Zaječice – Holetín 3:2

Branky: 7. Hromádko, 18. D. Pejcha, 32. J. Kubelka – 47. Beneš, 65. Doležal (pen).

Jednalo se o zápas dvou rozdílných poločasů. Zaječice měly v první půli velkou převahu, kterou vyjádřily třemi góly. Po změně stran ale hosté zabrali a po vyloučení Zvolánka (v 65. minutě) sahali i po remíze. Utkání sledovalo 150 spokojených diváků a jedno prase na grilu :-)

Sestavy – FC Zaječice: Sýs – D. Kulhánek, Hromádko, Zvolánek, T. Kulhánek, T. Kubelka, Z. Pejcha, J. Kubelka, Fousek, D. Pejcha, Pavlačič (Spilka, Rohlík). Sokol Holetín: Halamka – Černý, Vondráček, Zeman, Filipi, Wasserbauer, Doležal, Vacek, Pilař, Ceral, Beneš (Plachý, Marek, Ondráček).

Ronov – Krouna 1:4

Branky: 82. Varga – 32. Z. Ducháček, 42. Charous, 67. a 75. Stodola.

Hosté v boji o záchranu projevili více bojovnosti a díky své aktivitě již o poločase vedli 2:0. Druhá půle již byla vyrovnanější, nicméně Krouna přidala ještě další dvě branky a zaslouženě zvítězila.

Sestavy – SK Ronov: T. Žítek – Šmíd, Spěvák st., Průša, Sedlák – Spěvák ml., J. Žítek, Ondrášek, Antoš – Hronek, Svoboda (Petržílka, Varga, Samek). Sokol Krouna: Bárta – Z. Ducheček, Kulhavý, Kiričenko, Vaňák, Pražan, Charous, Bouška, Černý, Svatoň, Stodola (Drahoš).

Stolany – Vítanov 1:0

Branka: 75. Dostál.

Před utkáním předal zástupce OFS Pavel Kolbaba svěřencům Zdeňka Hluchníka pohár za vítězství v Okresním přeboru. Tento duel byl již jen povinností, z obou stran byly na výši zadní řady, zatímco ofenzíva silně pokulhávala, šancí na obou stranách k vidění moc nebylo. Vítězům citelně scházel pro rodinné důvody nejlepší střelec přeboru Jan Vácha. A tak o třech bodech rozhodl přízemní střelou k tyči druhý nejúspěšnější kanonýr Lukáš Dostál.

Sestavy – SK Stolany: Tomáš – Ceral, Novotný, Hluchník, Růžička (72. Přibyl) – Hýl, Starý (78. Jenka), Kuchta, Vávra – Kučera (75. Jirásek), Dostál (78. Rak). SK Vítanov: Vašák – Cestr, Picek, Neuwirth (80. Novák), Němec – Doležal, Uher, Jan Jůn, Josef Jůn – Kučera, Myška.

Miřetice – Skuteč 1:1

Branky: 75. O. Polívka – 4. A. Polívka z pen.

Vyrovnané utkání se zaslouženou remízou. Hosté se ujali vedení již ve 4. minutě brankou A. Polívky z penalty, které ale předcházel faul Skutče, jenž rozhodčí přehlédl. Po přestávce se Miřetice snažily vyrovnat, vytvořily si několik šancí, až se to čtvrt hodiny koncem podařilo Ondřeji Polívkovi, který se prosadil se skrumáže.

Sestavy – Tatran Miřetice: Alinče – Bureš, Najman, Kopecký, L. Sokol – Doležal, O. Polívka, P. Řezníček, J. Polívka – T. Řezníček, Pecina (Hájek, Slanina, Procházka, F. Sokol). Junior Skuteč: Vamberský – A. Polívka, Kučera, Kolíska, Cink, Polanský, Rosůlek, Naď, Talácko, Bačkovský, Sysel (Felkl, Šmaha, Vočadlo).

Prachovice – Křižanovice 2:1

Branky: Jerusalém, Macháček – O. Pilař.

Domácí byli lepším týmem a nakonec si doklouzali pro vítězství. Zisk tří bodů jim přesto k záchraně v soutěži nepomohl jako poslední stoprocentně sestupují do 3. třídy.

Sestavy – Holcim Prachovice: Brožek – Luňáček, Jakub Bohatý, Vojáček, Machač, Jan Bohatý, Ptáčník, Mrázek, Klug, Jerusalém, Macháček. SK Křižanovice: Matějka – F. Pecina, Čížek, Rulík, O. Pilař, Žák, Bejr, Milan Pecina, Novák, Štěpán, L. Pilař.

Chrast – Kameničky 2:0

Branky: 40. Lacman, 79. Hromádko.

Domácí měli celý zápas více ze hry a když v každém poločasu proměnili jednu z mnoha šancí, zakončili sezónu třemi body. Jako bonus vychytal čisté konto hráč z pole Jaroslav Plosza. ČK: 0:1.

Sestavy – SK Chrast: Plosza – Linhart, Fabián (Vohradník), Bouška, Novotný, Tichý, Lacman, Gregor, Šprongl, Mihulka, Hromádko. FK Kameničky: Kosař – V. Zavřel, Tichý, P. Adámek, J. Adámek, Čermák, Chmelík, J. Zavřel, Horák, Hromádko, Pérko.

Rozhovice – Svídnice 3:1

Branky: Kopp 2, Nägele – Kubašta ml.

I při posledním utkání sezony potvrdili domácí svoji jarní formu, celý zápas měli jasně ve své režii.

Sestavy – SK Rozhovice: L. Pleskot – Kubeš, Sýkora, M. Pleskot, Suchý, Kopp, Popílek, Mráz, Kopecký, Voženílek, Nägele (Uhlíř, T. Voženílek). TJ Svídnice: Fuxa – V. Šustr, T. Šustr, Pospíšil, Zelenka, Dibelka, Kápička, Ficek, Kubašta st., Kubašta ml., Opavský (Jonáš, Kašpar, Novák).

Tuněchody – Svratouch 5:1

Branky: 36. Adámek, 44. a 52. Hudeček, 58. P. Kudyn, 90. L. Slezák – 31. Bodlák.

V utkání, ve kterém se již hrálo pouze o čest, se překvapivě ujali vedení hosté. Domácí favorit si však nechtěl nechat pokazit pozápasovou oslavu druhého místa, a tak svému soupeři odpověděl pětibrankovou kanonádou.

Sestavy – SK Tuněchody: M. Kudyn – L. Slezák, Bažant, D. Slezák, Hudeček, Hanko, D. Mattuš, Pokorný, Šilhánek (52. Kučera), Adámek, M. Mattuš (46. P. Kudyn). Sokol Svratouch: Šmahel – Marek, Kaplan, Kapitán, Vávra, Kyncl, Černý, Jelínek, Bodlák, Kašpar, Bureš. (rp)