Rváčov – Miřetice 1:1 (0:0).

Branky: Kadidlo - T. Najman.

V úvodu II. půle po pěkné individuální akci dostal domácí do vedení Kadidlo, na zaslouženou remízu srovnal hlavou T. Najman.

Rváčov: Meloun - Vojta, Cach, Novotný, Slonský, Odstrčil, Šusták, Škaryd, Šebek, Kadidlo, Vodička (Záhorka, Červinka, Šírek). Miřetice: Alinče - P. Řezníček, O. Najman, Sokol, Dejnožka, T. Řezníček, Beran, Hájek, T. Najman, Douša, Dejdar (Slanina, Procházka, Vtípil).

H. Týnec – Proseč 0:6 (0:1).

Branky: Jar. Marek 3, Jiří Marek, D. Lampárek, Kysilko.

V úvodu domácí zahodili dvě tutovky, poté začali úřadovat hosté. Svůj brankostroj zastavili na půltuctu.

H. Týnec: Kaplan – J. Douda, Chaloupecký, Šulc, Sládek – Rabas (Horáček, Hašek), Friček, Unger, V. Douda (Černota) – Marvan, Žídek. Proseč: J. Lampárek – Novák (Novotný), Šplíchal, Kunhart, J. Marek (Bikar) - D. Lampárek (V. Hromádko), Kysilko, Volf, Jar. Marek – Z. Marek, J. Hromádko.

Krouna – Chrast 1:0 (0:0).

Branka: 57. Macháček. ČK: 75. Bělský, 79. Svatoň.

Hosté v I. půli trefili tyč a v poslední minutě jim brankář Bárta zlikvidoval pokutový kop.

Krouna: L. Bárta - Kulhavý (45. Drahoš), M. Ducheček, O. Holas, Z. Ducheček - Pešek, Vaňák, Svatoň, Bělský - Macháček (60. Kučera), Černý (90. Stodola) Chrast: Vostradovský - L. Vohradník, Teplý, Drahoš, Nešetřil - Kysela, Mikan, Plosza, Vokál (19. P. Vohradník) - Bondor, Štefec.

H. Bradlo – Tuněchody 4:1 (3:0).

Branky: Semerád 3, Maruna – Adámek.

Výsledek klame díky čistému hattricku Semeráda. Hosté měli zvláště ve II. půli značnou převahu.

H. Bradlo: D. Pospíšil, Kumpan, I. Pospíšil, R. Bláha, J. Bláha, Záruba, Dalecký, Semerád, Maruna, Alinč, Kroutil (Vykoukal, Němec). Tuněchody: L. Slezák – Fišer, Doucha, Radouš, Kudyn, D. Slezák, Pokorný, Vrzal, Adámek, Mattuš, Kučera (Lamberský, Horák).

Stolany B – Nasavrky 1:1 (0:1).

Branky: Bakeš – M. Chvojka.

Domácí se nezalekli posíleného favorita. Ten šel do vedení po nechytatelné střele k tyči, po obrátce vyrovnal Bakeš po rohovém kopu. K rezervě se vrátili „ztracení synové“ trenér Josef Novák a vedoucí Zdeněk Motyčka.

Stolany B: Kramařík – Smetánka, Rázek (Ceral), Marek Starý, Přibyl – M. Novák, Michal Starý, T. Novák, Bakeš – J. Motyčka, Turek (Květenský). Nasavrky: Novák – T. Michek, R. Michek, M. Chvojka, Pilný, Boháč, O. Čechlovský, Malinský, Dostálek, M. Čechlovský (Vojíř, Čapek, Kulhánek).

Holetín – Chroustovice 4:2 (1:0).

Branky: 31. Pilař, 66. Ceral, 88. J. Wasserbauer, 90. Ceral – 69. Besperát, 74. Dostál. ČK: 0:1 (Berger).

Nováček byl před 200 diváky produktivnější.

Holetín: Halamka – Pecina, P. Wasserbauer, Ondráček, Černý (24.V. Ondráček) – J. Wasserbauer, Pilař, Volf, Beneš (85. Zdražil) – L. Wasserbauer (85. Zeman), Ceral. Chroustovice: Rolinek – Vondráček, Horčička (Koreček), Popelka, Besperát – Žídek, Dvořák, Havlíček, Dostál – Berger, Hotovec.

Vítanov – Rozhovice 3:3 (1:1).

Branky: 11. Kučera, 81. Poul, 90.+4) vlastní - 44., 61. a 63. Mráz.

Zajímavé utkání, v němž domácí neproměnili další dvě gólovky (Kučera, Poul).

Vítanov: Hovorka – Neuwirth, Novotný, Kopecký, Doležal, Stehno (Jůn), Dalecký (Sodomka), Neslušan, Cestr, Kučera, Boháč (Poul). Rozhovice: L. Pleskot – Spěvák, Hůlka, Kadeřábek, Voženílek, Suchý, M. Pleskot (Čopák), Mráz, Vohralík, Kubánek, Kopecký.