidlo, Veselý (J. Tichý, Uher, Červinka). Svídnice: Kudyn – Sokol, Loučka, Šustr, Starý, Novák, Kacafírek, H. Kubašta, R. Kubašta, Dvořák, Dibelka (Abouneama, Fuxa).

Nasavrky – Vítanov 2:1

Branky: 43. Soudek, 83. M. Plíšek - 63. Neslušan. ČK: 0:1 (Neuwirth).

Vyrovnaný duel rozhodlo zbytečné vyloučení hostujícího Neuwirtha dvacet minut před koncem zápasu, když vystrčil holou zadnici na diváky za domácí brankou. Tato prohra definitivně stvrdila vítanovský ortel sestupu.

Nasavrky: Procházka – Michek, Dostálek, Chvojka, Němec, Černý, Křapka, Soudek, Štěpán, Vojíř, Novák (M. Plíšek, Smetánka, Čapek). Vítanov: Jůn – J. Daniel, Novotný, Rakouš, Novák, Neuwirth, Dalecký, Stehno, Z. Daniel, Doležal, Neslušan (Poul, Nosál, L. Jůn).

Bítovany – Luže 3:2

Branky: Kopecký 2, Mihulka – Kopecký, Kapitola.

V prvním poločase měli domácí převahu, kterou zúročili třemi góly, po přestávce přestali hrát a povolili soupeři snížit.

Bítovany: Augustin – Novohradský, Filipi, Němec, Hýl, Čechlovský, Kopecký, Müller, Mašek, Mihulka, Bárta (Tichý, Kudrnka, Douděra). Luže: Richter – Tlapák, Sejkora, Pekhart, Roubínek, Pitra, Šavelka, Kopecký, Urban, Kapitola, Horák (Hanko, Klenor).

Ronov – Miřetice 1:3

Branky: 39. Cach – 43. a 55. T. Řezníček, 60. P. Řezníček.

Omlazený domácí tým vydržel s favoritem držet krok pouze první poločas, pak už dominovala zkušenost.

Ronov: T. Žítek – Staněk, Polák, Šmíd, Daru, J. Klug, Spěvák, Cach, Ondrášek, V. Klug, J. Žítek (Sedlák, Samek). Miřetice: Alinče – Vtípil, Dejnožka, Slanina, Sokol, Belan, Kouba, P. Řezníček, Polák, T. Řezníček, Douša (Maťák, Horník).

Chrudim B – H. Městec B 2:0

Branky: Soukup, Dušek.

Domácí byli lepším týmem a po zásluze se ujali vedení po rohovém kopu Holce, který usměrnil do sítě dorostenec Soukup – 1:0. Několik dalších šancí zůstalo nevyužito. Když už Soukup přidal po střele Pavlíka další trefu, tak nebyla pro ofsajd uznána. Ve II. půli zvýšil lídr aktivitu, ale nemohl se proti houževnaté obraně prosadit. Střelce Soukupa nahradil Dušek. Ten pobyl na hřišti pár minut a vstřelil druhý gól po centru Michala Pudila.

SK Chrudim B: Novotný – Koreček, Wenzl, Šafařík, Kusý – Pudil Michal, Tesař, Pavlík, Hýl – Soukup, Holec (Mart. Pudil, Fabián, Dušek). H. Městec B: Čihák – Bareš, Salfický, Diesel, Volejník – Bratršovský, Šafránek, Chudomel, Koníř – Svoboda, Kyprý (Hovorka, J. Řehák, L. Řehák).

Chrast – H. Týnec 3:2

Branky: Hubený 2, Friček - Kostka, Židek.

Po vyrovnané první půli se domácí ujali dvoubrankového vedení střelcem Hubeným, který oslavil 18. narozeniny. V druhém poločase se hosté v 10 dostali do tlaku a Chrast byla ráda, že uhájila vítezství 3:2.

Chrast: Tatíček - Mareš, Bouška, Rázek, Málek, Hubený, Kysela, Plosza, Kratochvíl, Koráb, Nešetřl (Friček, Gregor, Vostradovský). H. Týnec: Kaplan - Blajda, Černota, Horáček, Toplč, V. Douda, Kostka, Unger, J. Douda, Kubeš, Židek (Fiček, Zlevor, Čelinák).

Chroustovice – H. Bradlo 2:0

Branky: L. Dostál 2. ČK: 0:1 Sádovský.

V utkání nevalné urovně nemohli domácí dlouho vyjádřit svoji převahu kýženým gólem, což se jim podařilo až v závěru II. půle, kdy dvakrát skóroval L. Dostál.

Chroustovice: Novák – Koreček, Pitra, Hotovec, Dvořák, L. Dostál, J. Havlíček, Komárek, M. Havlíček (80. Petrák), Fikejs, Krejbich. H. Bradlo: Zdražil – Sádovský, D. Pospíšil, Novák, J. Bláha, Kroutil, R. Bláha, Kumpan, J. Bláha (70. Němec), I. Pospíšil, Maruna.