Tuněchody - Nasavrky 0:4 (0:1). Branky: Dostál, Vojíř, M. Čechlovský, Soudek. Tuněchody: M. Kudyn Slezák, Bažant, Bořil, P. Kudyn, Hýl, Pokorný, Horák, Adámek, Mattuš, Kučera (Vrzal, Fišer). Nasavrky: Hybner T. Michek, R. Michek, Dostál, M. Dostálek, T. Dostálek, O. Čechlovský, Soudek, Smetánka, Vojíř, M. Čechlovský (Novák, Poldrman, Fant). Souboj dvou vedoucích týmů tabulky vyzněl jednoznačně pro hosty. Domácí však nastřelili třikrát tyč, takže si porážku rozdílem třídy nezasloužili.

Svídnice - Rozhovice 2:1 (1:0). Branky: 7. M. Zelenka, 80. Kašpar 52. Hůlka. Svídnice: Švadlenka O. Drahý, M. Zelenka, Pospíšil, Dibelka (75. Jonáš) D.. Drahý, Dušek, Kaška, R. Kubašta st. (90. Bláha) J. Zelenka (54. Kašpar), R. Kubašta ml. Rozhovice: Pleskot Kusý, Třešňák, Chmelík, Hůlka (80. Sýkora) Pleskot (85. Voženílek), Vohralík, Henc, Kubeš Mráz, Kopecký. Hosté byli fotbalovější, ale měli smůlu, když si dali dva vlastňáky. První gól inkasovali po hlavičce vlastního hráče, druhý po chybě gólmana. Sudí Novotný vyzvedl citlivý výkon asistentky Jany Duškové při posuzování herních situací.

Holetín - Chroustovice 1:3 (0:2). Branky: 82. Wasserbauer 24. Koreček, 32. Dvořák, 91. L. Dostál. Holetín: J. Halamka Filipi, Černý, Beneš, Kadidlo Zeman, Zárybnický, Kučera, Zdražil Wasserbauer, Vodička (Talácko, V. Halamka). Chroustovice: Tuček Matucha, Horčička, Úskoba, Besperát Koreček, Uhlíř, Dvořák, Havlíček L. Dostál, M. Dostál (Krejbich a Rejman). Úvod patřil domácím, ale vedení se laciným gólem ujal soupeř. Do poločasu střelou do šibenice nedal Dvořák J. Halamkovi šanci. Po obrátce byli domácí lepší, snažili se s výsledkem něco udělat. Osm minut před koncem dokonce snížili, ale v nastaveném čase Chroustovice své vítězství pojistily.

Proseč - Svratouch 6:1 (2:0). Branky: M. Marek 3, Jeřábek, Kiričenko, Z.Marek Pavlík. Proseč: J. Lampárek - Z. Marek, Jiří Marek, Šplíchal, Volf (Kunhart) - Novotný (Kiričenko), M. Marek, Jar. Marek, Menc Mareš, Jeřábek (D. Lampárek). Svratouch: T. Kyncl Kučera, J. Vojta, Janušinský, O. Popelka J. Kaplan (F. Kaplan) ,Kapitán, P. Popelka, F. Kyncl J. Vojta ml., Pavlík. První poločas byl vcelku vyrovnaný, když hosté ,na rozdíl od domácích, neproměnili několik dobrých příležitostí. Druhý poločas byl již zcela v režii Proseče a branek do sítě hostí mohlo spadnout i více.

Ronov - Vítanov 0:2 (0:1). Branky: Novák, Bednár. ČK: 0:?1 (72. Novák). Ronov: T. Žítek Staněk, Šmíd, Kadlec, Daru, Forman, Rek, J. Žítek, Ondrášek, Antoš, Svoboda (Varga). Vítanov: Hovorka Neslušan, Novotný, Picek, Sodomka, Doležal, Cestr, Ondráček, Novák, Kučera, Daniel (Balek, Suchomel, Bednár, Neuwirth). Ve vyrovnaném zápase byli šťastnější, když druhý gól vstřelili až v nastaveném čase. V jejich zadních řadách hrál nejlépe Neslušan.

Stolany - Prachovice 7:2 (3:2). Branky: Bakeš 3, Vávra 2, Fríbl, Jenka Klepetko 2. Stolany: Tomáš Růžička, Hluchnik, Novotný, Starý Jenka, Vávra, Motyčka, Fríbl Ždímal, Bakeš (Urban, Kučera, Turek, Chvojka). Prachovice: Janáček Hájek, Machač, Ptáčník, Vojáček, Vydra, Bohatý, Klug, Skokan, Klepetko, Budinský (Hájek a Jerusalém). Do poločasu vyrovnaný mač, kdy domácí nejprve prohrávali, poté otočili na 3:1 a soupeř do přestávky vstřelil kontaktní gól. I po změně stran se Prachovičtí snažili o otevřenou hru, na což ale doplatili.

Rváčov - H. Týnec 6:1 (0:1). Branky: Kadidlo 2, Ptáček 2, Šírek, Felipe Kaločaj. ČK: 0:1 (51. Chaloupecký). Rváčov: Jeníček Ptáček, Novotný, Havránek, Štefl Šusták, Max (25. Záhorka), Felipe, Šírek Ťopek, Kadidlo. Hr. Týnec: Lukáš Chaloupecký, Holec, Zrůst, Paar, Jelínek, Šilhánek, Unger, Kaločaj, Spilko, Žídek (Sládek). První půle patřila hostům, kteří šli do jednobrankového vedení. To však bylo z jejich strany vše, protože Rváčovští po změně stran začali s mnohem větší chutí, což vyjádřili i gólově.