Rváčov – Nasavrky 1:3 (0:1). Branky: Ptáček – Dostálek, Soudek, Vojíř. Rváčov: Jeníček – Šírek, Štefl, Šusták , Škaryd, Červinka, Cach, Záhorka, P. Ťopek, Slonský, T. Ťopek (Ptáček, Tichý). Nasavrky: Pěkný – Michek, M. Dostálek, Rejholec, T. Dostálek, Boháč, Čechlovský, Soudek, Pilný – Vojíř, Dostál (Poldrman, Šic, L. Dostálek). Domácí v oslabené sestavě podali bezkrevný výkon plný nepřesností. Hosté hráli s daleko větším zaujetím, a proto je jejich výhra zasloužená.

Stolany – H. Týnec 3:1 (1:1). Branky: Vávra 2, Ždímal – Žídek. Stolany: Zjevík – Starý, Hluchnik, Novotný, Ceral, Chvojka, Vávra, P. Motyčka, Fríbl, J. Motyčka, Bakeš (Růžička, Ždímal, Dušek, Smetánka). H. Týnec: Till – Blajda, Horáček Douda, Slanař, Kostka, jelínek, Unger, Hašek, Krušina, Žídek (Rabas, Černota, Svoboda, Novotný). Jednoznačné utkání pro domácí celek, který ale neproměnil ani pokutový kop J. Motyčkou, a dále nevyužil několik šancí. Rovněž minimálně pětkrát zvonila branková konstrukce Tatranu.

Ronov – Prachovice 1:2 (0:1). Branky: Jelínek – Pavlíček 2. Ronov: Zadina – Staněk, Forman, Šmíd, Petržilka – Hutla, Filka, Žitek, Ondrášek – Jelínek, Svoboda (Sedlák, M. Spěvák, J. Spěvák). Prachovice: Jandáček – Machač, Ptáčník, Javorek, Jeruzalém, Klug, Pavlíček, Bohatý, Štěpánek, Klepetko, Budinský (Vojáček, Hájek). Po vyrovnaném poločase hosté vstřelili gól do šatny. Po obrátce domácí přidali a po pěti minutách srovnali stav. V 70. minutě hosté šli opět do vedení po trestném kopu. Obě pak měly několik šancí, ale ty již zůstaly nevyužity.

Proseč – Vítanov 4:2 (2:0). Branky: M. Marek 2 (obě z pen.), Jar. Marek, Menc – Kučera, Nosál. Proseč: J. Lampárek – Z. Marek, Jiří Marek, Dvořák, Šplíchal – Volf (Novotný), Jar. Marek, M. Marek, Hromádka (Jeřábek) – Mareš (D. Lampárek), Menc (Kiričenko). Vítanov: Hovorka – Neuwirth, Pilař, Kopecký, Doležal – Neslušan, Boháč (Daniel), Sodomka, Stehno – Kučera, Cestr. Domácí šli do vedení ve 28. minutě, když se před brankou hostí nejlépe zorientoval Menc. Ve 42. minutě byl v šestnáctce sražen Mareš a nařízený pokutový kop proměnil M. Marek. V 63. minutě snížil Kučera na 2:1. Za čtyři minuty se opakovala stejná pokutová situace, když se zásluhou obránce hostí ocitl na zemi opět Mareš a z penalty M. Marek nedal Hovorkovi šanci. V 78. minutě hosté zásluhou Nosála snížili na 3:2. V 92. minutě pojistil vítězství domácích Jar. Marek.

Holetín – Svratouch 2:5 (0:4). Branky: Vodička, Talácko – Pavlík 2, Kaštánek, F. Kyncl. Janušinský. Holetín: Byrtus – Kadidlo, Ondráček, Novák (L. Wasserbauer), Černý – V. Vondráček (Kučera), Pilař, Volf (Talácko), Zárybnický – Vodička, Zdražil. Svratouch: T. Kyncl – Kučera, Tichý, Vojta st., Kapitán – Janušinský, Kaštánek, Popelka, F. Kyncl – Prokůpek, Pavlík (Zavřel, Kaplan). Utkání nevalné úrovně, domácí v I. půli doslova vyhořeli. Po přestávce se trochu zlepšili, ale pouze korigovali skóre.

Svídnice – Chroustovice 4:2 (2:2). Branky: Loučka 3, Kašpar – Komárek, Uhlíř. Svídnice: Švadlenka – Pospíšil, Šustr, O. Drahý, M. Zelenka, Kašpar, Bláha, Dibelka, Kubašta, J. Zelenka, Loučka (D. Drahý). Chroustovice: Záleský – Andrle, Besperát, Horčička, Uhlíř, Hansl, Dostál, Havlíček, Komárek, Lebeda, Krejbich (Žídek, Hotovec). Lídr byl techničtější, ale úspěch slavila bojovnost nováčka.

Tuněchody – Rozhovice 1:0 (1:0). Branka: 2. Adámek. Tuněchody: M. Kudyn – Slezák, Bažant, Bořil, P. Kudyn, Hýl, Pokorný, Vrzal, Adámek, Mattuš, Kučera (Fišer, Němec). Rozhovice: L. Pleskot, Kostinec, Henc, Chmelík, Vohralík, M. Pleskot, Suchý, Kadeřábek, Kubeš, Mráz, Popílek (Voženílek, Kusý, Sýkora). Domácí se ujali již ve 2. minutě vedení Adámkem po akci P. Kudyna a měli zhruba půlhodiny převahu. pak se hra vyrovnala, ale gól již nepadl.