Domácí sice měli více ze hry, ale hosté hrozili z brejků.

Sestavy Holcim Prachovice: Brožek Jan Bohatý, Hrdlička, Karvay, Machač, Jakub Bohatý, Macháček, Štěpánek, Ptáčník, Jerusalém, Klepetko. SK Vítanov: Bednář Slonský, Doležal, Ondráček, J. Jůn, L. Jůn, Sedlák, Picek, Němec, Kučera, Kadidlo.

Kameničky - Skuteč 0:4

Branky: 30. a 89. Polanský, 48. L. Merkl, 64. O. Merkl.

Před 220 diváky se hrál pohledný zápas, který byl v úvodu i vyrovnaný a konečné skóre průběhu moc neodpovídá. Vše se lámalo v úvodu druhé půle, kdy vstřelili hosté druhý gól z metrového ofsajdu a naopak domácí nedali v 68. minutě Vallou pokutový kop.

Sestavy FK Kameničky: Kampů Sádovský, V. Zavřel, Netolický, Hromádko, Sadílek, Adámek, Pešek, Valla, Pérko, Horák (T. Zavřel, Moučka, Chmelík). Junior Skuteč: Vamberský Polívka, L. Merkl, Odehnal, O. Merkl, Horáček, Naď, Rosůlek, Cink, Kovář, Polanský (Vít, Kosiska, Vočadlo).

Svídnice - Krouna 4:3

Branky: J. Zelenka, Opavský, Kubašta st., Kubašta ml. vlastní, Kulhavý, Vaňák.

Domácí si vypracovali více šancí, a proto o gól vyhráli. Krouna stále dotahovala, ale na remízu nedosáhla.

Sestavy TJ Svídnice: Novák Sokol, Opavský, M. Zelenka, Pospíšil, Dibelka, Dušek, Ficek, Kubašta st., J. Zelenka, Kubašta ml. (Starý). Sokol Krouna: Janoušek Jan Bárta, Drahoš, Kulhavý, Z. Ducheček Kiričenko, Bečička, Vaňák, Vávra (65. Bodlák) Svatoň, Černý.

Svratouch - Holetín 2:5

Branky: Adámek, Kaplan Zárybnický 3, Novák, Pilař.

Před 150 diváky byl začátek střetnutí vyrovnaný. Za stavu 1:1 ještě domácí nastřelili břevno, pak ale začal „řádit" Holetín. Proměnil „však pouze" čtyři šance, ostatní šly vedle nebo je pochytal brankář Kašpar. Svratouch v 88. minutě už jen kosmeticky zmírnil prohru.

Sestavy Sokol Svratouch: Kašpar Kučera, Adámek, Kaplan, Popelka, Kapitán, Drahoš, Kyncl, Pavlík, Stodola, Bureš (Janušínský, Macháček). Sokol Holetín: Byrtus Černý, Pecina, Zárybnický, Filipi, Peřina, Zdražil, Novák, Pilař, Ceral, Beneš (Kadidlo, V. Vondráček, Doležal).

Tuněchody - Křižanovice 3:1

Branky: 23. a 64. Adámek, 34. Jána 87. vlastní Durilla.

ČK: 0:1 (75. Kozel)

Hosté podali sympatický výkon, ale na body to na hřišti favorita nestačilo. Domácí měli mírnou převahu, kterou zúročili třemi góly.

SK Tuněchody: M. Kudyn Šilhánek, Bažant, D. Slezák Kučera (85. M. Fišer), Mattuš (76. Durilla), Hanko (60. Elich), Pokorný Jána (81. Radouš), Adámek, P. Kudyn. SK Křižanovice: Bejr Fr. Pecina, Čížek (23. Milan Pecina), Michal Pecina, O. Pilař, M. Žák, J. Žák (57. Motyčka), Novák, Štěpán, Kozel, L. Pilař.

Rozhovice - Zaječice 1:0

Branka: 21. Nagele (pen).

Před pěknou diváckou kulisou se hrál vyrovnaný zápas, a to většinou od vápna k vápnu. Domácí udeřili ve 20. minutě, kdy byl Mráz po rychlém brejku sražen ve vápně a penaltu proměnil kapitán Nagele. Hosté se nevzdávali, měli častěji míč na svých kopačkách, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracovali.

Sestavy SK Rozhovice: Hájek Chmelík, Hůlka, Sýkora, Voženílek, Vohralík, Suchý, Kadeřábek, Nagele, Mráz, Kopecký (Bondor, Rybišár, Macicha). FC Zaječice: Tatíček Nejtek, Hromádko, Bleha, Kulhánek, Musil, Z. Pejcha, Dejdar, Křičenský, D. Pejcha, Konrád (Fousek, Kubelka, Sýs).

Chrast - Ronov 2:1

Branky: 9. Drahoš, 83. Hromádko 3. Průša.

Hosté se ujali vedení hned ve 3. minutě, ale domácí po chvíli vyrovnali. Ve druhé půli byl aktivnější Ronov, potýkal se ale se žalostnou koncovkou, a tak o výhře domácích rozhodl skvěle zahraný přímý kop Hromádky.

Sestavy SK Chrast: Pavlík, Mikan, Kadavý, Mihulka, L. Vohradník, Drahoš (P. Vohradník), Novotný, M. Plosza, Lacman, H. Gregor, Hromádko (B. Groger). SK Ronov: T. Žítek Staněk, Šmíd, Spěvák st., Sedlák, Kadlec, Průša, J. Žítek, Ondrášek, Antoš, Spěvák ml.

Miřetice - Stolany 0:3

Branky: Kučera 2, Bakeš.

Změna pořadatelství kvůli špatnému stavu hřiště. Zasloužené vítězství Stolan, které předčily domácí ve všem. Miřetice můžou děkovat gólmanu Vodrážkovi, že to nebylo daleko horší.

Sestavy Tatran Miřetice: Vodrážka Kopecký, Hájek, Slanina, Beran - P. Řezníček, Zdražil, O. Polívka, T. Řezníček, J. Polívka Hron (Sokol, Hrubý, Procházka, Kyzlik). SK Stolany: Tomáš Novotný, Hluchník, Starý, Kučera Vávra, Fríbl, Dostál, Bakeš Vácha, Kuchta (Rak, Turek, Jirásek). (rp, dom)