Svídnice - Nasavrky 2:3 (1:2). Branky: 32. Bláha, 71. J. Zelenka 28. Dostálek, 35. Dostál, 86. M. Čechlovský. Svídnice: Švadlenka O. Drahý, M. Zelenka (46. R. Kubašta, 58. D. Drahý), Pospíšil, Novák Kašpar, Dušek, Bláha (46. Kaška), R. Kubašta st. J. Zelenka, Loučka. Nasavrky: Hybner T. Michek, R. Michek, Chvojka, M. Dostálek Boháč (65. Rejholec), O. Čechlovský, Dostál, Smetánka Vojíř (57. T. Dostálek), M. Čechlovský. Ve slušně hraném zápase rozhodčí karty nepotřeboval. Vyrovnaný souboj skončil vítězstvím šťastnějších hostí.

Holetín - Tuněchody 2:1 (1:1). Branky: 42. Pilař, 89. Filipi 9. Horák. Holetín: J. Halamka Filipi, Černý, Beneš, Kadidlo Zárybnický (V. Halamka), Ceral, Pilař, Zdražil Wasserbauer, Vodička. Tuněchody: M. Kudyn Slezák, Bažant, Bořil, Fišer Pokorný, Vrzal, D. Mattuš, Doucha (M. Mattuš) Horák, P. Kudyn. V kvalitním utkání si domácí vypracovali řadu gólových příležitostí, zvláště po změně stran. Jejich vítězství s lídrem je proto zasloužené, byť vítězný gól padl až v samotném závěru.

Proseč - Rozhovice 2:2 (2:2). Branky: Menc, M. Marek Kadeřábek, Suchý. Proseč: J. Lampárek Z. Marek, Jiří Marek, Dvořák (D. Lampárek), Šplíchal Novotný (Kiričenko), Jar. Marek, M. Marek, Volf Mareš (Jeřábek), Menc. Rozhovice: L. Pleskot Kusý, Třešňák Chmelík, Henc M. Pleskot, Suchý, Kadeřábek (Vohralík), Kubeš Mráz (Voženílek), Kopecký (Hůlka). Domácí šli do vedení již ve 4. minutě po střele Mence. Hosté vyrovnali v 8. minutě Kadeřábkem z penalty. O minutu později také z pokutového kopu šli opět do vedení domácí M. Markem. Brankou do šatny ve 44. minutě uzavřel skóre Suchý.

Ronov - Chroustovice 5:2 (5:0). Branky: Antoš 2, Filka, J. Žitek, Svoboda Dvořák, L. Dostál. Ronov: T. Žitek Staněk, Petržilka, Kadlec, Sedlák, Klug, Filka, J. Žitek, Ondrášek, Antoš, Svoboda (Forman, Šmíd). Chroustovice: Tuček Uhlíř, Žídek, Krňávek, Mazánek, Dvořák, L. Dostál, Havlíček, Koreček, Krejbich, M. Dostál (Besperát, Matucha). Hosté hráli fotbal, domácí je trestali z brejků a po 30 minutách už vedl Ronov o 5 branek. Ve II. půli domácí pouze bránili výsledek, nicméně dvakrát inkasovali.

Stolany - Svratouch 3:2 (0:0). Branky: Bakeš 3, Jenka Pavlík 2 (druhá z penalty). Stolany: Tomáš Růžička, Hluchník, Urban, Starý Jenka, Vávra, Motyčka, Fríbl Bakeš, Kučera (Chvojka a Turek). Svratouch: Kyncl Kučera, Vojta, Kaštánek, O. Popelka, Drahoš, Kapitán, P. Popelka, Janušinský, Prokůpek, Pavlík (J. Kaplan, F. Kaplan, Zavřel). Domácí měli v první půli převahu, ale neproměnili šance. Góly začaly padat až po přestávce. Stolany vedly 1:0, 2:1, 3:1, nakonec snaživý soupeř korigoval výsledek v samém závěru z penalty.

Rváčov - Vítanov 5:2 (2:2). Branky: Šusták a Dentinho 2, Kadidlo Cestr, Neslušan. Rváčov: Jeníček Novotný, Štefl, Šusták, Felipe, Douglas, Dentinho, Záhorka, Ťopek, Ptáček, Kadidlo (Červinka, Šírek, Šustr). Vítanov: Bednár Neuwirth, Novotný, Picek, Neslušan, Doležal, Cestr, Novák, Stehno, Kučera, Daniel (Boháč, Poul, Sodomka, Suchomel ). Rváčovští v prvním jarním domácím utkání před krásnou návštěvou dobrou kombinační hrou zdolali houževnatého soupeře.

H. Týnec - Prachovice 2:4 (1:1). Branky: Chaloupecký, Krušina Mrázek 2, Jerusalém, Budínský. H. Týnec: Kaplan Spilka, Chaloupecký, Sládek, Pár, Novotný (Kostka), Krušina, Unger, Douda (Kaločaj), Zrůst, Židek (Thanh Tung). Prachovice: M. Hájek T. Hájek, Machač, Hrdlička, Vojáček, Mrázek, Bohatý, Klug (Navrátil), Jerusalém, Klepetko, Brodňan (Budínský). Po vyrovnaném poločase se prosadili hosté.