Chrast – Tuněchody 0:0. Domácí měli v prvním poločase neproměnili několik vyložených šancí, které je později mohly mrzet. Ve druhé půli byli naopak lepší hosté. Dá se tedy říct, že remíza byla nakonec zasloužená. Chrast: Tatíček – Mareš, Vohradník, F. Málek, Bouška, Kysela, D. Málek, Gregor, Štefec, Bondor, Hubený (Kratochvíl, Vágner). Tuněchody: L. Slezák - Bořil, Bubák, Fišer, Kudyn, D. Slezák – Pokorný, Vrzal, Adámek, Hýl, Kučera (Faltejsek).

Stolany B – H. Městec B 3:1 (1:0). Branky: O. Motyčka, J. Motyčka, T. Novák – Vašíček. Stolany kontrolovaly zápas a nepustily hostující hráče téměř k žádným vyloženým šancím, sami jich ale několik neproměnily, jinak by mohl být výsledný rozdíl ještě vyšší. Stolany B: Kramařík – Smetánka, Přibyl, Novotný, Starý, M. Novák, Němec, T. Novák, Bakeš, J. Motyčka, O. Motyčka (Turek, Nepovím, Jenka). H. Městec B: Čihák – Sádovský, Bareš, Jan Diessl, Hamsa, Celunda, Koníř, Zwolský, Hovorka, Vašíček, Josef Diessl (Mach, Janda, Salfický.

H. Týnec – H. Bradlo 2:2 (1:1). Branky: Unger z pen., Kadeřábek – R. Bláha, Semerád pen. V utkání domácí stále jen dotahovali. První půle byla vyrovnaná, po změně stran měli domácí navrch, ale stačilo jim to jen na remízu. Hr. Týnec: Kaplan – Blajda, Friček, Horáček (Šulc), Sládek – Rabas, Chaloupecký, Unger, V. Douda (Žídek) – Kubeš (J. Douda), Kadeřábek). H. Bradlo: Kroutil – J. Bláha, D. Pospíšil, Dalecký, I. Pospíšil – Kumpan, R. Bláha (A. Pospíšil), Matěna (Novák), Maruna – Semerád, Jar. Bláha.

Chroustovice – Miřetice 1:0 (1:0). Branky: 27. Brychnáč. Domácí hlavně v prvním poločase nedokázali z převahy vytěžit více než jeden gól. V závěrečné půlhodině převzal iniciativu soupeř, který však na kýženou remízu nedosáhl. Chroustovice: Rolínek – Žídek, Besperát, Horčička, Hotovec – Dvořák, Krejbich (72. Koreček), Doubravský, Mattuš – Dostál, Brychnáč. Miřetice: Alinče – Dejnožka, Douša, Slanina, Sokol – Hájek, P. Řezníček, Procházka (80. Štosek), T. Řezníček, Horník (64. Kouba).

Nasavrky – Svídnice 6:0 (1:0). Branky: Smetánka 2, Soudek, M: Čechlovský, M: Dostálek, Havel. První poločas přinesl vcelku vyrovnaný fotbal, po změně stran už měl domácí favorit jednoznačně navrch a jeho kanonáda se zastavila na půltuctu. Stínem utkání bylo zranění dvou hráčů (domácího Paldrmana a hostujícího Loučky), které odvezla záchranka na šití. Nasavrky: Novák – T. Michek, R. Michek, M. Chvojka, M. Dostálek – T. Dostálek, O. Čechlovský, Soudek, Štěpán, Smetánka, M: Čechlovský (Paldrman, Havel, TP. Chvojka). Svídnice: Švadlenka – Dubský, Langr, Novák, Loučka, Starý, Kožíšek, Kašpar, Kubašta, Pospíšil, Kudyn (Holeka, Dibelka, Dvořák).

Krouna – Luže 1:3 (0:1). Branky: Urban - Mikan, Kopecký, Bečička. Sto třicet diváků sledovalo celkově vyrovnané utkání, šance byly k vidění na obou stranách, ale hosté byli produktivnější, a tak si nakonec odvezli tři body. Krouna: Bárta – Z. Ducheček, M. Ducheček, Svatoň, Kulhavý, Bečička, Vaňák, Holas, Skala, Macháček, Černý (Šebek, Obrovský). Luže: Richter – Hamsa, Podroužek, Pitra, Pekhart, Roubínek, Tesař, Kopecký, Mikan, Urban, M. Kapitola (Tichý, J. Kapitola, Kovačka.

Proseč – Rváčov 2:0 (1:0). Branky: Kysilko 2. Ve vyrovnaném utkání se skóre měnilo až ve 44. minutě, kdy se krásnou střelou pod břevno prezentoval Kysilko – 1:0. Ve II. půli v 80. opět Kysilko prošel obranou hostí až před Melouna a nezadržitelně pojistil výhru domácích. Proseč: J. Lampárek - Volf, Jiří Marek, Vobejda, Rybenský (Kiričenko) – Dvořák, Kysilko, Z. Marek, Teplý, D. Lampárek (Hromádka), M. Marek. Rváčov: Meloun – Vojta, Myška, Novotný, Kavalír, Ptáček, Cach, Šusták, Kadidlo (Picek), Vodička, Bureš.